abc.lv skaitļos

Lietotāji online23
Aktīvie uzņēmumi27276
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Sākti tirdzniecības parka "Alfa" autostāvlaukuma pārbūves un labiekārtošanas darbi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Sākti tirdzniecības parka "Alfa" autostāvlaukuma pārbūves un labiekārtošanas darbi

Sākti tirdzniecības parka

Rīga, 29.marts, LETA. Tirdzniecības parka "Alfa" paplašināšanas ietvaros sākta autostāvvietas, kas vērsta pret Brīvības ielu, pārbūve un labiekārtošana, aģentūru LETA informēja Norvēģijas "Linstow", kuras meitaskompānija SIA "Linstow Center Management" Latvijā pārvalda tirdzniecības centrus "Alfa", "Mols", "Dole", "Origo" un "Galerija Centrs", pārstāve Ilze Žūka.

Pēc viņas teiktā, darbus plānots pabeigt jūnijā. Savukārt augustā noslēgsies stāvlaukuma zaļo zonu paplašināšana, tādējādi veidojot tirdzniecības parka "Alfa" priekšpusē esošo laukumu kā parku.

Žūka sacīja, ka stāvlaukuma rekonstrukcijā plānots būtiski paplašināt zaļo zonu, uzstādīt jaunas velosipēdu novietnes, kā arī mainīt automašīnu rotācijas un novietošanas kārtību, padarot to ērtāku un drošāku apmeklētājiem.

Stāvlaukuma rekonstrukcijas laikā klienti aicināti automašīnas novietot daudzstāvu autostāvvietā tirdzniecības parka aizmugurē.

Banner 280x280 Banner 280x280

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pērn oktobra sākumā oficiāli tika sāka tirdzniecības parka "Alfa" paplašināšana. Projekta kopējās investīcijas veido 55 miljonus eiro un to plānots pabeigt 2019.gada augustā.

Paplašināšanā tirdzniecības parka "Alfa" platība pieaugs par 30 000 kvadrātmetru, kopējai tirdzniecības centra platībai sasniedzot 100 000 kvadrātmetru, bet nomnieku skaits pieaugs no 170 līdz 250. Tostarp paredzēts izbūvēt arī jaunu pazemes autostāvvietu, kā arī papildu auto stāvvietas, kas palielinās kopējo autostāvvietu ietilpību par 2000 automašīnām.

"Multi Corporation" dizaina uzņēmums "TTDesign" ir atbildīgs par piebūves koncepcijas un iekštelpu dizaina izstrādi, "Sarma & Norde Arhitekti" ir atbildīgi par arhitektoniskajiem risinājumiem un projekta tehnisko izpildi, bet piebūves un atjaunošanas tehnisko uzraudzību veic uzņēmums "Forma 2", savukārt "Merks" ir atbildīgs par ēkas būvniecību.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Ilgtspējīgi un ekonomiski izdevīgi risinājumi ar "GLASBORD" paneļiem 

Ilgtspējīgi un ekonomiski izdevīgi risinājumi ar

Nozarēs, kur nepieciešams ievērot augstākās higiēnas prasības – pārtikas ražošanā, farmācijā, veselības aprūpē un citās industrijas –, būtiska nozīme ir pareizai sienu un griestu apdarei. "GLASBORD" sienu un griestu paneļi ir progresīvs risinājums, kas nodrošina ne tikai augstu izturību, bet arī izcilu higiēnu un ērtu uzturēšanu.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai