abc.lv skaitļos

Lietotāji online67
Aktīvie uzņēmumi23432
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
"MS REAL" – pasūtot savlaicīgu gāzes katla apkopi, jūs parūpējaties par savu ģimeni! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"MS REAL" – pasūtot savlaicīgu gāzes katla apkopi, jūs parūpējaties par savu ģimeni!

"MS REAL" – pasūtot savlaicīgu gāzes katla apkopi, jūs parūpējaties par savu ģimeni!

Mūsdienās gāzes apkure ar dabasgāzi vai sašķidrināto gāzi tiek uzskatīta par ērtāko un ekonomiskāko apkures veidu. Daudzas privātmājas, daudzdzīvokļu nami, kā arī uzņēmumu un komercuzņēmumu telpas tiek aprīkotas ar gāzes katlu iekārtām. Lielākā daļa patērētāju ir apmierināti ar tāda veida apkuri līdz brīdim, kad notiek kādas gāzes katla ierīces bojājums. Kā pieredze rāda, tas notiek pašā nepiemērotākajā brīdī – brīvdienās, vēlu vakarā, kad grūti ir atrast meistaru, kurš varēs ierasties, apkures pieslēgšanas brīdī pēc vasaras sezonas, kā arī kad telpās jau ir auksti.

Lietošanas rezultātā notiek katla piesārņojums gan no iekšpuses, gan ārpusē. Ar laiku tas atstāj ietekmi uz:

katla LDK – iekšējie siltummaiņi piesārņojas, kas izraisa paaugstinātu gāzes patēriņu, lai iegūtu nepieciešamo siltumnesēja temperatūru;
degšanas procesu – dūmgāzes un degļa daļa aizaug ar netīrumiem, tas ietekmē sadegšanas procesa kvalitāti un arī samazina LDK, kā arī iespējama tvana gāzes izdalīšanās, kas ir bīstama veselībai.

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, mūsu uzņēmuma speciālisti iesaka veikt gāzes katlu iekārtu apkopi ne retāk kā reizi gadā. Mūsu meistari specializējas darbā ar visu tipu gāzes katliem, kā arī ar atpazīstamiem zīmoliem, kas tiek pārstāvēti Latvijas tirgū. Sienas un grīdas katliem, katliem ar piespiedu gaisa padeves degļiem.

Izmantojam sertificētas iekārtas, ko nosaka Latvijas standarti, mērījumu un iestatījumu veikšanai.

Dodieties uz mūsu uzņēmuma mājaslapu, izmantojot šo saiti – https://msreal.lv/lv/gazes-katlu-apkope-un-remonts/ 

Kontaktinformācija:
E-pasts: am@msreal.lv
Mob. tālr. un WhatsApp: +371 29613216

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu