abc.lv skaitļos

Lietotāji online50
Aktīvie uzņēmumi20142
Nozares raksti991
Ekspertu atbildes2553
SKETCHUP 2021: pamats panākumu veidošanai : abc.lv

SKETCHUP 2021: pamats panākumu veidošanai

SKETCHUP 2021: pamats panākumu veidošanai

Sākot ar 2021. gadu, InfoEra Latvia (www.infoera.lv) papildina savu piedāvāto produktu klāstu ar SketchUp.

Simtiem tūkstošu arhitektūras, būvniecības, inženierzinātņu, interjera dizaina, ainavu arhitektūras, spēļu dizaina, kokapstrādes un daudzu citu jomu profesionāļi izmanto SketchUp Pro ikdienā. 

Jaunākā SketchUp 2021 versija ir oficiāli pieejama kopš 2020. gada novembra, un tajā bez jauna vizuālā noformējuma un jauna logotipa ir arī vairāki vērtīgi uzlabojumi, kas nāks par labu jūsu darbplūsmai.

Pēc astoņiem gadiem SketchUp ir mainījis stilu, lai turpinātu produkta un zīmola attīstību. Jaunais logotips ir radīts no kuba vienkāršības un veidots, izmantojot uzlabotus rīkus SketchUp. Tātad tā patiešām ir 3D formātā veidota forma. Turklāt jaunais stils labi savienojas ar pārējo Trimble ekosistēmu.


PreDesign: jauns veids, kā sākt!
Paralēli SketchUp Pro 2021 tiek palaists pavisam jauns agrīnās izpētes rīks PreDesign. Šis rīks sniedz arhitektiem, būvniekiem, interjera dizaineriem un projektētājiem informāciju, kas nepieciešama, lai pareizi ņemtu vērā dažādu faktoru ietekmi viņu sākotnējās koncepcijās.

PreDesing jums atvieglos lēmuma pieņemšanu, nodrošinot katra projekta sākšanu pareizā virzienā, lai iegūtu pēc iespējas efektīvāku ietekmi no ārējiem faktoriem.


Live Components
Jauna veida modificējami 3D objekti SketchUp. Šie 3D objekti būs pieejami visiem lietotājiem, lai tos tiešsaistē atrastu, lejupielādētu un modificētu SketchUp vidē!

Lietotāji var piekļūt objektiem, atverot 3D Warehouse un pārejot uz objektu izvēlni, ko nodrošina SketchUp Labs. Vienkārši izvēlieties objektu un ievietojiet to savā SketchUp modelī. Veiciet dubultklikšķi, lai rediģētu iegūto objektu, dialoglodziņš "Configure Live Component" ļaus kontrolēt objekta parametrus.


Labāka modeļu organizācija
Jaunajā SketchUp 2021, modeļus ir vēl vieglāk pārvaldīt, jo īpaši lielus, detalizētus modeļus.

Marķējumu mapes (Tag Folders) – projektētājiem, kuri uztur lielus un sarežģītus modeļus ar lielu marķējumu un ainu sarakstu, būs vieglāk. Izmantojot marķējumu mapes, varat kārtot marķējumus, pamatojoties uz apzīmējumiem, ēkas līmeņiem vai noformējuma opcijām. Šī funkcija ir pieejama arī LayOut, ļaujot lietotājiem, veidojot 2D zīmējumus, izslēgt / ieslēgt skata elementus.

Marķējumu filtrēšana (Tag Filtering) – jaunā filtrēšanas opcija panelī SketchUp’s Tags ļauj daudz vieglāk meklēt marķējumus savā modelī un ātri kontrolēt atsevišķu marķējumu redzamību, veikt iezīmju atlasi modelēšanas logā vai rediģēt marķējumu īpašības un stilu. Ja jums ir garš marķējumu saraksts, kas sakārtots ar noteiktu nosaukumu hierarhiju, marķējumu filtrēšana paātrinās mapju izveidi, ļaujot jums filtrēt un pievienot meklētos marķējumus.


Sazinieties ar mums, ja rodas jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par SketchUp abonēšanas iespējām: infoera@infoera.lv vai pa tālruni +371 24110303.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Bioefekts": Pielaiko Telpu Māju Dārzu 

"Bioefekts": Pielaiko Telpu Māju Dārzu 

SIA "Bioefekts" ir Latvijas uzņēmums ar senu vēsturi, kas jau kopš 1993. gada izstrādā, ražo un pavairo bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus un citus mikrobioloģiskos preparātus dārzkopības un lauksaimniecības vajadzībām. Uzņēmums tiek novērtēts ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, kur eksportē savu produkciju.