abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi25219
Nozares raksti1284
Ekspertu atbildes3041
SIA "Electro Base": Gudra videonovērošana – drošībai un sirdsmieram, kvalitatīvs apgaismojums – veselīgai un komfortablai darba videi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA "Electro Base": Gudra videonovērošana – drošībai un sirdsmieram, kvalitatīvs apgaismojums – veselīgai un komfortablai darba videi

SIA "Electro Base": Gudra videonovērošana – drošībai un sirdsmieram, kvalitatīvs apgaismojums – veselīgai un komfortablai darba videi

Veselība un drošība vienmēr bijusi cilvēku prioritāšu augšgalā, un neatkarīgi no vides, kurā atrodamies – mājās, darbā vai sabiedriskā vietā, ir būtiski, lai mūsu veselības stāvoklis, fiziskā un garīgā pašsajūta, kā arī labklājība netiktu apdraudēti. Viena no galvenajām jomām, kuras mērķis ir rūpēties par cilvēku drošību ikdienā, uzturēt sabiedrisko kārtību un mazināt vai novērst pret cilvēku vai viņa īpašumu vērstu negodīgu, ļaunprātīgu rīcību, ir videonovērošana. To profesionāli noorganizēt palīdzēs "Electro Base", kas veiksmīgi darbojas videonovērošanas un apsardzes sistēmu jomā jau vairāk nekā 10 gadus. Tāpat SIA "Electro Base" nodrošina arī kvalitatīvu apgaismojumu darba vidē, tādējādi rūpējoties par to, lai darba apstākļi nenodarītu kaitējumu veselībai un būtu darbaspējas veicinoši. Jo, kā nekā, – lielāko savas ikdienas daļu mēs pavadām darbā.

"Electro Base" ir vairumtirdzniecības uzņēmums, kas saviem biznesa klientiem lieti palīdzējis paaugstināt uzņēmējdarbības pievienoto vērtību, sniedzot atbalstu piemērotāko videonovērošanas, apsardzes un industriālā apgaismojuma sistēmu izvēlē, kā arī nodrošinot operatīvu augsta līmeņa servisu šo sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā. Komercsabiedrība "Electro Base", pateicoties tās augsti efektīvajiem risinājumiem, ir guvusi plašu kā privāto klientu, tā valsts iestāžu un uzņēmumu atzinību ne tikai Latvijas, bet arī kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas, kā arī Somijas un Dānijas tirgos.

"Electro Base" garantē:

• preču piegādi pa tiešo no ražotāja un līdz ar to arī elastīgas cenas,
• īpašiem projektiem operatīvu preču piegādi tieši laikā,
• plašu un pastāvīgu preču pieejamību noliktavā,
• preču garantijas servisu, sākot no diviem līdz pieciem gadiem atkarībā no iegādātās produkcijas veida,
• profesionālus un individuāli pielāgotus padomus un risinājumus.

"Electro Base" viedā videonovērošana – vienkāršs un ērts risinājums drošības un disciplīnas kontrolei

Banner 280x280 Banner 280x280

Autors: Domofons_doorpfone_kit_set_ElectroBase
Autors: Domofons_doorpfone_kit_set_ElectroBase

Pateicoties tehnoloģiskajam progresam, mūsdienās situāciju savā privātīpašumā var ļoti vienkārši kontrolēt no jebkuras pasaules vietas, kur pieejams interneta pieslēgums – tiešsaistes režīmā datorā, planšetē vai telefonā.

Videonovērošana ir aktuāls jautājums gan mājokļos, lai pasargātu tos no zādzībām, kuru skaits arvien turpina pieaugt, gan arīdzan biznesā. Kā pastāstīja uzņēmuma "Electro Base" dibinātājs Guntars Brenners, ļoti bieži videonovērošana tiek izmantota pie preču saņemšanas un izsniegšanas klientiem vai kurjeram, lai izvairītos no situācijām, kad klients pasaka, ka daļu no pasūtītajām precēm nav saņēmis. Reizēm jautājumi klientiem saistībā ar nepilna pasūtījuma piegādi parādās vien pēc divām trim nedēļām, tāpēc lieti noder video arhīvs, kuram "Electro Base" speciālisti iesaka nodrošināt vismaz 30 dienu vēsturi. 

Tāpat videonovērošana ir labs risinājums darba drošības uzlabošanai, jo ļauj kontrolēt, vai darbinieki, piemēram, būvobjektā vai rūpnīcā, ir ģērbušies atbilstoši darba aizsardzības prasībām. Videonovērošana arīdzan lieliski kalpo darba disciplīnas uzlabošanas mērķiem – noskatoties videoierakstu, darba devējs var pārbaudīt, cikos darbinieks ir ieradies darbā vai devies prom, kā uzvedušies strādnieki vadītāja prombūtnes laikā, vai nav pārāk bieži gājuši pārtraukumos, tādējādi mazinot darba produktivitāti, un tamlīdzīgi.

Liela nozīme ir arī videonovērošanas preventīvajai funkcijai. Ja cilvēks ar ļaunprātīgiem nolūkiem redz, ka viņa noskatītajā objektā ir uzstādīta videonovērošana, viņš, visticamāk, to apies ar lielu līkumu un savas noziedzīgās darbības nepastrādās.

Plaša videonovērošanas risinājumu izvēle

Autors: Dahua_camera_kit_dome_IP_AHD_ElectroBase
Autors: Dahua_camera_kit_dome_IP_AHD_ElectroBase

Lai labāk pasargātu savu īpašumu un gūtu sirdsmieru, svarīgi izvēlēties kvalitatīvu un drošu videonovērošanas sistēmu. Uzņēmuma "Electro Base" videonovērošanas risinājumu klāstā ir tikai augstākās kvalitātes HD (high definition) un IP videonovērošanas kameras, ieraksta iekārtas un aksesuāri no pasaulē populārākajiem un uzticamākajiem ražotājiem, tādiem kā DAHUA, HIKVISION, AXIS, BRICKCOM un citiem, kuru vidū sev piemērotāko risinājumu atradīs ikviens klients. Privātmājām optimālākais variants ir videonovērošanas sistēmas ar četrām kamerām, savukārt lielākiem objektiem pasūtītāji izmanto 32 līdz 64 videonovērošanas kameras, ļaujot efektīvi pārraudzīt ļoti plašu teritoriju.

Autors: Komplekts videonoverosana Electro Base
Autors: Komplekts videonoverosana Electro Base

Domājot par klientu ērtībām, "Electro Base" piedāvājumā pieejami arī gatavi videonovērošanas sistēmu komplekti, lai arī cilvēki ar minimālām tehniskām zināšanām bez grūtībām varētu paši ierīkot videonovērošanu savā īpašumā. Tā ir laba iespēja ietaupīt, īpaši tiem, kas dzīvo attālākos reģionos, jo nav jāizdod līdzekļi par montāžas speciālista izsaukumu. Turklāt jebkuru neskaidrību gadījumā "Electro Base" darbinieki vienmēr ar prieku sniegs profesionālu un detalizētu konsultāciju.

Noderīgākās funkcijas

Autors: Dahua_3
Autors: Dahua_3

Videonovērošana ir ērts, vienkāršs un ātri īstenojams risinājums attālinātai kontrolei, kas sniedz iespēju veidot ierakstu arhīvu pat vairākiem mēnešiem. Pateicoties videonovērošanas kamerās integrētiem kustību sensoriem, ieraksta ierīce pati automātiski atrod, kad kamerās ir fiksēta kāda kustība (gudrā meklēšana), tādējādi ļaujot būtiski ietaupīt meklēšanas laiku. Savukārt, lai varētu reaģēt iespējami operatīvāk, videonovērošanas sistēmas aprīkotas ar tādu funkciju kā push paziņojumi. Tiklīdz videonovērošanas kameras fiksē aizdomīgas aktivitātes jūsu īpašumā, uz mobilo telefonu par to atnāk brīdinājums ar iespēju uzreiz apskatīt vai nu fotoattēlu vai nelielu videoklipu no notikuma vietas.

Videonovērošanas sistēmas papildus ietver vēl daudzas citas noderīgas funkcijas, piemēram: iespēju uzņemt video diennakts tumšajās stundās, pateicoties infrasarkanajam jeb nakts apgaismojumam; regulēt jutību, lai videokamera nereaģētu uz teritorijā klaiņojošiem dzīvniekiem; neveikt ierakstīšanu vai darīt to samazinātā ātrumā, kas īpaši noder naktīs, kad ir maza kustība, un ievērojami palielina vietu arhīvā. Īpaši svarīgos projektos, kur ir jānovēro lielas teritorijas, naktīs izmanto termālās kameras, kuras fiksē kāda objekta temperatūras atšķirības pret apkārtējo vidi, līdz ar to pat pilnīgā tumsā potenciālam noziedzniekam nav iespējas paslēpties. Tāpat videonovērošanas sistēmas iespējams nokomplektēt ar mikrofonu vai skaļruni, kurā automātiski atskanēs skaļš brīdinājums, piemēram, tādos gadījumos, kad privātīpašumā iekļūst kāds nepiederošais. Būtiska opcija – videonovērošanu var saintegrēt arī ar apsardzes sistēmu, kas ļaus vēl efektīvāk un operatīvāk novērst drošības apdraudējumus.

Uzņēmuma "Electro Base" īpašnieks Guntars Brenners uzsver, – lai sasniegtu maksimālu videonovērošanas efektivitāti, kameras svarīgi uzstādīt pareizajās vietās. Tāpēc "Electro Base" videonovērošanas un apsardzes sistēmu jomā pieredzējušie un zinošie speciālisti ne tikai ieteiks labākos risinājumus, bet arī uzņemsies atbildību par objektam atbilstošāko videonovērošanas sistēmas projektēšanu un uzstādīšanu, izvietojot videokameras tādās vietās, kur tās varēs 100% pildīt savas preventīvās un drošības funkcijas.

"Electro Base" LED gaismas risinājumi produktīvam biznesam

Autors: Apgaismojuma_sistemas_ElectroBase
Autors: Apgaismojuma_sistemas_ElectroBase

Mūsdienās visefektīvāko apgaismojumu iespējams panākt ar LED gaismekļiem. Uzņēmumiem, kuri pastāvīgi izmanto daudz apgaismojuma, – nomainot tradicionālos uz jauniem LED gaismekļiem, izdodas segt nomaiņas izdevumus piecu līdz sešu mēnešu laikā, pateicoties samazinātām elektroenerģijas ikmēneša izmaksām.  LED apgaismojuma sistēmas nerada lielu elektrotīkla slodzi, patērē samērā maz elektroenerģijas, ievērojami samazinot izmaksas par patērēto elektroenerģiju, ir lieliski aizsargāti no putekļu un mitruma ietekmes, kā arī kvalitatīvi kalpo vairāku gadu garumā.

Autors: LED_Augstalaiduma_gaismeklis_Bousval_UFO_ElectroBase
Autors: LED_Augstalaiduma_gaismeklis_Bousval_UFO_ElectroBase

"Electro Base" plašajā un daudzveidīgajā preču sortimentā ir arī mūsdienīgas augstas klases industriālās LED apgaismojuma sistēmas. Tās būs piemērotas gan maziem un vidējiem, gan lieliem uzņēmumiem, piemēram, biroju ēkām, ražošanas cehiem un noliktavām, sporta centriem, skolām, bērnudārziem un citām iestādēm, kā arī dažādas platības āra teritorijām. Piedāvātie LED gaismas risinājumi ļaus ietaupīt līdzekļus  vismaz divas trīs reizes, vienlaikus veidojot arī darbinieku veselībai un darbaspējām labvēlīgāku vidi.

Autors: LED_Panel_Bousval_600x600_ElectroBase
Autors: LED_Panel_Bousval_600x600_ElectroBase

Reti kurš aizdomājas, ka nekvalitatīvs darba telpu apgaismojums var novest pie veselas virknes problēmu, piemēram, lielāka ražošanas brāķu daudzuma rūpnīcās un paaugstināta darbinieku traumatisma riska. Bez tam jebkurā darba vidē, kur nav pietiekams apgaismojuma līmenis, cilvēku darbaspējas krietni pasliktinās, negatīvi atsaucoties kā uz pašu darbinieku veselību, tā arī uz uzņēmuma darbības efektivitātes rādītājiem. Novērst šādas nepatīkamas sekas jau laikus ir krietni izdevīgāk un prātīgāk, nekā cīnīties ar tām, kolīdz tās skārušas. Tieši tāpēc ir tik svarīgi parūpēties par kvalitatīvu un darba veidam piemērotu apgaismojumu, kas atbilst arī valsts likumdošanas prasībām.

Lai nodrošinātu klientiem vislabāko apgaismojuma risinājumu, "Electro Base" speciālisti pēc pasūtījuma saņemšanas izbrauc uz konkrēto objektu, izmēra tajā esošo apgaismojuma līmeni un nosaka tā atbilstību darba jomai, kā arī rūpīgi uzklausa klienta vēlmes. Tālāk pieredzējušie speciālisti veic apgaismojuma projektēšanu datorā, stingri ievērojot gan klienta prasības, gan arī valsts normatīvos noteikumus. Un, atkarībā no tā, vai pasūtītājam ir vēlme saglabāt vai uzlabot esošo apgaismojuma līmeni, "Electro Base" piedāvā vairākus uzprojektētos gaismekļu variantus, no kuriem klients var izvēlēties sirdij tīkamāko. Izvēlēto apgaismojuma sistēmu "Electro Base" profesionālie meistari uzstādīs ātri un īsā laikā, garantējot augstu darba kvalitāti un klienta apmierinātību, kas ir "Electro Base" galvenās prioritātes.

Vairumtirdzniecības uzņēmums "Electro Base" piedāvājumā ir ne tikai dažādi apgaismojuma, videonovērošanas un apsardzes sistēmu risinājumi. Sortimentā bagātīgā klāstā pieejama elektrotehnika un aprīkojums visdažādākajām dzīves un darba jomām – gan privātiem, gan biznesa klientiem. Apmeklējiet "Electro Base" mājaslapu un uzziniet vairāk! "Electro Base" komanda priecāsies atbildēt uz visiem jūs interesējošajiem jautājumiem, kurus var uzdot, zvanot uz tālruni +371 25440037, e-pastā info@electrobase.lv, vai izmantojot mājaslapā esošo kontaktformu.

V

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone ir uzņēmums, kas apvieno jaunākās inovācijas, augstākās kvalitātes akmens materiālus un bezgalīgas dizaina iespējas, lai palīdzētu jums izveidot jaunus interjera elementus. Uzzināsim, kas ietilpst ARI Stone piedāvājumā un kādi ir šīs sezonas jaunumi un dizaina aktualitātes!

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Latvija sāks Rail Baltica pamatlīnijas būvniecību

Latvija sāks Rail Baltica pamatlīnijas būvniecību

Sasniedzot vēl vienu Rail Baltica projekta būtisku posmu, Latvija sāks pamatlīnijas būvniecību. 21. maijā Rail Baltica komanda, Eiropas Komisijas pārstāvji un starptautiskie partneri no Francijas, Itālijas, Polijas, Lietuvas un Igaunijas tikās Rīgā. Projekta partneri, atzīmējot šo simbolisko brīdi,  izveidoja laika kapsulu ar vēstījumu nākamajām paaudzēm, kuru iebūvēs pamattrases pamatos.

Izstāsti Latvijai

Kas ir ceļa servitūts? Skaidro RSU Lekt. PhD Jolanta Dinsberga: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Kas ir ceļa servitūts? Skaidro RSU Lekt. PhD Jolanta Dinsberga: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Ko darīt, ja īpašumam nav piekļuves pie ceļa? Vai var izmantot kaimiņa zemes gabalā jau esošu ceļu vai izbūvēt jaunu? Šādos gadījumos var noformēt ceļa servitūtu. Kā to izdarīt juridiski pareizi, video skaidro Rīgas Stradiņa universitātes RSU Sociālo zinātņu fakultāte docētāja, šķīrējtiesnese, juriste Ph. D. Jolanta Dinsberga, kura par šo tēmu veica promocijas darbu.