abc.lv skaitļos

Lietotāji online51
Aktīvie uzņēmumi23432
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
SIA "Grenade&Serviss" – uzticams partneris ugunsdrošības jomā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA "Grenade&Serviss" – uzticams partneris ugunsdrošības jomā

SIA "Grenade&Serviss" – uzticams partneris ugunsdrošības jomā

Ikviens no mums zina, ka drošība ir pirmajā vietā, un mums katram ir svarīgi justies droši un mierīgi par sevi un savu ģimeni gan mājās, gan arī darba vietā. Situācijās, kad tik svarīgā, bet reizē arī neprognozējamā stihija – uguns – var apdraudēt gan uzņēmuma darbinieku, gan tuvinieku drošību, ir ieteicams pievērst pastiprinātu uzmanību dažādiem ugunsdrošības pasākumiem, lai izvairītos no visiem iespējamajiem riskiem.

Viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem ugunsdrošības sistēmu un ugunsdzēsības inventāru tirdzniecībā un apkalpošanā SIA "Grenade&Serviss" nāk palīgā gan uzņēmumiem obligāto ugunsdrošības un darbadrošības prasību izpildē, piedāvājot individuālus ugunsdrošības risinājumus, gan aicina iegādāties augstākās kvalitātes ugunsdzēsības inventāru un piederumus.

Droši un uzticami ugunsdrošības sistēmu ierīkošanas pakalpojumi

Viens no primārajiem ugunsdrošības pasākumiem ir ugunsdrošības signalizācijas ierīkošana. Tai pavisam noteikti ir jābūt visos uzņēmumos, lai savlaicīgi brīdinātu darbiniekus par iespējamo ugunsgrēka izcelšanos. Modernas ugunsdrošības signalizācijas kontrolē liftus un evakuācijas durvis, gaisa cirkulācijas sistēmas, aktivizē balss izziņošanas sistēmu un nodrošina dūmu novadīšanu. Svarīgs ugunsdrošības pasākums ir arī automātisko dzēšanas sistēmu ierīkošana, lai gan šīs iekārtas visbiežāk tiek izmantotas uzņēmumos, piemēram, ar lielām noliktavu platībām vai tirdzniecības centros.

Viena no biežāk izmantotākajām automātiskās ugunsdzēsības sistēmām ir sprinkleru sistēmas. Šādu iekārtu darbības princips balstās uz spiediena maiņu sistēmā ugunsgrēka laikā. Sprinklera iekšpusē atrodas termojutīgs elements, kas sadalās, kad telpā ugunsgrēka gadījumā pieaug temperatūra, sasniedzot noteiktu robežu. Pēc termojutīgā elementa sadalīšanās ūdens vai ūdens­-putu šķīdums sāk dzēst uguns liesmas. Uzņēmums SIA "Grenade&Serviss", kas Latvijā darbojas jau kopš 2004. gada un nodrošina pakalpojumus visā Latvijā, piedāvā saviem klientiem drošas un pārbaudītas ugunsdrošības un automātiskās ugunsdzēsības sistēmas, to ierīkošanu un uzturēšanu, ko veic augsti kvalificēti uzņēmuma darbinieki, izpildot visas normatīvajos aktos noteiktās prasības.

Ugunsdzēšamo aparātu apkope, uzpilde, remonts

Autors: ugunsdzesamie_aparati
Autors: ugunsdzesamie_aparati

Iespējams, svarīgākā loma ugunsdrošības pasākumu ieviešanā ir tieši ugunsdrošības signalizācijai, kas paziņo, ka kaut kur sākt degt, un automātiskajām ugunsdzēsības sistēmām, kas paveic lielāko darbu, taču ne mazāk svarīga loma ir arī ugunsdzēšamajiem aparātiem. Tā kā katram uzņēmumam tiek individuāli izstrādāta instrukcija, kā rīkoties ugunsgrēka gadījumā, un tiek izveidots rīcības plāns, pēc kura, piemēram, atbildīgā persona var zvanīt 112 vai arī pati nodzēst nelielu aizdegšanās vietu, tad ugunsdzēšamajam aparātam šādā situācijā ir jābūt darba stāvoklī. Visbiežāk šādas situācijas rodas, kad, piemēram, aizdegas miskaste, kurā kāds iemet cigareti. Šādos gadījumos apmācīts uzņēmuma darbinieks var izmantot ugunsdzēšamo aparātu, lai likvidētu liesmas un novērstu uguns izplatīšanos (ja netiek galā, protams, tiek izsaukti ugunsdzēsēji).

Lai ievērotu ugunsdrošības pasākumus un operatīvi rīkotos tādās situācijās, pirmkārt, ir nepieciešama regulāra ugunsdzēsības inventāra apkope un uzraudzība un, otrkārt, ir vajadzīgas uzņēmuma darbinieku apmācības – kā pareizi rīkoties ugunsgrēka gadījumā. Šādas apmācības ir jāveic reizi gadā. SIA "Grenade&Serviss" piedāvā arī šāda veida pakalpojumus – gan ugunsdzēšamo aparātu tehnisko apkopi un uzpildi, lai uzturētu iekārtu tādā stāvoklī, kurā tā var izpildīt visas nepieciešamās funkcijas, gan arī profesionālas darbinieku instruktāžas un apmācības, piemēram, kā pareizi rīkoties ar ugunsdzēšamajiem aparātiem.

Ugunsdrošības sistēmu un ugunsdzēsības inventāru tirdzniecības un apkalpošanas uzņēmums "Grenade&Serviss" atgādina, ka ugunsdzēšamajiem aparātiem, tāpat kā automašīnai, reizi gadā ir nepieciešama tehniskā apkope, lai pārliecinātos, ka inventārs ir darba stāvoklī. Aparāts var norūsēt, ja tas tiek uzglabāts agresīvā vidē, piemēram, minerālmēslu šķūnī, vai tā caurums var nosprostoties, līdz ar to tas var nedarboties ugunsgrēka gadījumā. Šeit ir ieteicams pievērst uzmanību apstākļiem, kādos ekspluatējas ugunsdzēšamais aparāts.

Ugunsdzēšamā aparāta pārbaudi ir ieteicams uzticēt profesionāļiem. SIA "Grenade&Serviss" sertificētie darbinieki veic kvalitatīvu aparātu apkopi un uzpildi, sniedzot klientam garantiju, ka aparāts būs darba kartībā. Tā kā ugunsdzēšamajos aparātos iekšā ir spiediens, ir svarīgi, ka speciālistiem ir atbilstošs aprīkojums un zināšanas, kā veikt apkopes darbus. SIA "Grenade&Serviss" strādā tieši šādi speciālisti, kuri kvalitatīvi paveiks darbu, ievērojot visus aizsardzības pasākumus.

Ugunsdzēsības aerosola ģeneratori

Viena no uzņēmuma "Grenade&Serviss" populārākajām ugunsdzēsības iekārtām ir aerosola ģeneratori – ierīces, kas ir paredzētas, lai lokalizētu un dzēstu ugunsgrēkus, viegli uzliesmojošus un degošus šķidrumus (piemēram, benzīns vau citi naftas produkti), cietus materiālus (piemēram, koksne vai plastmasa) un elektriskās iekārtas. Visbiežāk šīs iekārtas tiek izmantotas, aprīkojot traktortehniku vai kūdras tehniku, kā arī citus transportlīdzekļus. SIA "Grenade&Serviss" piedāvātos aerosolu ģeneratorus ļoti bieži izmanto tieši kūdras ieguves uzņēmumi un ražotāji, kuri uzstāda šīs dzēšanas sistēmas savas tehnikas iekārtām.

Ugunsdzēsības aerosola ģeneratoru pielietojums ir ļoti plašs, tos izmanto arī servera telpās un noliktavās, kā arī gadījumos, kad nepieciešama operatīva rīcība uguns dzēšanai, piemēram, iemetot ģeneratoru pa logu dzīvoklī. Šādu aerosolu ģeneratoru galvenās īpašības ir augsta dzēst spēja, ar aerosolu ir iespējams dzēst ugunsgrēkus grūti pieejamās vietās un tas nerada papildu materiālos zaudējumus, kas saistīti ar liesmu dzēšanu, jo aerosola putekļus ir ļoti vienkārši notīrīt. Tāpat aerosolam ir ķīmiski neitrāls sastāvs, kas šķīst ūdenī, un tas ir nekaitīgs cilvēka veselībai un draudzīgs apkārtējai videi.

Lielākā SIA "Grenade&Serviss" vērtība – profesionāli izdarīts darbs

Autors: ugunsdzesibas_inventars
Autors: ugunsdzesibas_inventars

Tā kā katram uzņēmumam ir sava specifika, SIA "Grenade&Serviss" vispirms izstrādā projektu, lai noteiktu pakalpojumu cenu, piedāvājot katram uzņēmumam savu individuālo risinājumu. Piemēram, vienam uzņēmumam nepieciešami dūmu detektori, savukārt citam – termodetektori – viss ir atkarīgs no vietas, kurās tiks ierīkotas sistēmas, un uzņēmuma prasībām. Tā kā primāri ir jāpievērš uzmanība ugunsdrošības signalizācijai, tad noteikti ir jābūt speciālistiem, kas šīs sistēmas apkalpos, ievērojot visas normatīvo aktu prasības. SIA "Grenade&Serviss", kas jau astoņus gadus ir Latvijas Ugunsdzēsības Asociācijas biedrs, ir uzticams partneris ugunsdrošības jomā. Pamatojieties uz izstrādāto plānu, uzņēmums piedāvā iekārtas, to profesionālu un kvalitatīvu apkalpošanu, uzstādīšanu, uzturēšanu darba kārtībā pēc augstākajiem nozares standartiem un likumdošanas prasībām.

Jautājumu gadījumā vai papildu informācijai uzņēmums "Grenade&Serviss" aicina sazināties pa tālruni +371 29470407 vai e-pastu info@grenadeserviss.lv. Vairāk informācijas par uzņēmuma pakalpojumiem iespējams atrast uzņēmuma mājaslapā www.grenadeserviss.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu