abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23112
Nozares raksti1074
Ekspertu atbildes2594
SKETCHUP 2021: pamats panākumu veidošanai  : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SKETCHUP 2021: pamats panākumu veidošanai 

SKETCHUP 2021: pamats panākumu veidošanai 

Sākot ar 2021. gadu, InfoEra Latvia (www.infoera.lv) papildina savu piedāvāto produktu klāstu ar SketchUp.

Simtiem tūkstošu arhitektūras, būvniecības, inženierzinātņu, interjera dizaina, ainavu arhitektūras, spēļu dizaina, kokapstrādes un daudzu citu jomu profesionāļi izmanto SketchUp Pro ikdienā. 

Jaunākā SketchUp 2021 versija ir oficiāli pieejama kopš 2020. gada novembra, un tajā bez jauna vizuālā noformējuma un jauna logotipa ir arī vairāki vērtīgi uzlabojumi, kas nāks par labu jūsu darbplūsmai.

Pēc astoņiem gadiem SketchUp ir mainījis stilu, lai turpinātu produkta un zīmola attīstību. Jaunais logotips ir radīts no kuba vienkāršības un veidots, izmantojot uzlabotus rīkus SketchUp. Tātad tā patiešām ir 3D formātā veidota forma. Turklāt jaunais stils labi savienojas ar pārējo Trimble ekosistēmu.


PreDesign: jauns veids, kā sākt!
Paralēli SketchUp Pro 2021 tiek palaists pavisam jauns agrīnās izpētes rīks PreDesign. Šis rīks sniedz arhitektiem, būvniekiem, interjera dizaineriem un projektētājiem informāciju, kas nepieciešama, lai pareizi ņemtu vērā dažādu faktoru ietekmi viņu sākotnējās koncepcijās.

PreDesing jums atvieglos lēmuma pieņemšanu, nodrošinot katra projekta sākšanu pareizā virzienā, lai iegūtu pēc iespējas efektīvāku ietekmi no ārējiem faktoriem.

Autors: Predesign
Autors: Predesign

Live Components
Jauna veida modificējami 3D objekti SketchUp. Šie 3D objekti būs pieejami visiem lietotājiem, lai tos tiešsaistē atrastu, lejupielādētu un modificētu SketchUp vidē!

Lietotāji var piekļūt objektiem, atverot 3D Warehouse un pārejot uz objektu izvēlni, ko nodrošina SketchUp Labs. Vienkārši izvēlieties objektu un ievietojiet to savā SketchUp modelī. Veiciet dubultklikšķi, lai rediģētu iegūto objektu, dialoglodziņš "Configure Live Component" ļaus kontrolēt objekta parametrus.


Labāka modeļu organizācija
Jaunajā SketchUp 2021, modeļus ir vēl vieglāk pārvaldīt, jo īpaši lielus, detalizētus modeļus.

Marķējumu mapes (Tag Folders) – projektētājiem, kuri uztur lielus un sarežģītus modeļus ar lielu marķējumu un ainu sarakstu, būs vieglāk. Izmantojot marķējumu mapes, varat kārtot marķējumus, pamatojoties uz apzīmējumiem, ēkas līmeņiem vai noformējuma opcijām. Šī funkcija ir pieejama arī LayOut, ļaujot lietotājiem, veidojot 2D zīmējumus, izslēgt / ieslēgt skata elementus.

Marķējumu filtrēšana (Tag Filtering) – jaunā filtrēšanas opcija panelī SketchUp’s Tags ļauj daudz vieglāk meklēt marķējumus savā modelī un ātri kontrolēt atsevišķu marķējumu redzamību, veikt iezīmju atlasi modelēšanas logā vai rediģēt marķējumu īpašības un stilu. Ja jums ir garš marķējumu saraksts, kas sakārtots ar noteiktu nosaukumu hierarhiju, marķējumu filtrēšana paātrinās mapju izveidi, ļaujot jums filtrēt un pievienot meklētos marķējumus.

Autors: 08_SU2021_Blog_Tags_Filtering
Autors: 08_SU2021_Blog_Tags_Filtering

Sazinieties ar mums, ja rodas jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par SketchUp abonēšanas iespējām: infoera@infoera.lv vai pa tālruni +371 24110303.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Latvija": Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Baltic OÜ" ir vienīgais oficiālais ”Osmo Holz und Color GmbH & Co” pārstāvis Baltijā. Klientiem tiek piedāvāti sistēmiski vienoti risinājumi visā, kas ir saistīts ar koka apdari gan iekštelpās, gan āra apstākļos.