Sertificētie arhitekti un Latvijas Arhitektu savienības biedri

Uzvārds, vārdsSertif. Nr.Derīgs līdzPubliskais tālr. Nr.LAS
Abdullajeva Laimdota41412.21.13.29289853
Abika Inese39412.17.13.67936595
Agriņa Tamāra2812.18.13.26150636*
Agruma Daina73501.19.14.26769500
Aizkalna Gundega55712.14.13.64125062
Aizstrauta Inese29416664*
Akolova Ināra16103.24.14.67369746*
Akopjana Gaļina67142498*
Alberta Māra22812.14.13.67767740
Alberts Jānis22612.14.13.67767740*
Alksnis Jānis79901.11.14.67228448*
Alksnis Kārlis24002.18.14.67278190*
Alksnis Leonīds29405880*
Alle Vladimirs22303.01.14.67277487*
Alsiņa Ilga36110.27.14.26318077*
Ancāne Inga100205.04.14.29164652
Andersone Ingrīda70907.22.14.29112243
Andersone Ruta44712.21.13.29721287
Andersons Aigars70807.22.14.29112243
Andersons Didzis91204.02.14.26516053
Andersons Juris73412.17.13.29119537*
Ansone Iveta65712.20.14.26425010
Apine Antra33312.14.15.29419211
Apine Līga108003.22.14.29149539*
Apinis Augusts88012.28.13.64823021
Apsītis Mārcis38207.20.14.67505480*
Apšāne Anita112802.16.16.26378387
Apšenieks Aldis74212.14.13.67805975*
Arums Andris21905.24.14.29429300*
Asaris Gunārs26557533*
Asarītis Uldis9712.28.13.29619726*
Asberga Klitija82704.15.14.28471836*
Asmusa Ilva68112.14.13.29129534
Atavs Ingmārs108412.14.13.29590797*
Atvare Daiga91303.24.14.29191828
Aukmane Gunta93312.14.13.29491129
Auliņš Ervīns114112.28.16.29797900
Austriņa Berenika62912.17.13.29247890
Avdejeva Tatjana87712.18.13.29626872
Avotiņa Evija105102.18.14.29174567
Avotiņš Kaspars49707.14.14.67860600*
Ābele Anda29416768*
Ābele Gunta64001.25.14.29689538
Ābele Māra67281490*
Ābele Zaiga59801.11.14.28636755
Ābelīte Gundega4103.09.14.67267916*
Ābeļkalna Inga104612.14.13.29119273
Āboliņš Ainārs65408.19.14.67505480*
Ābols Ilgvars106907.20.14.29418256
Āboltiņa Līga83006.01.14.29295038
Ābula Ginta48106.16.14.26452731
Ābuls Edvīns45901.11.14.63729147
Ādminis Ģirts8506.01.16.29117628*
Āķis Imants37312.21.13.67612066
Ārgale Anda13407.20.14.29460540*
Ārgale Valda66001.11.14.26337451
Ārgalis Māris114302.01.17.26510846
Āriņš Andris32204.15.14.67405523
Āronietis Pēteris28901.11.14.63723195
Babāns Normunds72512.18.13.67565084
Bajārs Pēteris92607.30.14.29178787
Balčus Arnis90006.01.14.63424067
Balčus Māris40101.15.14.67227073*
Balode Rita26801.09.14.29253133*
Balode Vita13712.14.13.26540209*
Balodis Jānis85112.18.13.67555955
Balodis Uldis60401.29.14.67377983*
Baltiņa Laima12112.21.13.67941663*
Banders Māris71207.22.14.29222636*
Barinova Viktorija93903.01.14.26516041
Bartašēvics Jānis72410.27.14.29225221
Bartenberga Aija Maruta47512.21.13.29123472
Baškirovs Viktors68203.22.14.64522158
Batraga Ināra69601.11.14.26674921
Batrags Mārtiņš77101.15.14.29169539
Baulina Vanda47909.30.15.26598219*
Baumgarts Nils85601.19.14.67285078
Bākule Irēna4710.24.15.67554968
Bāliņa Renāte108812.28.13.28333630
Bārbale Brigita26013904*
Bebris Ivars1312.20.14.29743433
Beernaerts Eduards81803.08.14.67453361*
Beķere Baiba113608.30.16.29129148
Belēviča Laura26333563*
Belēvičs Dainis52106.30.15.29236897
Belova Marina67735988*
Bergsons Gatis56312.16.13.64207197*
Berķe Aldona26369929*
Bernharde Aija29426023*
Bernhards Dzintars87912.18.13.29118723
Bertuss Andrejs58302.18.14.29406023
Bests Volfgangs107902.18.14.26690099
Bērziņa Arta104801.11.14.26052487
Bērziņa Benita16312.14.13.67216861*
Bērziņa Dace101906.16.14.29441752
Bērziņa Dace92507.20.14.29103226
Bērziņa Larisa10406.16.14.67735528
Bērziņa Lidija68912.21.13.67359112
Bērziņa Valda26201.19.14.29198418*
Bērziņš Aivars69912.14.13.29387113*
Bērziņš Andris97805.11.14.26406206
Bērziņš Dainis7112.14.13.67216861*
Bērziņš Edgars6401.29.14.29137229*
Bērziņš Edvīns59512.16.13.29407110*
Bērziņš Egons28385368*
Bērziņš Gatis114011.15.16.29375566
Bērziņš Ingus115206.05.17.26149602
Bērziņš Jānis27956047*
Bērziņš Juris79801.09.14.29724473*
Bērziņš Guntis Ivars67547102*
Bērziņš Uldis74512.17.13.67273627*
Bērziņš Viktors73601.09.14.29538642
Bikše Daiga60901.19.14.29284082
Bikše Inese47212.17.13.29629973
Biķe Anna Austra67701120*
Biķis Jānis101312.14.13.29170433
Birjukovs Aleksejs96012.17.13.29104394
Birulis Pēteris3004.05.14.29181114*
Birzniece Inguna54601.19.14.67012839
Biseniece Laila12301.11.14.26822011*
Bisenieks Armands23801.11.14.67543856*
Bitaite Laimdota66107.07.14.26543267
Bite Ilmārs63001.09.14.28236136
Bitmanis Imants67312.14.13.67315131
Bīmane Zeltīte41202.16.14.28380351
Bīviņš Atis15212.21.13.29492312*
Blažēvics Aigars65512.14.13.29247041
Blūms Pēteris63107.20.14.67228627*
Bļodone Valentīna81201.11.14.67315066
Bļodons Mārtiņš38701.11.14.65054699
Boitmane Lūcija Ruta5201.06.14.28842876
Boluža Gunta19501.08.14.29124787*
Borisogļebska Anna104206.01.14.29555842
Borka Lāsma54312.28.13.29501237
Bramanis Kaspars105512.17.13.26100340
Brance Indra56112.17.13.26555919
Brante Elga2612.17.13.6728721*
Bratuškins Uģis11512.14.13.67228542*
Brauna Rimšele Žanete88702.16.14.29236377
Brese Baiba110107.14.14.29452115
Brezinskis Normunds83708.19.14.67285888
Brice - Rugaine Maija107608.31.14.29721655
Briede Selga37204.20.14.29238620
Briedis Andris51801.29.14.29216799*
Briedis Viesturs21201.29.14.67389498*
Briķe Kristīna91004.16.14.29186773
Briņķis Jānis67089116*
Broks Dainis115306.13.17.29183838
Broks Normunds40303.01.14.67240445
Bruzgule Inga88301.19.14.67508134
Bruzgulis Rolands44905.04.14.67227102*
Brūze Mārīte10601.11.14.67515885*
Brūzis Viesturs32001.11.14.67012835*
Brūzītis Valdis56804.05.14.29450992
Bugrovs Aleksandrs29204222*
Buka Edvīns29428421*
Buka Ineta67604.05.14.29455679*
Bukovska Natālija17609.30.15.26567999*
Bula Andra49612.21.13.67284853
Bula Barbara89605.24.14.67514282*
Bula Brigita91903.23.15.29254525*
Bula Regīna29472125*
Bumbiere Sarmīte39612.21.13.29459450
Bumbieris Jānis74101.08.14.29406390
Bumbiers Imants28812.18.13.64121074
Bumbiers Ivars26001.19.14.28328716*
Burčika Biruta26152103*
Burkovskis Edvīns35001.19.14.29697711*
Buročkina Lilija100709.27.14.29546530
Bušmane Maija46103.08.14.29547229
Bušs Egils13301.11.14.67369814
Butāne Ineta101501.09.14.29283768
Butāns Zintis34703.16.14.29146185
Careva Daina94202.27.16.22332288
Cars Aleksejs110711.01.14.29536465
Catūrovs Artūrs113406.01.16.67338247
Caune Atis110610.07.14.26511705
Caune Gunārs58207.20.14.29186494
Caune Vija Gaida68501.11.14.64122178*
Caunīte Ināra64501.06.14.29173009*
Caunīte Irēna18912.28.13.67597075*
Caunītis Jānis113506.19.16.28370678
Celmiņa Dace79702.19.15.29466702
Ceļadoma Arvīds26673757*
Ceļmalis Andris92812.14.13.67333048
Ceplīte Daina101212.14.13.67223484*
Cēderštrēms Gints90501.08.14.26435504
Cērpiņš Ēriks5001.08.14.67279465*
Cheburashkin Mikhail88506.16.14.67258412
Cibule Iveta87801.09.14.67373208
Cikanoviča Daiga86001.29.14.29466188
Cikanovičs Ainars44501.29.14.29268754
Cimberga Ārija67569222*
Cimermane Ilva28327674*
Cinis Andis32401.19.14.67012800*
Cīrule Benita39512.21.13.26408758
Cīrule Dzintra36312.29.13.67280296*
Čihireva Marina47112.17.13.29112747*
Čiplika Valentīna5912.29.13.29296598*
Čudare Lolita107508.18.14.29162660
Dadaševs Rizvans84512.17.13.29223817
Dakne Nora14503.22.14.67766330*
Dakteris Māris86405.11.14.29549945
Dambis Jānis70603.08.14.29162198
Dambis Juris67229272*
Danneberga Daina67556206*
Danovska Ineta89706.01.14.65681767
Dansone Evija97003.22.14.67502160
Daņiļēviča Liene101009.30.15.29159633*
Daugaviete Marta29501.11.14.26339522*
Daukšis Andrejs101701.08.14.29610620
Dāboliņš Andris89303.22.14.29284412*
Dālberga Rita93401.15.14.29675596
Dāvidsone Ruta5412.21.13.67816203*
Deičmane Anna29701.29.14.26468244*
Dekante Helēna14401.19.14.26335790
Delāns (Deslandes) Bruno28343090*
Dēliņa Dace61412.14.13.29181814
Dēliņš Andris67212.14.13.63107065
Deruma Daiga65101.09.14.29557963
Devriendt Manten109402.17.14.26612974
Didrihsons Alvis29203.22.14.29450540*
Didrihsone Ilze26543710*
Didrihsons Gatis101401.09.14.67373799*
Didrihsons Ventis93112.14.13.67377274
Dille Drosma67467018*
Dimiņš Arnis72704.05.14.29265568*
Dimsone Maritana72312.14.13.29579446
Dimsons Raimonds60012.14.13.29579446*
Dirveiks Ilmārs69112.28.13.67211253
Dobelis Druvis28312.16.13.67331815*
Dobičina Ruta41612.21.13.29178566
Dorofejeve Lenvita67180733*
Dorohova Nataļja92706.30.15.29774035
Dortiņš Vitālijs67752146*
Dreismane Dita70212.17.13.29466070
Dripe Jānis24706.16.14.28625222*
Dvorņikova Nataļja61208.31.14.67428061
Dzalbe Inita41302.16.14.63005571
Dzedone Daiga63601166*
Dzene Ināra17712.21.13.29436268*
Dzenis Edgars12912.17.13.67369727*
Dziedātāja Nellija75712.14.13.67350199
Dzirkalis Harijs20308.31.14.67240445
Eisaka Madara26113317*
Ekšteins Uldis41504.16.14.63427011
Empelis Jānis55306.02.14.26544259
Eniņa Agate113708.30.16.28380477
Erdmane Ginta60105.04.14.29282405
Erelis Ingars Ēriks60801.11.14.67211076
Ernštreite Lucija28612.21.13.29267116
Ezergaile Maija16012.18.13.67365727*
Federe Daina53012.29.13.29512575*
Fedotova Tatjana29464768
Flecs Visvaldis26302715*
Fersters Andris107812.17.13.26187904
Fjodorovs Vitālijs19912.29.13.67369856*
Finks Juris67381934*
Fogele Sarmīte52612.21.13.29165269*
Freilība Ieva89907.20.14.29152050
Freimane Elizabete97405.17.14.26462392
Gabliķe Liesma79301.08.14.67503872*
Gaile Līga106201.11.14.26309384*
Gaile Zaiga33103.22.14.67812088*
Gailītis Eduards36603.24.14.64127128
Galenieks Uģis66612.28.13.67222182
Galiņina Natālija110207.20.14.22075770
Galviņš Juris66901.11.14.29826965*
Gaters Ivars29410760*
Gavars Gatis113010.05.16.29405911
Gedrovics Artis66712.28.13.67613542
Geidāne Maija100604.16.14.26156859
Geijers Eduards10112.21.13.67273272*
Geinbergs Ēriks103102.18.14.29630627
Gertmanis Juris106003.16.14.29550226
Gerule Digna77202.16.14.29185951
Gēbele Beate112006.13.15.29184939
Gibols Aivars84212.14.13.67767361
Gintere Liliāna67424026*
Gintere Vanda67503872*
Gluhovskis Jurijs20205.04.14.67272961*
Goģis Uldis67413093*
Gordijenko Vadims109503.09.14.29589994
Grabovskis Guntis72001.11.14.67454048*
Gradovska Dace27703.22.14.67323023
Grauda Lilija67353275*
Graudiņš Guntars19601.09.14.67096126*
Graudiņš Jānis8612.21.13.29514284*
Graudupe Gunta26612.21.13.26553927*
Grava Kristīne115608.09.17.26522421
Gravnieks Ilgvars99201.11.14.67313224
Grāpe Modrīte78812.14.13.29130473
Grāvele Ieva102012.21.13.29713403*
Grāvere Dace100005.24.14.29715301*
Grebņicka Biruta95612.14.13.29679609
Greivulis Zigurds110310.07.14.29478217
Grietēna Aija81103.01.14.29268532
Grietēna Indra46612.18.13.29761197*
Grietēns Vents81301.29.14.67381950
Griezīte Liene53912.14.13.29221960*
Grikmane Gunta58612.16.13.67502160*
Grīna Aija67553214*
Grīnberga Tatjana51303.01.14.67790176
Grīnbergs Silvis18012.05.15.29492215*
Groša Dace56512.14.13.67105141*
Grundbergs Jānis29298944*
Grundmanis Voldemārs67616350*
Grundule Anna95512.14.13.26406959
Grundule Inese8812.14.13.29411064*
Gundare Grieta109904.08.14.29110697
Guseva Olga39001.19.14.29440923*
Gusevs Juris1512.17.13.67288736
Ģelzis Andrejs13512.14.13.67280932*
Ģērmanis Andris31701.28.14.67767360
Heinrihsons Arno22010.27.14.29207857*
Heinsberga Aina86806.01.14.26425273
Heinsbergs Dzintars37601.29.14.26408025
Helfričs Ervīns32501.11.14.29225361
Hnoha Mēdija67361767*
Hofmanis Mārtiņš100405.24.14.29268682
Holcmane Velta29423600*
Hoļme Olga46912.17.13.67734110*
Ieviņš Olafs85902.09.14.29559691
Išhanova Ārija67569212*
Jakovļevs Vadims31807.20.14.67671387
Janelis Ilze Māra69401.08.14.29774629
Jansone Areta29224074*
Jansone Inula56607.07.14.67860600
Jansone Latiņina Ieva105212.29.13.29155625
Jansons Gunārs67612464*
Jauja Zigmārs29395931*
Jaunozols Juris60704.15.14.29157995
Jaunromāns Mārtiņš107107.07.14.67281490*
Jaunušāne Regīna29498441*
Jaunzeme Aina56212.16.13.64207987
Jākobsone Jana109804.06.14.26474215
Jākobsons Ivars81601.11.14.67240017
Jātnieks Gundars89503.16.16.29421421
Jefremovs Jānis96305.17.14.67860600
Jekale Inguna52507.20.14.29218944
Jerāne Gunita103003.22.14.67502160
Jermolajevs Vitālijs29628517*
Jēkabsons Kārklis91605.04.14.29227812
Jirgens Juris36706.01.14.29473037*
Jostiņš Māris16412.14.13.27291109*
Jukmane Velga29312.21.13.26725153*
Jurdžs Valdis104307.20.14.29247331
Jurēvica Inga54502.09.14.29485998
Jurjāns Guntis61502.18.14.29273740
Kadeģis Andris Tots113306.01.16.29117256
Kadirkova Gaļina53112.14.13.29585095
Kagainis Aivars81401.29.14.67381950
Kaktiņa Kristīne114906.05.17.26453023
Kaktiņa Violeta61612.20.14.29456399
Kalinka Andris103806.01.14.67315175*
Kalinka Zane6901.11.14.67315175*
Kalinkevičš Ģirts102212.17.13.67275351
Kalniņa Elvīra28001.11.14.29213270*
Kalniņa Ija63402.08.14.26326721
Kalniņa Juta106406.19.16.29154887
Kalniņa Rasa105012.14.13.26357053
Kalniņš Andis29545185*
Kalniņš Andis61907.30.14.28210022
Kalniņš Ēriks110812.09.14.67504790
Kalniņš Jānis44005.24.14.22013992
Kalniņš Jēkabs14005.04.14.29452580*
Kalns Indulis102501.29.14.26010820
Kalvāne Dace59007.07.14.29480702*
Kalvāne Māra79601.09.14.29406509*
Kalvele Ilze61312.14.13.29278655
Kalviņa Eva79210.27.14.29297012*
Kampuse Brigita67573429*
Karahona Inta32712.14.13.29252504
Kārkliņa Ināra46505.04.14.26407680*
Kārkliņš Guntis79012.14.13.29109518
Kārkliņš Jānis29464245*
Kārkliņš Māris46404.16.14.29145424*
Karlevics Valdis32601.09.14.29658365
Karlsone Inguna34412.17.13.29415683*
Karpova Zane94907.07.14.26648144*
Kartunova Ludmila8702.18.14.67361553*
Kassaliete Skaidrīte45612.17.13.29205503
Katkeviča Velga29448331*
Katlapa Dženeta95412.14.13.29967514
Kauliņa Anda97301.19.14.65023429
Kaupe Kaspars107406.02.14.29493050
Kazlovskis Jānis30104.02.14.63045837
Ketlere Ināra82001.28.14.29155699
Kilēvics Ģirts92101.11.14.67285558*
Kirsanovs Igors94303.01.14.67207979
Kiseļovs Igors13903.01.14.67768833*
Kladovščikova Vera85503.22.14.65423646
Kleinbergs Arnis40506.01.14.67225852*
Kļaviņa Anda24905.11.15.29351781
Kļaviņa Ilze66801.08.14.67362007
Kļaviņa Indra24501.19.14.63237014
Kļaviņa Vaira26746820*
Kļaviņš Aigars29212490*
Kļešņina Ludmila16901.08.14.26443190*
Knāķe Lia Asta67274962*
Knāķe Ligita30506.02.14.29296245
Knēziņa Līga94004.02.14.22075587
Kokina Inguna66407.07.14.65407782*
Kokins Alfrēds71307.07.14.65454116
Kokins Andris2409.27.14.63420117*
Kokins Toms112409.07.15.67334004
Korčjomkins Vladimirs61112.16.13.67769833*
Koroļa Zane104512.14.13.29443515
Koroļova Ņina46803.08.14.26893746
Kostina Jevgeņija106804.20.14.29433468
Kotello Tatjana58102.15.14.29528148
Kotoviča Tatjana29412.17.13.67275823*
Kovisāre Dace29237542*
Kozlovs Vjačeslavs30807.12.14.67270643*
Kozlovskis Roberts85705.17.14.29535846
Krams Haralds Žanis67908.18.14.26598031
Krastiņa Laura115506.27.17.26441417
Krastiņa Maija37712.18.13.26425469*
Krastiņa Zenta67276976*
Krastiņš Armands87112.14.13.29495151
Krastiņš Jānis67089256*
Krauklis Ervīns88404.20.14.29288920*
Krauklis Oļgerts6701.15.14.29190313*
Krauklis Žanis Imants67572987*
Kravalis Jānis78208.24.15.67817715
Krēgere Dace112510.13.15.29477545
Krēgers Ivars75912.14.13.67508134
Krieviņa Daina34204.16.14.29206154
Krieviņš Rimars11112.21.13.29415181*
Krišāne Maiga38503.23.15.29393378*
Krišjānis Vilnis77503.23.15.29269658
Krivovs Vladimirs48503.09.14.29412737
Kroģere Astrīda100912.16.13.29237090*
Kronbergs Andris11806.01.14.67225852*
Krutovs Andrejs9003.16.14.26435002*
Krūmiņa Linda26405588*
Krūmiņa Vēsma41803.24.14.29683081
Krūmiņš Didzis42807.20.14.29194008
Krūskopa Ruta19403.16.16.67288736*
Krūskopa-Kaleine Ilze111001.19.15.29265775*
Krūze Modris54807.20.14.26476459
Kukele Lija7212.17.13.67294085*
Kukša Jānis76212.29.13.63725382
Kulakova Jeļena29905031*
Kuļikovska Ina35707.12.14.67228542*
Kurdjumova Tatjana15103.24.14.67320402*
Kursiša Anda83608.18.14.67373208*
Kursīte Gunta36912.17.13.29418418
Kurzemniece Agnija114604.03.17.26141894
Kušķe Daiga32912.17.13.63626870
Kušķis Aigars65004.11.15.29276491
Kuzočkina Olga88112.29.13.29512434
Kūliņa Inguna95207.14.14.26885820
Ķeviņš Jānis31505.11.14.29184399
Ladusāns Pēteris71012.28.13.29274420
Laganovska Sandra109202.04.14.29137710*
Lagzdiņš Kaspars32112.16.13.26415885
Lakstīgala Vēda73812.14.13.29463088
Lakševics Andris75108.19.14.29179575
Lapiņa Dita69012.18.13.67334419
Lapiņš Aldis27212.21.13.67334420
Lapiņš Arturs75812.14.13.67211253*
Lapiņš Ivars76901.09.14.29258573
Lapuka Dace44612.28.13.26476410
Lasis Juris81703.08.14.67453361*
Lasmane Bonija104701.11.14.26544522
Lasmane Valda49301.19.14.29106585*
Lauris Juris83903.23.15.29295101*
Lauža Uldis63705.17.14.29468286
Lazdiņš Ingurds55612.18.13.67365727*
Lazdiņš Lauris97202.18.14.29471355
Lazdiņš Zigurds86208.19.14.67973173*
Lācis Māris79408.19.14.29234117
Lāčauniece Iveta87007.12.14.29269076
Lāviņš Roberts67613372*
Lediņa Dace80912.21.13.26526861
Lediņa Lāsma89004.05.14.26481522
Legzdiņš Gatis61005.24.14.67224522
Leiba Ingrīda33407.22.14.26187701
Lejasblusa Anda70512.18.13.26545117*
Lejniece Irēna29228309*
Lejnieks Jānis11912.16.13.29213398*
Lejnieks Mikus92003.01.14.29293707*
Lele Lauma29670539*
Letinskis Juris59702.08.14.29130193
Levane Daina73001.19.14.26544767
Levāne Sandra60312.21.13.67334424*
Levina Marina3801.06.14.67224519*
Lērums Agris51201.25.14.63627569
Lēvalde Daiga80501.19.14.67211253
Lieģe Agita65807.20.14.63422665
Liepa Maira23712.17.13.26335180*
Liepa Modris37012.29.13.67221937*
Liepa Uldis110510.07.14.29121393*
Liepa Valdis23904.20.14.25506076
Liepiņa Baiba115406.13.17.29483366
Liepiņa Ilze84312.14.13.67612573*
Liepiņa Inguna74801.15.14.29572778
Liepiņa Lilita13012.28.13.29135517*
Liepiņš Jānis108512.28.13.26538839
Liepiņš Reinis82905.04.14.67223550*
Ligers Valdis47403.16.14.29106497
Lināre Gundega17112.14.15.29406600*
Lindenberga Ingrīda51412.21.13.29622322
Lindenberga Irēna67372590*
Lipiņš Ēriks34612.18.13.67369811*
Lipora Rudīte53701.11.14.67341323
Lipsnis Juris68801.28.14.26151541
Lismane Aija64807.14.14.67502160*
Livkišs Bruno46012.29.13.26140340
Lībietis Jānis49503.08.14.29233303*
Līce Liene112207.05.15.26456498
Līkops Arvīds111302.16.15.29141554*
Lobaševa Gaļina75612.14.13.67211213
Ločmelis Aivars90612.17.13.29667457
Logina Gunta52201.19.14.26557887
Lopatina Nataļja5301.11.14.29146674
Luboviča Raimija57007.22.14.67321198
Lubovičs Pāvels111101.19.15.29224404
Lubovičs Sergejs56907.22.14.67321198*
Ludviga Lidija76512.21.13.67214113*
Lukstiņa Gunta29188535*
Lukstiņa Vēsma95712.14.13.67332317
Lukšēvica Dace60207.07.14.29441363
Lukševics Uldis72612.16.13.67226551
Lukšēvics Agnis58401.15.14.67273688
Lūse Astrīda29602.15.14.67600410*
Lūsis-Grīnbergs Gints74403.23.15.29237647
Lūsis-Grīnbergs Gunārs24112.17.13.67541381*
Ļebedevs Anatolijs67285488*
Ļizogubova Larisa30201.09.14.67467479*
Maike Baiba64907.30.14.29769100*
Maisiņš Uldis42807.20.14.63427314
Majevskis Uno72203.16.14.29695096
Majore Gunita114705.02.17.26575540
Makoveļskis Andrejs63601.09.14.65322918
Makstniece Sandra59302.15.14.29475918
Malahovskis Māris55201.11.14.67211076*
Mangulsone Inta76703.01.14.64621137
Mangulsons Ainārs98206.04.14.64621137
Marinska Anita12712.14.13.67501881*
Marinskis Aleksandrs4004.16.14.67211254*
Markova Liesma80303.01.14.67211253
Markuse Ilona103203.01.14.26514304
Markvarts Ainars39304.15.14.64222690
Martinsone Aija45705.24.14.26732407
Martinsons Ivars26502.18.14.29461674*
Martinsons Pēteris67521649*
Martirova Gundega11702.09.14.67506523*
Mateiko Viktors34104.20.14.29294535*
Maurāne Ināra14312.29.13.29298108*
Maurāne Inese33501.11.14.67096185*
Mazais Uldis88608.19.14.67315131
Mālmeistere Dace30407.14.14.67997098*
Medniece Dace40707.30.14.26159672
Meilands Māris26906.16.14.25505708*
Meinerts Viesturs14112.17.13.29226666*
Mekša Ilze105612.17.13.28455089
Meldere Gaida67229385*
Melderis Aivars52305.04.14.26780256
Melece Liene18712.21.13.29108293*
Mellēna Alla83405.17.14.64250062
Melngalve Rita67533303*
Meņģele Maija Elizabete20001.15.14.67229186*
Mermigas Andreas28343726*
Mežulis Jānis69212.14.13.29206254
Mežulis Mārcis59401.11.14.67377935
Mičena Vija39712.21.13.27878281
Mierlauka Linda62205.17.14.29533614
Miezīte Ināra58512.14.13.29469046*
Mihailova Marina31001.19.14.29178954
Mikanovskis Aldis29516666*
Miklašs Jevgēnijs39902.18.14.62512513
Miķelsone Ieva3612.14.13.26562899*
Miķelsone Ilze96712.17.13.29469655*
Miķelsons Raitis67339306*
Millere Ārija109704.02.14.29398235
Millere Māra57712.28.13.29802597
Millers Guntis69507.12.14.26088178*
Millers Ivars67012845*
Miltiņa Jana78306.01.14.26553929
Milzarāja Regīna29486461*
Milzarājs Pēteris20512.18.13.29172596*
Miļgroms Iļja109001.26.14.29228166
Miļgroms Vladimirs20401.08.14.67279404*
Mitenbergs Juris83504.11.15.67227734*
Moris Juris38801.15.14.64894364
Muceniece Māra17801.11.14.67312177*
Mucenieks Aleksandrs81012.21.13.67226547*
Muižarāja Līga71807.07.14.29123235
Muižzemnieks Guntis31412.14.13.29119487
Muntere Lilija67555401*
Muravska Biruta28661559*
Nedzveds Aleksandrs111905.17.15.29580556
Neilande Anita29412946*
Neiders Jānis114402.01.17.25506250
Neimanis Haralds43407.20.14.29245625
Nigulis Teodors23312.14.13.67294065*
Nikovskis Tālivaldis67471072*
Norde Jānis97104.11.15.67502160*
Norītis Uldis50412.21.13.26809130
Ņikiforovs Sergejs4501.11.14.67211076*
Ņūsoma Sātiņa Māra28250189*
Orlova Velga102601.28.14.29417578
Orniņa Anita73712.28.13.26534560
Orniņš Aldis57512.28.13.26473987*
Orniņš Elmārs44302.16.14.67910536
Ose Daiga65601.28.14.26542202
Ošāns Mārtiņš104412.14.13.26396129*
Ozers Jānis83202.19.15.67521758*
Ozola Vija28707.20.14.67284853*
Ozoliņa Gunta23112.16.13.67751583*
Ozolniece Daiga12202.09.14.29173887*
Ozols Arnis103303.09.14.29251987*
Ozols Valda Diāna67295124*
Pabērza Ilze85201.11.14.29246400
Pablaka Renāte29552366*
Pabrūkle Anita78105.11.14.76274516
Padēlis-Līns Agris75207.20.14.29265208
Paegle Dace76112.16.13.67333235
Paegle Juris11012.16.13.29258091
Paikune Ruta82203.01.14.67283015*
Pakalniņa Ieva99101.15.14.29189659
Paklone Aija97904.16.14.26391407
Paklons Aleksandrs24302.18.14.29449300*
Pansovs Juris84110.24.15.29110731
Pastnieks Uldis14206.01.16.67291817
Paulsone Sandra88901.29.14.67508134
Pavārs Normunds53201.11.14.29203543
Pavlova Irina111704.25.15.29505902
Pavlova Berkuta Inese94602.18.14.22006227
Pēdāja Ieva95912.14.13.29643945
Pelšs Uģis89806.01.14.67860600
Perčatkins Jurijs17512.28.13.63488037*
Pērkons Māris108612.28.13.26178479*
Pēterfelde Inese63312.14.13.26737799
Pēterhofs Mārcis113909.28.16.26310753
Pētersone Anita27912.14.13.29878682
Pētersone Ieva101802.09.14.29886581
Pētersone Ilona16512.14.13.29419567*
Pētersone Marga26340333*
Pētersone Silvija67284477*
Pētersone Valda67556158*
Pētersons Aivars15312.21.13.29251164*
Pētersons Haralds42312.21.13.67556158*
Pētersons Juris29812.21.13.29244052*
Pētersons Juris12401.11.14.67288451*
Pētersons Uvis113205.15.16.29339577
Petrovs Vladimirs86906.16.14.63425426
Piešiņš Jānis29285721*
Pilvere Inese53601.29.14.29490893
Piļāns Nauris112110.05.16.29267298
Pimenova Anastasija111805.17.15.29845709
Pipurs Jānis56412.17.13.26815260*
Pirktiņa Elita55412.17.13.26342369
Pivare Inese33607.30.14.65022417
Pīlēna Guna109603.22.14.63427009
Pīlēns Uldis68603.09.14.63427009*
Plato Iveta87202.18.14.26529647
Plēpe Aija86705.17.14.26499696*
Plēsums Alfrēds67620889*
Ploks Jānis108212.21.13.29447311*
Pļavenieks Agris1103.22.14.67332414*
Poga Astra70401.29.14.67222181
Poga Juris50601.11.14.67222181*
Pole Elita57310.27.14.67313658
Polis Aldis57201.19.14.67276954
Polis Raivo104108.31.14.29130892
Polkovņikova Vita35507.12.14.67228542*
Poltoraks Georgijs25601.29.14.67566734*
Pomere Lauma13812.14.13.29199418*
Pope Andris79101.19.14.29583633
Pope Anita55101.19.14.29605936
Potapova Ludmila58712.16.13.26443960
Priede Sietiņa Aija104912.14.13.67243279
Priedīte Ingrīda1902.09.14.29235790*
Priedniece Milda22209.08.14.26432417*
Prusaka Ilze100805.17.14.29143891
Prusaks Jānis93512.17.13.67221613
Pūcīte Laila91405.11.14.26328088
Pujāts Ints76401.09.14.67502158*
Puļķis Uldis78901.28.14.63237685
Pumpura Maija67610253*
Pundurs Arvils86504.16.14.65425334
Pundurs Mārtiņš39104.02.14.29483789*
Puriņš Aivars27403.22.14.26363315
Purmale Ilze90206.19.0629279196
Putna Agnese26522383*
Putna Dace106503.01.14.29417140
Putniņa Dace83803.23.15.67315175*
Putniņa Daila64402.18.14.29622926
Putniņa Dzintra47307.20.14.29423403
Putniņš Andrejs38612.14.13.67271532
Putniņš Renārs99608.18.14.67376171*
Putrāms Miķelis106102.18.14.26885065*
Račinskis Arvīds85802.08.14.27548173
Rake Sibilla70304.02.14.29503082
Rampāne Dace76612.17.13.67334079
Raņķis Egils28212.16.13.29408954*
Rapa Ilze45412.21.13.67026338
Rasnače Ģertrūde51602.18.14.29245826*
Ratniece Ilona90712.29.13.26443055
Ratniece Ilze66512.18.13.29778222
Ratniece Ludmila67614720*
Rauhvargere Vita10904.02.14.76274516*
Rāte Aiga102112.17.13.67275351
Rāts Indulis62312.17.13.67808380*
Rebhūns Māris29661716
Redbergs Oskars105805.11.14.29581841*
Reimats Ģirts112308.31.15.26463205
Reinharde Santa99805.04.14.26189004
Reinfelde Anna29118952*
Reitāle Inese26539106*
Reitere Indra76312.16.13.65039059
Rengarte Lāsma90108.29.15.29299952
Rešetniks Ralfs43012.14.13.67372168
Riekstiņš Kaspars48312.21.13.63080405
Riekstiņš Roberts102912.28.13.67327255
Rietuma Ilze57612.18.13.29469509
Rimkus Edmunds100106.01.11.67500028
Rimša Viktors48705.17.14.67376413*
Rinka Maija58802.08.14.29498884
Rinkeviča Vita23203.16.14.26555956*
Rinkevičs Jānis84812.17.13.67278055
Rižs Sergejs22403.16.14.29247888*
Rīts Aivars40201.25.14.26545596
Rīts Aivars115006.05.17.22552922
Robins Ārons28371727*
Robiņš Aivars5501.11.14.26136226*
Roķis Artis113808.30.16.29423500
Romančuks Ilmārs104007.07.14.64633451
Roze Andris29474628*
Rozenberga Dace92306.01.14.29233406
Rozenberga Irisa103403.16.14.29725205
Rozenvalds Ralfs101602.15.14.67544250
Rozīte Eva75412.14.13.29189880
Rozīte Rihards95308.19.14.29496808
Rožulapa Elīna26458057*
Rubauska Irēna67545407*
Rubins Dāvids98004.20.14.29112319
Rubīns Imants76812.16.13.67338047
Rubule Aīda67567945*
Rudzīte Ija96901.25.14.67502158
Rudzīte Inna45802.09.14.29276062
Rudzītis Ivars8403.01.14.67226547*
Ruka Inita50304.02.14.29497669
Rukmane-Poča Ilze110901.19.15.26334545
Rukute Ārija94808.19.14.22839200
Rukuts Kārlis17412.18.13.67299660*
Rumbiņa Anita57101.09.14.64222112
Rungēvics Varis97503.16.14.67971199
Rutka Līga26533857*
Rutkis Jānis8303.01.14.67369767*
Rūtenbergs Andris112902.16.16.29133192
Rūtīte Brigita15501.19.14.67012905*
Ržepicka Dace96112.16.13.29450628
Sahovs Aleksandrs9812.18.13.29297547*
Sajapina Nataļja60612.28.13.67211948
Sakne Guntis38412.14.13.29249446*
Sakne Indra74012.14.13.29221293
Saknīte Antra90901.19.14.29102364
Salguss Elmārs29172802*
Salmanis Ilgvars62112.14.13.67951628
Salputra Oskars34501.19.14.67227102*
Samm Martin80212.28.13.29410115
Samoviča Ieva113103.31.16.26184818
Saprovskis Ludvigs21412.17.13.67244186*
Sarguna Ingrīda34001.11.14.67211076
Sarma Lolita68001.29.14.29118174
Sarma Visvaldis48408.18.14.67502160*
Saško Lilija41012.14.13.67369743*
Sauka Jānis102704.15.14.29191502*
Saulespurēna Nora103512.20.14.29147869*
Saulītis Raimonds111603.15.15.67225852*
Savina Inese40901.19.14.65231787*
Savisko Vera67767061*
Sekace Rita45106.16.14.26569532
Selga Andris67225383*
Semjonovs Leons41704.16.14.29460247
Serdāne Agne115106.05.17.26476100
Sergejevs Sergejs73203.09.14.29268367
Seržāns Uldis43510.27.14.29120066
Sidorenko jeļena21709.27.14.67585264
Siliņa Anita42001.15.14.29284292
Siliņa Antra73312.21.13.63490240
Siliņš Māris26712.17.13.63625520*
Sīlis Andis62012.17.13.67223954*
Silkāne Ligita81501.15.14.26430972
Sīmane Ramona57912.14.13.29217922
Sinkevičs Henrijs103902.19.15.29242229
Sirmā Ruta64312.18.13.67271831
Sizasa Svetlana37512.17.13.63628308
Skadiņa Ieva26539760*
Skalberga Maija Rita29191223*
Skalbergs Juris21512.17.13.67369609*
Skalītis Andris45212.29.13.64224135
Skanis Jānis105701.08.14.29862232
Sklēnite Karīna67812.21.13.27542430
Skoks Nikolajs80012.17.13.67587245
Skuja Liesma29125099*
Skuja Linards6512.21.13.67937082*
Skujiņa Ausma3107.30.14.26566657*
Skujiņa Judīte29447180*
Sluckovskis Eduards25303.22.14.26828458
Smilga Guna85302.09.14.26007057
Smiltenis Armands40607.20.14.29419579
Sņežkina Jūlija99003.16.14.26484228
Sološenko Aleksandrs89203.16.14.29212401
Soroko Juris Enriko2702.16.14.29642462*
Spandegs Māris10803.22.14.67140092*
Sparāns Ilmārs68303.22.14.29510580
Spolis Juris30919.03.19.29219661*
Spriņģe Ieva98712.21.13.29678477*
Sproģis Jānis65212.14.13.67275287
Sprudzāne Mārīte110410.07.14.29433182
Spuldzeniece Sarmīte9102.09.14.64722839*
Spura Maija62512.21.13.29461094
Spuriņš Pēteris29127628*
Stakione-Līdaka Inga94705.04.14.29140630
Staļģe Ilze71105.24.14.29113657
Stankeviča Iveta110006.16.14.25984845
Steķe Māra12808.19.14.29418811*
Stepanova Elita99704.16.14.29131825
Stepanova Inguna72812.14.13.67808380
Stiebriņa Zane93612.21.13.67284853
Stīpnieks Laimonis67577476*
Straupeniece Aija96212.17.13.26343811
Strautmanis Ivars6003.23.15.67321016*
Stuce Tamāra15712.18.13.29435027*
Stucis Jānis15612.17.13.26429466*
Stukmanis Ilgonis Alfs7802.19.15.26468824*
Suhovejevs Vitālijs29903.22.14.26535513*
Suhvilovs Igors29890196*
Sūna Gints111503.15.15.26483489*
Sundukovs Oļegs92209.27.14.29512673
Sūniņš Guntars100509.27.14.29534799
Svētiņa Rasma17507.20.14.29293939*
Svidlers Aleksandrs98812.21.13.26782597
Svikle Gunta77703.22.14.67568075
Šadurska Aelita86604.20.14.29403789
Šēnberga Daila35104.11.15.20220615*
Šēnberga Māra54001.15.14.67290996*
Šēnbergs Andris67012852*
Šēnbergs Edgars67568383*
Šēnbergs Uģis10301.15.14.67290996*
Šervinska Liena Ivonna25702.18.14.29148650*
Šifers Mārtiņš92408.19.14.29255729
Šikure Anita111403.15.15.29231830
Šinta Lilija63504.16.14.29408784
Šīraks Dēvijs96601.08.14.29233479
Škapare Vita29117661*
Škinča Ilona90812.17.13.29390190*
Šķepaste Līga42105.17.14.29164314
Šlars Vilnis81901.11.14.67285558*
Šļivka Ivars37401.11.14.29242950*
Šmite Andra108712.28.13.29501954
Šmits Ivars103608.18.14.29115259
Šmits Laimonis51112.29.13.67601032*
Šmits Rūdolfs Dainis72103.08.14.29515554*
Šnipke Gunta17302.16.15.26460574
Šnitko Anita89104.02.14.29332019
Špaks Andis80112.18.13.29456956
Šrēders Jānis92912.14.13.29136031
Šteimanis Ivo87312.16.13.67333048*
Šteinerte Anita43812.18.13.26596933
Šteinerte Zaiga67420253*
Šteinerts Matīss26808178*
Šterna Lelde39812.17.13.29477494
Šuldrika Inga36801.19.14.67012820
Šūpols Juris84009.27.14.67313224
Švēde Marts82501.29.14.67500205
Šveica Elita105312.14.13.29182185
Tavlidi Larisa30706.01.14.29160715*
Teivāne Inese106301.11.14.20218362
Tereško Aigars112612.05.15.29138213
Tetere Zane114504.03.17.29123434
Timermanis Imants2312.16.13.29282868*
Timofejevs Ervīns50001.06.14.29205644*
Timpars Tālivaldis22712.28.13.26462770*
Tītmane Aina67248247*
Tomariņa Arona96412.16.13.29161749*
Tomsons Andris99905.17.14.29626362*
Tomsons Ivars98104.20.14.29196692
Topa Sandra53404.20.14.27291109
Tože Sandra77904.20.14.29546922
Trauciņš Juris105901.11.14.67616427
Treija Marika15402.08.14.29476625*
Treija Sandra29117796*
Treija Zane16212.14.13.67312177*
Treimane Zanda67105938*
Treimanis Edgars8212.14.13.67814035*
Tretjakova Ilga77302.17.14.26859169
Trumpiks Jānis106602.15.14.26559010
Truševska Renāte86102.15.14.67686376
Trušiņa Inna107306.01.14.67297340
Trušiņš Andris107206.01.14.67297340
Tugaļeva Vera20112.17.13.26566941*
Tugaļevs Leonīds87403.22.14.29272447
Tuma Vija28816375*
Tumaševska Ineta19812.14.13.67313658*
Ūbele Elita58012.17.13.67348546
Ūdre Dace75007.20.14.29288341
Ūdris Ulvis97703.09.14.29266113
Ugrimovs Viktors10006.16.14.29510697*
Upaciere Olita1612.18.13.29250683*
Urtāne Māra29478293*
Uzors Vilnis40406.16.14.67225852
Vāciete Maija28204771*
Vaivade Ilona109101.26.14.29458965
Vaivade Sintija98612.14.13.67283348
Vaivars Gints34312.17.13.67210453
Valdmane Ilma10503.08.14.29443381*
Valeinis Ģirts65903.01.14.67223029
Valeskalne Valentīna67321014*
Valguma Eva67273627*
Valgums Viktors29276354*
Valgums Viktors77812.17.13.67273627*
Valle Renāte26172497*
Valtere Indra80412.17.13.67313658
Vanaga Ieva94404.15.14.26459368
Vanags Arturs109302.04.14.26361615
Vanags Ģirts108312.14.13.29267873
Vanglere Irina94103.24.14.29237943
Vardakova Larisa114805.02.17.27015086
Vaska Anita108901.26.14.29141961
Vaskinoviča Valda21010.24.15.29477398*
Vecumnieks Edvīns35912.14.13.67226196*
Vecvagars Uldis2205.24.14.63480047
Veidemanis Andris35412.14.13.67210152*
Veidemanis Pēteris37106.02.14.29173829
Veinberga Daiga88804.20.14.29277448*
Veinberga Kristīne83306.02.14.29413796
Veisbergs Raivo114202.01.17.29373998
Venckovičs Pēteris43306.01.14.67240214*
Vīdušs Indulis50504.02.14.29545328
Vijupe Indra5612.17.13.25914492*
Vijups Normunds26172497*
Vīksna Gundars54905.24.14.63424067*
Vīksna Renāte95007.20.14.63424067
Vīksne Daina89404.16.14.29197591
Vīlande Velga8103.01.14.26011343
Vilberga Irēna29679300*
Vilcāns Augusts29221849*
Vilks Roberts82302.09.14.67373617
Vilne Līga96501.25.14.67540306*
Vilnis Einars44107.14.14.64122332
Vilnītis Aigars74609.08.14.29285451
Vīnbergs Vents26403136*
Vīns Valdis59112.29.13.22440484*
Vistapole Iveta75302.19.15.29493925
Vītiņa Ārija1701.09.14.26411558*
Vītola Ineta75512.14.13.67211213
Vītola Līga24403.16.14.67096136*
Vītola Skaidrīte29242982*
Vītols Andris101102.18.14.26523166*
Vītols Andris108112.21.13.29466303*
Vītols Andris35601.25.14.29213561*
Viziņa Kristīne98312.20.14.29221304
Viziņš Jānis70712.17.13.67372966
Volbruga Valentīna82402.18.14.29155656*
Volbrugs Gvido Harijs99402.18.14.29155252
Volkovs Vladimirs25812.21.13.29104310*
Voļatovskis Aleksandrs82605.24.14.29893407
Zābers Uģis53512.16.13.67223954
Zaikanovs Andrejs68702.18.14.28816317
Zalāne Diāna71603.08.14.63322601
Zalmane Iveta103704.20.14.67615558
Zaļkalne Ilga8012.29.13.67752015*
Zanders Uldis77001.29.14.67508134
Zarenkova Margarita18601.06.14.67271567*
Zariņa Aina107005.17.14.26190567
Zariņa Anita57806.16.14.29476061
Zariņš Jānis102804.05.14.29614354
Zariņš Reinis99303.08.14.29178748
Zariņš Valdis24801.15.14.29228982*
Zavadska Daina34812.21.13.67369722
Zavadskis Aivars4412.21.13.67369722*
Zēberga Marija7501.19.14.63224245*
Zelle Anda67602031*
Zellīte Inita33012.17.13.63626870
Zemītis Matīss111202.16.15.26466055*
Zepa Dace106704.02.14.67019512
Zerviņa Lolita48012.14.13.67845351
Ziemele Olita87604.02.14.26539344
Ziemeļniece Aija27302.18.14.63020167*
Zilberts Pēteris22502.08.14.29420929*
Zīle Ēriks11407.20.14.67228542*
Zilgalvis Jānis67229272*
Zitmanis Normunds105412.29.13.29262758
Zlaugotne Vija97602.09.14.29133060
Zlaugotnis Alvis25201.11.14.67278364*
Zlaugotnis Jānis36403.08.14.29249517*
Zlemete Veronika33906.16.14.26161441
Zoldners Artūrs26359608*
Zuhovickis Moisejs23612.18.13.67431874*
Zūdiņa Inga112712.05.15.29872789
Zvejnieks Gints47012.14.13.67279290
Zvejnieks Jānis91806.01.14.29418939*
Zvirbulis Andris29230014*
Zviedre Inese48207.14.14.64860323
Žagare Maiga67617534*


(Dati uz 2015. gada 1. janvāri)

Latvijas Arhitektu savienība
Rīga, LV 1050, Torņa iela 11
Sekretariāts, tālr. 67212802
Fakss 67223902
E-pasts: latarch@latnet.lv
Sertificēšanas centra lietvede, tālr. 67221923
E-pasts: lietvedis@las-sc.lv


Izmantotie apzīmējumi

* Latvijas Arhitektu savienības biedrs (LAS)

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

  • olga hoļme 28.11.2017 08:44
    pieci plus trīs ir astoņi

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

RIPO: Punkts virs "i" ir IKO jumts!

RIPO: Punkts virs "i" ir IKO jumts!

Palūkojoties uz jebkuru dzīvojamo māju, viens no pirmajiem elementiem, kam pievērš uzmanību, ir jumts. Un tas nav pārsteidzoši, jo no efektīga jumta seguma lielā mērā atkarīgs ēkas kopējais tēls. Papildus estētiskajām īpašībām milzīga nozīme ir arī seguma kvalitātei un ilgmūžībai, jo tieši jumts ir tas, kas nodrošina ēkas iemītniekiem drošus un komfortablus dzīvošanas apstākļus.

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

SIA "Aivus" – konteineru noma un būvgružu, atkritumu izvešana

bg

Būvgružu izvešana var būt nepieciešama pēc dažādiem būvdarbiem un remontdarbiem. Arī pašā būvdarbu procesā, sakrājoties dažādiem būvmateriālu atkritumiem, var būt nepieciešama būvgružu izvešana, lai tiktu atbrīvota vieta turpmākajiem veicamajiem darbiem.

Guļbūves – vienmēr aktuālas

gulb

Koka guļbūves ir viens no senākajiem mājokļu būvniecības veidiem, ko plaši izmanto arī mūsdienās. Šādi veidotas ēkas raksturo virkne priekšrocību – tajās ir lielisks mikroklimats, tām ir augsta siltumnoturība, tās ir veselīgas un ekoloģiskas, ar zemu enerģijas patēriņu.