abc.lv skaitļos

Lietotāji online86
Aktīvie uzņēmumi27935
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas projekts saņēmis CFLA pozitīvu vērtējumu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas projekts saņēmis CFLA pozitīvu vērtējumu

Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa pirmās kārtas projekts saņēmis CFLA pozitīvu vērtējumu

Rīga, 25.jūl., LETA. Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca saņēmusi Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) atzinumu par "Paula Stradiņa slimnīcas būves "A1" funkcionalitātes pārbaudi", kas bijis pozitīvs, aģentūru LETA informēja slimnīcas pārstāve Janita Veinberga.

Pēc viņas paustā, CFLA veica funkcionalitātes pārbaudi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) lielā projekta īstenošanas vietā - Stradiņa slimnīcas jaunajā korpusā, lai gūtu pārliecību par projekta mērķa sasniegšanu, atbilstoši vienošanās paredzētajam.

Aktā teikts, ka, ņemot vērā pārbaudes laikā konstatēto un papildus sniegto informāciju, aģentūra informē, ka pārbaudes rezultāts tiek noteikts "pozitīvs", līdz ar to A korpusa pirmās kārtas ēkas plānotā funkcionalitāte sasniegta un visas iecerētās medicīniskās struktūras veiksmīgi sākušas darbu jaunajā ēkā, norāda slimnīcā.

Banner 280x280

Pēc Veinbergas paustā, pērn 30.maijā tika sākta A korpusa 1.kārtas ekspluatācija, un struktūrvienības sāka darbu A korpusa 1.kārtas ēkā. Lielā projekta līgums ar tā papildvienošanām paredzēja, ka līdz 2018.gada 30.jūnijam jāsasniedz pilna projektā paredzētā funkcionalitāte. Šī iemesla dēļ CFLA un Veselības ministrijas pārstāvji 2018.gada 4.jūlijā ieradās Stradiņa slimnīcas jaunajā korpusā, lai gūtu pārliecību par projekta mērķu sasniegšanu, atbilstoši līgumā un papildvienošanām paredzētajam.

Slimnīca atgādina, ka patlaban aktīvi notiek A korpusa 2.kārtas būvprojekta izstrāde, lai 2019.gada pavasarī varētu sākt būvdarbus ēkai, kuras kopējā platība pārsniegs 37 000 kvadrātmetrus. Būvdarbus plānots pabeigt līdz 2022.gada beigām. Pārcelšanos uz A korpusa otrās kārtas telpām plānots veikt 2022.gadā. A korpusa 2.kārtas ēkā atradīsies Neatliekamās medicīnas centrs jeb uzņemšana, operāciju zāles, ķirurģijas un neiroķirurģijas profili, neiroloģijas nodaļa un insulta vienība, sejas un žokļu ķirurģija, kā arī intensīvā terapija un Sievietes un bērna klīnika kopā ar dzemdību bloku.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dārza darbi rudenī

Dārza darbi rudenī

Septembris ir pirmais rudens mēnesis, tādēļ aktuāls kļūst jautājums – kādi dārza darbi ir jāpaveic šajā mēnesī? Rudenī svarīgi sakopt dobes, sagatavot augus un zālienu ziemai, iestādīt pavasara sīpolpuķes, kā arī parūpēties par koku un krūmu veselību.

Aktuālie piedāvājumi

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Logu augstākā klase no REHAU – ARTEVO  

Profilu sistēma ARTEVO nodrošina logam visu labāko īpašību kopumu. REHAU zināšanas polimēru materiālos un tehnoloģijās nodrošina izgatavoto logu profilu un attiecīgi tālāk arī logu maksimālu veiktspēju, vienlaikus ļaujot vēl racionālāk izmantot resursus.

Aktualitātes

Melnis: Pašvaldībām būs plašākas tiesības sava reģiona attīstības noteikšanā  

Melnis: Pašvaldībām būs plašākas tiesības sava reģiona attīstības noteikšanā  

Vides prasību regulējuma reformas ietvaros Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) ir iesniegusi priekšlikumu Saeimā likumprojektam “Par ietekmes uz vidi novērtējumu”. Pašvaldībām tiks piešķirtas jaunas tiesības nepieņemt akcepta lēmumu par vēja projektu attīstību, ja konkrētās pašvaldības teritorijā jau tiek īstenoti vēja parki vismaz 150 MW apmērā vai ja plānošanas reģionā kopējā vēja projektu jauda ir 500 MW.

Izstāsti Latvijai