40 kvadrātmetrus liela siltumnīca par 200 latiem
Siltumnīca tika uzcelta pļavā - zeme iepriekš netika sagatavota. Pirmais darbs, kas tika paveikts - plānotajā vietā tika sadzīti metāla mietiņi uz kuriem vēlāk uzmauca plastmasas caurules, kas veidoja siltumnīcas rāmi. Nekādi pamati netika 'būvēti - siltumnīca balstījās vienīgi uz šiem mietiņiem. Kad caurules posmi bija samaukti uz mietiņiem tie diezgan vaļīgi sagūlās zemē un bija aizdomas, ka neizdosies izveidot pietiekami stabilu rāmi.
Tomēr pēc tam, kad caurules lokus pieskrūvēja pie reģipša profiliem rāmis kļuva daudz maz stabils. Gatavo rāmi nokrāsojām ar baltu krāsu, lai saules ietekmē melnais rāmis nesakarstu un nebojātu plēvi vietās, kur saskārās ar to. Plēves klāšanu uzsāka ar grāvīšu rakšanu. Pa siltumnīcas perimetru tikka izrakts apmēram 30 centimetrus dziļš grāvītis, kurā ieraka plēves malu, nedaudz nospriegojot plēvi. Rezultātā plēve turējās labi, bet siltumnīca kopumā kļuva pilnīgi stabila. Grāvīti izrakt cietajā, sakaltušajā zemē nebija viegli, nācās pat salocīt lāpstu un prātā vīdēja doma, ka vajadzētu kalnraču cirtni. Tomēr pēc tam, kad sākām mitrināt rokamo vietu ar ūdeni darbs kļuva ievērojami vieglāks. Vispirms zemē ieskrāpējām nelielu grāvīti, to piepildījām ar ūdeni, kad zeme izmirko to viegli varēja rakt.
Kad plēve bija uzvilkta konstrukciju nostiprināja ar balstiem un ierīkoja durvis. Balsti kalpoja papildus stabilitātei un pie tiem ērti varēja siet augus.
Veidojot durvju rāmjus un nostiprinot galus tika izmantots īpašs brusu sastiprināšanas veids - Kanādas mezgls. Perpendikulāras brusas tika sastiprinātas izmantojot saplākšņa gabalus. Šāds stiprinājums ir viens no ātrākajiem, vienkāršākajiem veidiem kā nodrošināt stabilu mezglu.