abc.lv skaitļos

Lietotāji online65
Aktīvie uzņēmumi24905
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
SIA Kompozītmateriāli – pieredze un kvalitāte : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA Kompozītmateriāli – pieredze un kvalitāte

SIA Kompozītmateriāli – pieredze un kvalitāte

Uzņēmums ir dibināts 2013. gadā un nākamgad svinēs savu 10 gadu jubileju. Savas darbības laikā SIA Kompozītmateriāli ir kļuvusi par lielāko kompozītmateriālu tirgotāju Baltijas un Skandināvijas valstīs. Mums ir svarīga mūsu piedāvāto produktu kvalitāte, tādēļ visi sadarbības partneri tiek rūpīgi izvēlēti, lai to ražotā produkcija atbilstu mūsu augstajam kvalitātes standartam. Šobrīd esam arī GURIT oficiālais sadarbības pārstāvis un produkcijas izplatītājs visās Baltijas un Skandināvijas valstīs. GURIT nemitīgi attīsta savas ražošanas tehnoloģijas, piedāvājot aizvien jaunus risinājumus, tādēļ mums ir patiess lepnums, ka esam šī uzņēmuma oficiālais pārstāvis un varam saviem klientiem piedāvāt plašu kompozītmateriālu, polimēru un epoksīdu klāstu. 

Klientu sasniegumi ir arī mūsu sasniegumi!

Mums ir svarīgi ne tikai pārdot savu produkciju, bet arī būt drošiem, ka mūsu klientiem ir visas nepieciešamās zināšanas projektu realizācijai. Atšķirībā no citiem uzņēmumiem, kas nodarbojas tikai ar materiālu izplatīšanu un tirgošanu, SIA Kompozītmateriāli piedāvā pilna cikla servisu. Mēs regulāri sniedzam konsultācijas klientiem, palīdzot piemeklēt efektīvākos risinājumus viņu problēmu risināšanai, un pat palīdzam mazumtirdzniecības klientiem izstrādāt produktus ar mūsu tehnoloģiskajiem risinājumiem, ļaujot izveidot konkurētspējīgus produktus ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas un pat pasaules tirgum. Mūsu ilggadējie sadarbības partneri zina, ka vienmēr var zvanīt mūsu speciālistiem un kopīgi risināt problēmas, kas radušās ražošanas procesa laikā. Mēs nebaidāmies no izaicinājumiem, tādēļ vienmēr ar prieku palīdzam pat šķietami neatrisināmās situācijās un priecājamies par katru klientu, kas gūst panākumus eksporta tirgos, izmantojot mūsu piedāvātos tehnoloģiskos risinājumus. 

Kvalitatīva produkcija un pēcpārdošanas serviss

SIA Kompozītmateriāli piedāvātais produkcijas klāsts patiešām ir plašs. Uzņēmuma mājaslapā var iegādāties epoksīda, poliestera, vinilestera sveķus un līmes, kas tiek izmantoti kā saistviela strukturālajiem audumu materiāliem un pildvielām. Ir iespējams iegādāties stikla, oglekļa, neausta stikla un kevlāra šķiedras audumus, tiem ir ļoti augsti izturības rādītāji un mazs svars, audumi ir pieejami dažādus pinumos un veidos – gan vienkārša pinuma, gan plain, twill vai daudzasu cauršūti multiaxial audumi. Plašā klāstā un tilpumos ir pieejami gelkouti un topkouti – augstas viskozes sveķu slānis ar pievienotu krāsas pildvielu. Kā arī ir pieejami sendvičmateriāli, formu un vakuuma materiāli, pildījuma pulveri, pigmenti un citi kompozītmateriālu ražošanā neaizstājami materiāli un izejvielas. Papildus materiāliem klienti var nopirkt visus nepieciešamos instrumentus darbam ar kompozītmateriāliem, piemēram, instrumentus sveķu uzklāšanai, instrumentus gaisa burbuļu izspiešanai un cietinātāju traukus. Rūpējoties par klientu ērtību, pasūtījumus apstrādājam operatīvi un piegādi Baltijas valstīs veicam vienas darba dienas laikā. 


Mūsu uzņēmuma prioritātes ir kvalitatīva produkcija un ne mazāk kvalitatīvs pēcpārdošanas serviss. Mūsu mājaslapā ir iespējams apskatīt visu mūsu piedāvāto produkciju – aicinām ikvienu interesentu sazināties ar mums un saņemt bezmaksas konsultāciju, lai iegūtu pilnīgu informāciju par kompozītmateriālu sniegtajām iespējām tieši jūsu biznesam! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

VNĪ: Pabeigti Rīgas pils rietumu fasādes restaurācijas darbi

VNĪ: Pabeigti Rīgas pils rietumu fasādes restaurācijas darbi

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” īstenotajā senākās Rīgas pils kastelas daļas restaurācijas un pārbūves projektā pabeigta rietumu fasādes restaurācijas darbi. Līdz oktobra beigām ikviena garāmgājēja skatam tiks atsegta arī vēsturiskā, 16. gadsimta dienvidu fasāde, ko sadarbībā ar Nacionālo kultūras mantojuma pārvaldi (NKMP) izlemts saglabāt tās sākotnējā izskatā, norāda VNĪ valdes priekšsēdētājs Renārs Griškevičs.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.