abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24893
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Simboliskā pasākumā parakstīs "Rail Baltica" Salaspils Intermodālā kravu termināļa būvprojektēšanas līgumu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Simboliskā pasākumā parakstīs "Rail Baltica" Salaspils Intermodālā kravu termināļa būvprojektēšanas līgumu

Simboliskā pasākumā parakstīs "Rail Baltica" Salaspils Intermodālā kravu termināļa būvprojektēšanas līgumu

Ceturtdien, 16. jūnijā, plkst.10 topošā "Rail Baltica" Salaspils Intermodālā kravas termināļa teritorijā parakstīs būvprojekta izstrādes līgumu.

Plānotais "Rail Baltica" Salaspils Intermodālais kravas terminālis apvieno unikālu priekšrocību komplektu, lai nākotnē būtiski celtu Latvijas loģistikas nozares un kravu pārvadājumu konkurētspēju Baltijas reģionā. Salaspils kravas terminālis nodrošinās "Rail Baltica" dzelzceļa līnijas saslēgumu ar esošo dzelzceļa tīklu un valsts nozīmes autoceļiem.

Banner 280x280 Banner 280x280

Simboliskajā līguma parakstīšanas pasākumā, kas norisināsies plānotā termināla teritorijā Salaspils novadā, tiksies "Rail Baltica" projekta īstenotāji un konkursa uzvarētāji. Piedalīsies satiksmes ministrs Tālis Linkaits, SIA "Eiropas Dzelzceļa līnijas" valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris, Salaspils domes priekšsēdētājs Raimonds Čudars, "RB Rail" AS tehniskais direktors Latvijā Ēriks Diļevs, kā arī būvprojektēšanas un autoruzraudzības konkursa uzvarētāju - personu apvienības SIA "BRD projekts, Sintagma S.R.L.", kas sastāv no SIA "BRD projekts" (Latvija) un "Sintagma S.R.L." (Itālija), pārstāvji.

Salaspils Intermodālais kravu pārkraušanas terminālis nodrošinās konteinerkravu pārkraušanu gan uz 1435 mm platuma dzelzceļu, gan 1520 mm platuma dzelzceļu, gan autotransportu, kā arī kravas auto puspiekabju iekraušanu un izkraušanu specializētajos vilcienu vagonos ar to secīgu transportēšanu gan pa "Rail Baltica", gan 1520 mm dzelzceļa platuma tīklu. Plānots, ka būvprojektam jābūt izstrādātam 2024. gadā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.