abc.lv skaitļos

Lietotāji online58
Aktīvie uzņēmumi19873
Nozares raksti872
Ekspertu atbildes2505
Skydas metāla ārdurvis – populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada : abc.lv

Skydas metāla ārdurvis – populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada

Skydas metāla ārdurvis – populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada

Mājoklis ir vieta, kur cilvēks mēdz pavadīt vislielāku daļu sava laika, tāpēc ir būtiski dzīvoklī vai privātmājā nodrošināt tādus uzturēšanās apstākļus, kas garantē drošību un komfortu. Jau vairākus gadus pieprasīts risinājums mājokļa aizsardzības līmeņa palielināšanai ir metāla ārdurvju ierīkošana. Tirgū pieejams samērā plašs metāla durvju sortiments, kas atšķiras ne tikai pēc funkcionalitātes, bet arī pēc kvalitātes un cenas. Lai arī mūsdienās pierasts, ka kvalitatīva produkcija maksā dārgāk, reizēm cena nav noteicošais faktors, pēc kura atšķirt kvalitatīvu preci no nekvalitatīvas. Drošai un nekļūdīgai izvēlei eksperti iesaka iegādāties tādas metāla ārdurvis, kuru kvalitāti reglamentē attiecīgi atbilstības sertifikāti. Lietuvā ražotās Skydas metāla ārdurvis ir sertificētas Eiropā atzītās testēšanas laboratorijās (Vācija, Igaunija) un atbilst starptautiski noteiktam drošības standartam ENV 1627. Ņemot vērā augstos kvalitātes rādītājus, Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim ir populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada, ko apliecina neskaitāmas pozitīvas Skydas atsauksmes no patērētājiem visā Eiropā. 

Laboratorijas izmēģinājumos pārbaudīta kvalitāte 
Visas Skydas metāla ārdurvis dzīvoklim un privātmājai ir testētas laboratorijas apstākļos, ar speciālām metodēm pārbaudot durvju izturību pret triecieniem un ielaušanos. Lai identificētu durvju drošības pakāpi, izmantojot kalšanas un urbšanas instrumentus, tiek imitēts reālajiem apstākļiem pietuvināts ielaušanās mēģinājums. Iegūtie rezultāti jeb laiks, kādā durvis tiek uzlauztas, tiek pielīdzināts Eiropas Standartizācijas komitejas noteiktai durvju izturības klasei. Skydas metāla ārdurvis mājai un dzīvoklim atkarībā no modeļa atbilst 3. un 4. izturības klasei un ir uzlaužamas tikai ar elektrisko urbšanas un griezējinstrumentu palīdzību. Ņemot vērā, ka šādu durvju uzlaušana ir ne tikai skaļa, bet arī komplicēta un prasīs zināmu laiku, saskaroties ar neplānotiem sarežģījumiem, kramplauži, visticamāk, izvēlēsies meklēt kādu mazāk aizsargātu īpašumu. Durvju drošības risinājumi ir augstu novērtēti, taču pozitīvas Skydas atsauksmes patērētāji izsaka arī par citām durvju īpašībām. 

Skydas metāla ārdurvis – ne tikai izturīgas, bet arī funkcionālas un ekspluatācijā drošas 
Skydas durvju izmēģinājumi tiek veikti tikai notificētās laboratorijās. KTU Arhitektūras un celtniecības institūta siltumfizikas laboratorijā Lietuvā tiek pārbaudīta durvju skaņas caurlaidība un siltumizolācija, kā arī izturība pret vairākkārtēju durvju aizvēršanu un atvēršanu, savukārt laboratorijās Igaunijā un Vācijā tiek aizvadīti durvju ugunsdrošības un izturības testi. Īpaši vērts izcelt Vācijas zinātniskās laboratorijas ITF Rosenheim sertifikātu, kas ir viens no atpazīstamākajiem un elitārākajiem ne tikai Eiropā, bet visā pasaulē. Pozitīvas Skydas atsauksmes tiek saņemtas arī par durvju slēdzenēm, kas ir vēl viens durvju kvalitātes rādītājs. Visas Skydas metāla ārdurvis aprīkotas ar tādu starptautiski zināmu zīmolu kā DORMA, MUL-T-LOCK, ASSA, ABLOY, MOTTURA, FIAM, ASTRA-DIERRE slēdzenēm. 

Patērētāju novērtējums – tikai pozitīvas Skydas atsauksmes
Lai arī produkcijas augsto kvalitāti garantē starptautiski atzītu zinātnisko laboratoriju atbilstības sertifikāti, Skydas īstā panākumu atslēga meklējama ražotāja spējā piedāvāt konkurētspējīgu produktu par pieejamu cenu. Tas ir iespējams, pateicoties ražošanas izmaksām, kas Lietuvā joprojām ir zemākas nekā bagātajās Rietumeiropas valstīs. Tāpat Skydas metāla ārdurvis iespējams pasūtīt pēc individuāliem izmēriem un funkcionalitātes, tādējādi apmierinot pat visprasīgāka klienta vēlmes. Ņemot vērā durvju unikālās īpašības un neierobežotās ražošanas iespējas, no patērētājiem tiek saņemtas tikai pozitīvas Skydas atsauksmes. Latvijā jau vairākus gadus Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim nopērkamas ražotāja partnera, pašmāju uzņēmuma SIA Eirodurvis tirdzniecības vietās Rīgā, Kurzemes prospektā 3G un Rencēnu ielā 1 (t/c Ozols). Detalizētāka informācija par Skydas produkciju meklējama mājaslapā www.skydas.lv.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Vai ir cerības kļūt par mājas īpašnieku ar vidējiem vai pat zemiem ienākumiem? SIA REIZ jums var piedāvāt ne tikai apbūves gabalus, bet arī palīdzēt atrast ceļu pie jūsu sapņu īpašuma. 

Aktualitātes

Nākamgad gaidāmi zemāki elektroenerģijas rēķini

Nākamgad gaidāmi zemāki elektroenerģijas rēķini

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) apstiprinājusi jaunas elektroenerģijas obligātā iepirkuma (OI) komponentes. Tās stāsies spēkā no 2021. gada 1. janvāra. Obligātā iepirkuma un jaudas komponenšu vidējā vērtība nākamajā gadā būs par 23% zemāka – 17,51 EUR/MWh jeb 0,01751 EUR/kWh.

Uzņēmējs runā

Dušas trapi – ērts, praktisks un drošs risinājums dušas telpai

csm_Showerdrain_6144x4096px_cd1e57a691

Arvien biežāk privātmāju un dzīvokļu īpašnieki parasto duškabīņu un vannu vietā izvēlas dušas trapus. Tie jūtami ietaupa vietu, kā arī krietni atvieglo telpas kopšanu, jo traps ir grīdā iebūvējama konstrukcija, kura pieejama visdažādākajā tehniskajā un dizaina izpildījumā. Tas var kalpot gan kā glauns interjera dizaina elements, gan var būt pavisam neuzkrītošs, organiski saplūstot ar grīdas segumu.