abc.lv skaitļos

Lietotāji online49
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
SIA "Eirofiltri" – ūdens attīrīšana no kaļķa, ūdens mīkstināšana : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA "Eirofiltri" – ūdens attīrīšana no kaļķa, ūdens mīkstināšana

SIA "Eirofiltri" – ūdens attīrīšana no kaļķa, ūdens mīkstināšana

Ūdens mīkstināšana
Ciets ūdens lielākoties neko labu nenozīmē. Neskatoties uz to, ka ciets ūdens cilvēka veselībai nekādu apdraudējumu nedara, tas tomēr sagādā dažādas neērtības ikdienā. Veļas mazgāšana cietā ūdenī ietekmē drēbju patīkamo, mīksto tekstūru, tāpēc cilvēki bieži vien izmanto veļas mīkstinātājus, kuri tomēr maksā naudu. Tāpat, cilvēkiem mazgājoties cietā ūdenī, pēc mazgāšanās reizes āda un mati ir sausi, tāpēc jālieto papildus kondicionieri matiem un ķermeņa losjoni, kuri arī prasa savus līdzekļus no maciņa. Un tās ir tikai dažas no nebeidzamajām neērtībām, ko sagādā ciets ūdens. Lai no šī visa izvairītos, ir nepieciešama ūdens mīkstināšana un mūsu uzņēmums SIA "Eirofiltri" jums palīdzēs šīs problēmas risināšanā. Mūsu piedāvājumā ir atrodami filtri dažādām nepieciešamībām, tomēr, lai veiktu ūdens mīkstināšanu, nepieciešams filtrs, kurā ievietoti polifosfāta sāļi. Šie sāļi efektīvi mīkstina ūdeni un neļauj sadzīves tehnikai aizkaļķoties. Ja vēlaties filtru pievienot ne tikai veļas mašīnai vai trauku mazgājamajai mašīnai, bet arī ūdens boileram, filtrs 10 MK PL "DZELTENS" ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Šajā filtrā esošie polifosfāta sāļi, reaģējot ar ūdenī esošo kalciju, pārveido tā ķīmisko formulu, kā rezultātā ūdens tiek mīkstināts. Šāda veida filtrs gan nav ieteicams vietās, no kurām tiek ņemts dzeramais ūdens – ja šis filtrs ir uzstādīts tādā vietā, pēc tā vajadzētu uzstādīt arī filtru ar aktīvo ogli. 

Vairāk informācijas: https://www.junkorsfiltri.lv/ 

Autors: udens_attirisana_no_kalka
Autors: udens_attirisana_no_kalka

Ūdens attīrīšana no kaļķa
Kaļķakmens veidošanās dažādā sadzīves tehnikā, piemēram, veļas mašīnās, kafijas aparātos, trauku mazgājamās mašīnās, ir diezgan izplatīta un nopietna problēma. Pie regulāras ūdens sildīšanas iekārtu iekšējās virsmas pārklājas ar kaļķakmeni, bojājot ne tikai iekārtas iekšējos mehānismus, bet arī kopējo iekārtas energoefektivitāti un mūžu. Lai no sadzīves tehnikas apkaļķošanās izvairītos, mūsu uzņēmums SIA "Eirofiltri" piedāvā ūdens filtrus "INLAIN", kuri ir paredzēti tieši šāda veida iekārtām. Piedāvājumā esošie filtri ir pildīti ar polifosfāta kristāliem (sāļiem), kuri nodrošina ūdens attīrīšanu no kaļķa, tādējādi samazinot iekārtas darbībai nepieciešamās elektroenerģijas patēriņu un tās nolietojumu. 

Lai ūdens filtrs pilnvērtīgi veiktu visas savas funkcijas, būtu nepieciešams ievērot visus tehniskos norādījumus, piemēram, pievienot to tikai atbilstošajām iekārtām, kā arī regulāri veikt visas nepieciešamās profilaktiskās darbības, kuras nepieciešamas filtra funkciju nodrošināšanai. Šādu filtru iesakām uzstādīt tikai tādā gadījumā, ja ūdens pirms tam jau tiek izlaists caur kādu no presētā polipropilēna vai poliestera šķiedras filtru. Tas ir svarīgi, jo polifosfāta kristāliem jābūt tiešai saskarsmei ar ūdeni, ja ūdenī būs rūsa vai kādas nogulsnes, tās var nosēsties uz polifosfāta, izveidojot nevajadzīgu aizsargkārtu, un tādējādi filtrs nedos vajadzīgo efektu.

Ja ievērosiet visus ūdens filtra uzturēšanas norādījumus, jums piederošā sadzīves tehnika ne tikai neapkaļķosies, bet arī neprasīs nekādus ieguldījumus nebeidzamos remontos un ieekonomēs funkciju veikšanai nepieciešamo elektroenerģiju. 

Vairāk informācijas: https://www.junkorsfiltri.lv/ 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.