abc.lv skaitļos

Lietotāji online22
Aktīvie uzņēmumi24923
Nozares raksti1136
Ekspertu atbildes3041
SIA “LIIR LATVIA” – uzkopšanas profesionāļi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA “LIIR LATVIA” – uzkopšanas profesionāļi

SIA “LIIR LATVIA” – uzkopšanas profesionāļi

Dzīvot tīrā un sakoptā mājoklī ir iespējams arī tad, ja kārtošana un tīrīšana nav mājas vai dzīvokļa saimnieku mīļākā nodarbošanās. Arvien vairāk mājsaimniecību izvēlas uzticēt sava mājokļa uzkopšanu mums – SIA “Liir Latvia” profesionāļiem. Kādēļ gan tieši mums? Atbildes ir vairākas un cita par citu svarīgākas:

 • mums ir daudzveidīga un gadiem ilga uzkopšanas pieredze;
 • laipni un kvalificēti darbinieki;
 • pieejami visdažādākie uzkopšanas instrumenti un līdzekļi;
 • prasmes tos likt lietā īstajā laikā un vietā! 

Mēs esam vieni no vadošajiem tīrīšanas pakalpojumu sniedzējiem valstī un izceļamies ar nevainojamu servisu un tīrīšanas kvalitāti. Ņemot vērā klienta prioritātes un īpašās prasības, kopīgā darbā izstrādāsim ģimenes dzīves stilam un nedēļas ritmam pieskaņotu uzkopšanas programmu. Dzīvokļa vai māju īpašnieki var izvēlēties ikdienas uzkopšanu, vienreizējo uzkopšanu,  ģenerālo uzkopšanu un daudzus citus pakalpojumus. Katram no tiem ir sava pamatprogramma, kas tiek koriģēta saskaņā ar klienta vajadzībām. Tīra un sakopta vide kopā ar SIA “Liir Latvia” ir sasniedzams sapnis!

Ikdienas uzkopšana
Ikdienas uzkopšanu veicam dažādu veidu telpās – gan birojos, gan dzīvojamajās platībās. Uzkopšanas pakalpojumus visvairāk izvēlas klienti ar saspringtu dzīves ritmu, lielas ģimenes ar maziem bērniem un aprūpējamiem veciem cilvēkiem. Iepriekš saskaņosim visas telpu uzkopšanas nianses, lai SIA “Liir Latvia”  darbinieki varētu kvalitatīvi izpildīt savu darbu un klienti paliktu apmierināti ar gala rezultātu. Ikdienas telpu uzkopšanā ietilpst visa veida virsmu tīrīšana, grīdu un paklāju tīrīšana, sanitāro mezglu uzkopšana, teritorijas sakopšana (t. sk. sniega savākšanas darbi ziemā, zāles pļaušana – vasarā), atkritumu savākšana, jumtu attīrīšana no sniega, logu mazgāšana no iekšpuses un ārpuses un citi darbi pēc vienošanās. 

Vienreizējā uzkopšana
Vienreizējo uzkopšanas servisu piedāvājam klientiem, kuriem regulāri tīrīšanas darbi nav nepieciešami, bet kas izvēlas šādu pakalpojumu, kad rodas vajadzība. Vienreizējā uzkopšana ir vairāk piemērota salīdzinoši mazāk noslogotai videi un retāk lietojamām telpām. 

Ja klientam ir nepieciešama vienreizējā tīrīšana mājā vai dzīvoklī, uzņēmums noorganizēs uzkopšanu jebkurā pasūtītājam vēlamā dienā un laikā, vienojoties par visiem nepieciešamajiem darbiem. Šāda tipa uzkopšanas serviss var noderēt arī tad, ja ir vajadzība pārvākties uz citu dzīvesvietu, kā arī sakārtot telpas pēc viesībām vai citiem pasākumiem. 


Ģenerālā uzkopšana
Reizēm mājai vai dzīvoklim vajadzīga daudz rūpīgāka un dziļāka tīrīšana nekā ikdienā, tādēļ ģenerālo uzkopšanu SIA “Liir Latvia” iesaka veikt vismaz reizi gadā. Šis pakalpojums īpaši vēlams telpām pēc remonta, kad tās ir putekļu un būvgružu pilnas. Ģenerālajā uzkopšanā var tikt iekļauti visdažādākie pakalpojumi:

 • dažādu grīdas segumu tīrīšana, grīdu vaskošana;
 • paklāju tīrīšana un mīksto mēbeļu ķīmiskā tīrīšana;
 • logu, vitrīnu, stikla starpsienu tīrīšana;
 • logu rāmju, grīdlīstu un durvju tīrīšana;
 • ēkas fasādes tīrīšana;
 • būvgružu izvešana;
 • vannas istabu, virtuvju kompleksa uzkopšana;
 • teritorijas uzkopšanas darbi, piemēram,  sniega šķūrēšana, izvešana ziemā un mauriņa pļaušana vasarā.

 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima atbalsta atvieglotu kārtību energoapgādes būvju būvniecībai

Saeima ceturtdien, 29. septembrī, galīgajā lasījumā atbalstīja par steidzamu atzītu jaunu likumu, kas atvieglo kārtību energoapgādes būvju, tostarp vēja elektrostaciju, būvniecībai. Likums izstrādāts, lai sekmētu atjaunīgās enerģijas ražošanu, veicinātu enerģētisko drošību un neatkarību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.