abc.lv skaitļos

Lietotāji online44
Aktīvie uzņēmumi28173
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Skrundā iemūrēs kapsulu jaunā ugunsdzēsības depo pamatos : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Skrundā iemūrēs kapsulu jaunā ugunsdzēsības depo pamatos

Skrundā iemūrēs kapsulu jaunā ugunsdzēsības depo pamatos
 Foto: Pilseta24.lv

Banner 280x280

Vēstījumu kapsulā ieliks iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (V), Nodrošinājuma valsts aģentūras direktors Ēriks Ivanovs, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Kristaps Eklons, Skrundas novada domes priekšsēdētāja Loreta Robežniece, kā arī celtniecības uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ainārs Āboliņš.

Skrundā iepriekšējais ugunsdzēsēju depo tika uzcelts 1936.gadā, taču 2011.gadā ēkai sagruva viena no sienām un ugunsdzēsējiem bija jāpārceļas uz pagaidu mītni.

Nodrošinājuma valsts aģentūras izsludinātajā konkursā par tiesībām būvēt Skrundas ugunsdzēsēju depo uzvarējis uzņēmums "LX Celtnieks". Informācija iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā liecina, ka depo būvniecības līgumcena ir 992 823 eiro.

Šogad jaunu ugunsdzēsības depo būvniecība sākta arī Apē, Smiltenē un Ērgļos.

LETA 

2016.gada 15.decembrī

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.