abc.lv skaitļos

Lietotāji online31
Aktīvie uzņēmumi23114
Nozares raksti1075
Ekspertu atbildes2594
SIA "Metāla Studija" veiksmes stāsts, izmantojot Autodesk Fusion 360 : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SIA "Metāla Studija" veiksmes stāsts, izmantojot Autodesk Fusion 360

SIA "Metāla Studija" veiksmes stāsts, izmantojot Autodesk Fusion 360

Pauls Niedre, SIA "Metāla Studija"
www.metalastudija.lv
Programmatūra: InfoEra Latvia, SIA 

Uzņēmums SIA "Metāla Studija", kas ir bāzēts Pierīgā, Jaunmārupē, nodarbojas ar individuālu dizainu izstrādi, kā arī dažādu detaļu izgatavošanu vairumā. Mēs ražojam margas, kāpnes, soliņus, velo turētājus, bāru–restorānu dizaina elementus un ļoti daudz cita veida izstrādājumus. Pasūtītie projekti tiek realizēti ar tādiem materiāliem kā melnais un nerūsējošais tērauds, alumīnijs, stikls koks, skārds. Klientu individuālie pasūtījumi ir vairāk tendēti uz dažādiem dizaina izstrādājumiem, taču piedāvājam arī detaļu izgatavošanu daudzdzīvokļu namiem vairumā.
 

Autors: MetalaStudija_2
Autors: MetalaStudija_2

Dizaina kāpnes, kuras aizņem ļoti maz vietas un mājā vairāk iederas kā dizaina elements. 

Autors: MetalaStudija_1
Autors: MetalaStudija_1

Daudzdzīvokļu nams: "Metāla Studija" SIA, spēj realizēt ļoti lielus komplicētus projektus, piedāvājot gan ražošanu, gan montāžu. 

Sākotnēji mēs izmantojām 2D grafiskās programmatūras, kā rezultātā radās daudz kļūdu, kuru labošanai tika patērēts daudz laika, un gala rezultāts nebija apmierinošs. Par Autodesk radīto programmatūru Fusion 360 uzzinājām no paziņu loka. Programmatūras pašos pirmsākumos izvēlējāmies izmēģināt to testa režīmā. Strādājot šajā programmatūrā, sapratām, ka tajā ir viss mums nepieciešamais. Pateicoties šim rīkam, mēs spējām radīt tiešām lielus un apjomīgus projektus, kā arī pavisam mazus, pēc kuriem sagatavojām ražošanas un citus rasējumus. Autodesk Fusion 360 katru gadu tiek uzlabots un papildināts ar jaunām funkcijām un attīstīts pēc lietotāju pieprasījuma. Es šai programmatūrai saskatu lielu nākotni, jo visvairāk noderīgās  funkcijas ir atrodamas vienuviet. Lietotājam nav nepieciešamas vairākas dārgas datorprogrammatūras, lai radītu un realizētu komplicētus projektus.

Nozīmīgs ieguvums noteikti ir tas, ka šajā programmatūrā ir iespējama gan modelēšana, simulācija, renderēšana, lokšņu metāla projektēšana, gan arī 3D printēšana un citas opcijas. Interfeiss ir ļoti saprotams un vienkāršs. Jo vairāk tiek strādāts šajā rīkā, jo vairāk modelēšanas iespēju tā paver, kas noteikti paaugstina uzņēmuma produktivitāti.

Būtiska Fusion 360 priekšrocība ir tāda, ka visi faili atrodas "mākonī", kas nozīmē, ka tie nevar pazust: ja kāds darbinieks veic izmaiņas modelī, to redz arī visi pārējie lietotāji.

Ļoti ērti ir pārlūkot viena projekta saglabātās vēsturiskās versijas, kas mums paver iespēju atgriezties pie iepriekšējās versijas un veikt tajā labojumus vai atsākt zīmēšanu no konkrēta perioda. Visus failus var lejupielādēt un veidot arhīvu lokāli. Projekta vadītājs ļoti ērti var komentēt modeļa detaļu izmaiņas, pievienojot piezīmes, attēlojot konkrētu modeļa rakursu, un komentāri tiek nosūtīti uz darbinieku e-pastiem.

Strādājot ar Fusion 360 jau vairākus gadus, savā praksē neesmu pamanījis būtiskas kļūdas, kas ļoti ietekmētu mūsu darba procesus. Renderēšanu Fusion 360 piedāvā veikt uz programmu izstrādātāja resursiem (serveriem), kā rezultātā nav jāizmanto savi datora resursi, jo renderēšana ar saviem resursiem aizņem ļoti lielu laiku.

Autors: varti
Autors: varti

Kamīna durtiņas: smalks dizaina elements, kamīna durtiņas. Izgatavotas pēc klienta vēlmēm un dizaina. Izvērtējot prasības, tika ņemts vērā ugunsdrošība un praktiskums.

Autors: Kapnes
Autors: Kapnes

Kāpnes: ļoti caurspīdīgas un vieglas kāpnes, balstītas uz metāla kāpņu konstrukciju.

Galvenie ieguvumi darbā ar Fusion 360:
• visas nepieciešamākās funkcijas vienā programmatūrā;
• vienkāršs un ērti lietojams interfeiss;
• vienlaicīga piekļuve failiem "mākonī";
• pārskatāmas un labojamas iepriekšējo failu versijas;
• regulāri uzlabojumi;
• nepieciešami minimāli datoru resursi.

Autors: lauvas
Autors: lauvas

Apbalvojums "Lauva": jau 7 gadus mēs izgatavojam LDDK apbalvojumu "Lauva" gada labākajiem Latvijas uzņēmumiem vairākās nominācijās. 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Latvija": Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Baltic OÜ" ir vienīgais oficiālais ”Osmo Holz und Color GmbH & Co” pārstāvis Baltijā. Klientiem tiek piedāvāti sistēmiski vienoti risinājumi visā, kas ir saistīts ar koka apdari gan iekštelpās, gan āra apstākļos.