abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23433
Nozares raksti1104
Ekspertu atbildes2607
SIA „Line-X Baltic” – siltināšana, siltināšanas materiāli, siltumizolācija : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA „Line-X Baltic” – siltināšana, siltināšanas materiāli, siltumizolācija

SIA „Line-X Baltic” – siltināšana, siltināšanas materiāli, siltumizolācija

Siltināšana
Siltināšana ir process, kas mūsdienās ir ļoti svarīga, pat neatliekama darbība pie mājokļa uzlabošanas. Ar siltināšanas palīdzību ir iespējams uzlabot mājas energoefektivitāti un nākotnē ieekonomēt neskaitāmas naudas summas, kuras šobrīd tiek izlietotas liela apjoma kurināmā kravu iegādei. SIA „Line-X Baltic” ir uzņēmums Latvijā, kas veic mājokļu, lauksaimniecības ēku un industriālo ēku siltināšanas darbus, procesā izmantojot brīnumainās un efektīvo putupoliuretānu. Siltināšanā lietojot tieši šo materiālu, mēs nodrošinām ātru darbu pabeigšanu, kā arī ilglaicīgu un efektīvu būves siltumizolāciju. Putupoliuretāna viena no lielākajām priekšrocībām ir pielāgošanās jebkurai virsmai un tekstūrai, tāpēc šo materiālu ir iespējams uzklāt uz jebkura veida būves – ķieģeļu mājas, metāla angāra u.c. 

Vairāk informācijas: https://putupoliuretans.lv/ 

Siltināšanas materiāli


Ja esiet nolēmis siltināt savu mājokli vai kādu citu sev piederošu būvi, viens no labākajiem veidiem, kā šos siltināšanas darbus veikt, ir, izmantojot putupoliuretānu. Šis siltināšanas materiāls ir viens no energoefektīvākajiem un visātrāk uzklājamajiem siltināšanas materiāliem. Šī materiāla galvenās priekšrocības ir perfekta izolācija, materiāla vieglums, pielāgošanās virsmai, apkures enerģijas ietaupīšana, naudas līdzekļu ietaupīšana ilglaicīgā periodā, kā arī novērš pelējuma, puves un mitruma rašanos siltinātajā būvē. Izmantojot putupoliuretānu kā primāro siltināšanas materiālu, jūs arī nodrošināsiet sev piederošajai būvei ilgāku ekspluatācijas laiku un uzlabosiet tās kopējo konstrukcijas izturību. Tāpat ar putupoliuretānu ir iespējams siltināt jebkuru būves daļu – sienas, jumtu, pagrabu, pamatus, grīdas un daudz ko citu. 

Vairāk informācijas: https://putupoliuretans.lv/

Siltumizolācija


Siltumizolācijas izveidošana, izmantojot putupoliuretānu, ir labākā izvēle, ņemot vērā gan energoefektivitātes kritērijus, gan arī daudzus sadzīviskus kritērijus. Šis siltumizolācijas materiāls ir bioloģiski drošs, tomēr kaitēkļi, piemēram, žurkas vai kukaiņi, nebojā šos siltumizolācijas materiālu. Tāpat putupoliuretāns palīdz saglabāt pieņemamu temperatūru gan ziemas mēnešos, gan vasaras mēnešos, respektīvi – māja neizsalst un nepārkarst. Lai iegūtu perfektu siltumizolāciju, nepieciešams arī, lai siltināšanas darbos izmantotais materiāls ir hermētisks un labi pieguļ jebkāda veida virsmai – tieši šādas un vēl daudzas īpašības ir putupoliuretānam. Vai joprojām neesat pieņēmis galējo lēmumu par putupoliuretāna izmantošanu sava īpašuma siltināšanā? Viena no lielākajām putupoliuretāna priekšrocībām ir tā, ka, lai iegūtu maksimālu siltināšanas efektu, šo materiālu nav nepieciešams uzklāt biezā kārtā, kas turklāt arī izmainītu siltināmā pamata biezumu un būves izskatu kopumā. 

Vairāk informācijas: https://putupoliuretans.lv/ 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Zemes siltums un solārā enerģija ilgtspējīgai mājai

Zemes siltums un solārā enerģija ilgtspējīgai mājai

Saules bateriju projekti kļūst ar katru dienu populārāki. To nosaka gan elektrības cenu kāpums, gan gāzes cenas. SIA “Divine Heat Company” pārstāvji dalās ar profesionālo un personīgo pieredzi par saules paneļu priekšrocībām. 

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

VNĪ: Latviešu strēlnieku laukuma atjaunotā daļa atvērta sabiedrībai

VNĪ: Latviešu strēlnieku laukuma atjaunotā daļa atvērta sabiedrībai

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) informē, ka Latviešu strēlnieku laukuma – Rīgas valstspilsētas pašvaldības teritorijas – atjaunošanas darbu ietvaros pirmais no trīs atjaunošanas darbu posmiem tuvojas noslēgumam. Laukums ar atjaunotu segumu kopš 13. maija pieejams sabiedrībai, norāda VNĪ valdes priekšsēdētājs R. Griškevičs.

Pielaiko telpu, māju, dārzu