abc.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi22986
Nozares raksti1050
Ekspertu atbildes2584
SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs. Klientiem uzņēmums piedāvā premium kvalitātes kokskaidu granulas, kas ir ENplus un FSC sertificētas, kā arī premium kvalitātes RUF un "Nestro" kokskaidu briketes. Latvijā SIA "Baltic Wood Trade" veic piegādes līdz klientu norādītajām adresēm. Sadarbojas ar lielākajiem ražotājiem no Baltijas, Krievijas un Ukrainas. SIA "Baltic Wood Trade" saviem klientiem nodrošina izcilu servisu, veicot piegādes līdz klienta norādītajai adresei maksimāli īsā laikā (gan juridiskām, gan fiziskām personām), tādējādi apmierinot klientu vajadzības. Ar produkcijas klāstu var iepazīties www.balticwoodtrade.lv.

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.