abc.lv skaitļos

Lietotāji online17
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Teikā pabeigti ūdensvada un kanalizācijas tīkla paplašināšanas darbi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Teikā pabeigti ūdensvada un kanalizācijas tīkla paplašināšanas darbi

Teikā pabeigti ūdensvada un kanalizācijas tīkla paplašināšanas darbi

Pabeigti ES Kohēzijas fonda atbalstītā projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6. kārta” ietvaros veiktie ūdensvada un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbi Teikā. Kopumā izbūvēti ūdensvadi 0,13 km garumā un kanalizācijas tīkli – 2,37 km garumā.

Būvdarbus veica SIA “RERE Vide”, kopējā līguma summa ir aptuveni 925 000 eiro. Pēc visu būvdarbu pabeigšanas tiks nodrošināta centralizēto inženiertīklu pieejamība gandrīz simts objektiem. Pateicoties šī projekta realizācijai, iespējas pieslēgties centralizētajiem inženiertīkliem iegūs vairāk nekā 300 šīs apkaimes iedzīvotāju.

Banner 280x280

Ūdensvada tīkla paplašināšana Teikā notika Bajāru ielas posmā no Aizsila ielas līdz Lielvārdes ielai, bet centralizētās kanalizācijas izbūve – Aizsila ielas posmā no Aizsila ielas 8 līdz Lielvārdes ielai, Bajāru ielas posmā no Aizpriežu ielas līdz Lielvārdes ielai un Lielvārdes ielas posmā no Aizkraukles ielas līdz Biķernieku ielai.

Projekta “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6. kārta” ietvaros SIA “Rīgas ūdens” veiks ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanu Ziepniekkalnā, Imantā un Teikā ar kopējo garumu 11,07 kilometri (ūdensvada tīkli - 3,57 kilometri, kanalizācijas tīkli - 7,50 kilometri). Projektu paredzēts īstenot līdz 2023. gada 31. decembrim. Tā kopējās izmaksas plānotas 3 858 186 eiro apmērā, tajā skaitā ES Kohēzijas fonda līdzfinansējums 1 620 000 eiro apmērā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu