abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23197
Nozares raksti1087
Ekspertu atbildes2601
SOMFY mūsdienīga motorizētā bezvadu aizkaru sistēma : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

SOMFY mūsdienīga motorizētā bezvadu aizkaru sistēma

SOMFY mūsdienīga motorizētā bezvadu aizkaru sistēma

Mūsdienās aizkari ir ne tikai jūsu mājokļa interjera dizaina elements – to galvenais uzdevums ir regulēt dabiskā apgaismojuma līmeni dzīvesvietā. Pareizi sabalansējot telpā ienākošo saules gaismas plūsmu, varat radīt komfortablu vizuālo un termisko klimatu, kā arī samazināt apkures un gaisa kondicionēšanas izmaksas. Ar šiem un citiem uzdevumiem lieliski tiek galā automatizēti aizkari. Situācijā, kad mājokļa remonta un apdares darbi jau pabeigti, palīgā nāk modernas, ar baterijas motoru darbināmas bezvadu aizkaru sistēmas.

Automatizētu aizkaru priekšrocības
Modernās tehnoloģijas attīstās ik sekundi, kā rezultātā esam ieguvuši daudz dažādu paņēmienu mūsu ikdienas atvieglošanai, deleģējot rutīnas uzdevumus automātikai. Ja jūsu mājoklī ir automātizēti aizkari, tad jūsu rīcībā ir neatkarīga jeb autonoma aizkaru sistēma, kas lieliski nodrošinās no logiem ieplūstošās dabiskās gaismas līmeņa regulēšanu pat bez jūsu klātbūtnes mājās.

Ar baterijas motoru darbināmas aizkaru sistēmas ir ērts un uzticams augsto tehnoloģiju risinājums, kas jūsu uzturēšanos mājās padarīs maksimāli komfortablu. Der atzīmēt, ka motorizēt iespējams klasiskos dienas, nakts vai aptumšojošos aizkarus, kā arī romiešu un plisētās žalūzijas. Vienīgā atšķirība – paša motora novietojums un redzamība (ārpusē pie sliedes vai motora caurulē). 

Tāpat kā citiem līdzīgiem bezvadu risinājumiem, ar baterijas motoru darbināmiem motorizētajiem aizkariem ir dažādas priekšrocības.

 • Autonoma darbība
  Automātiskajiem, ar baterijas motoru darbināmām bezvadu aizkariem nav nepieciešama elektroinstalācija un elektrības vadi, kas ir milzīga priekšrocība, ja automatizācija nav sākotnēji plānota vai remontdarbi jau ir pabeigti.
 • Ilgs akumulatora darbības laiks
  Atkarībā no aizkaru dizaina, izvēlētā auduma un motora veida, baterijas motors ar vienu uzlādi var darboties no 6 līdz 12 mēnešiem.
 • Ātra akumulatora uzlāde
  Pilns akumulatora uzlādes cikls ir no 2 līdz 6 stundām (atkarībā no motora veida).
 • Klusa darbība
  Atveriet un aizveriet aizkarus vienmērīgi un klusi, netraucējot mierīgo gaisotni jūsu mājoklī.
 • Estētika
  Motora stilīgais, minimālistiskais dizains viegli iederas jebkurā interjerā.
 • Ērtība
  Daudz iespēju aizkaru darbināšanai un vadīšanai mājās, ceļā, kā arī prombūtnē.
 • Drošība
  Automātiskajiem, ar baterijas motoru darbināmajiem bezvadu aizkariem nav ne vadu, ne auklu. Jūs varat neraizēties par savu bērnu un mājdzīvnieku drošību.

Kas nepieciešams motorizētas aizkaru sistēmas ierīkošanai?
Lai motorizētu aizkarus, jums būs nepieciešams:

 • motors;
 • īpaši pielāgota aizkaru sliede;
 • vadības risinājums – vai nu sienas slēdzis, vai tālvadības pults, vai arī Gudrās mājas sistēma.

Automātizētās aizkaru sistēmas montāža un uzstādīšana nekādi neatšķiras no parastā aizkaru montāžas un uzstādīšanas procesa. 


Kā vadīt automātizētu aizkaru sistēmu?
Atkarībā no jūsu vajadzībām ir pieejami dažādi vadības risinājumi:

 • sienas slēdzis – izmanto motorizētu aizkaru stacionārai vadībai. Tā ir ļoti vienkārša vadības ierīce, uz kuras atrodamas tikai divas pogas (uz augšu un uz leju). Sienas slēdzis parasti atrodas blakus gultai, rakstāmgaldam vai durvīm. Vienmēr ir iespējams izvēlēties tādu sienas slēdža rāmi, kas vislabāk atbilst jūsu telpas interjera dizainam;
 • tālvadības pults – izmanto vienas motorizētas sistēmas vai motorizētu ierīču grupas (piemēram, vairāku mājās esošu motorizēto aizkaru vai žalūziju) vadībai. Tālvadības pulti piedāvājam četrās dažādās krāsās, lai tā pieskaņotos jūsu interjeram;
 • vadības lietotne – izmanto jūsu motorizētā aprīkojuma darbināšanai no jebkuras vietas pasaulē, kur vien ir pieejams interneta pieslēgums, izmantojot aplikāciju. Šim nolūkam būs jāiegādājas gudrā vadības ierīce “TaHoma Switch”, kas nodrošinās mājokļa motorizētā aprīkojuma savienojamību un ļaus attālināti darbināt un vadīt līdz pat 300 ierīces, izmantojot lietotni tālrunī vai planšetdatorā un pat ar balss komandām! Jūs varat vadīt apgaismojumu, automātiskos aizkarus un žalūzijas, teritorijas vārtus, mūzikas ierīces un vēl daudz, daudz vairāk.


www.somfybaltics.com

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Trešdien, 19. janvārī no plkst. 14.00 līdz 16.00 tiešsaistē notiks vebinārs "Ventilācija daudzdzīvokļu ēkās. Pieredzes apmaiņa: Igaunijas un Latvijas daudzdzīvokļu ēku piemēri", informē sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā Anita Āboliņa.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.