abc.lv skaitļos

Lietotāji online76
Aktīvie uzņēmumi28156
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Tilta remontdarbu dēļ veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Tilta remontdarbu dēļ veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām

Tilta remontdarbu dēļ veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Daugavpils šosejas pie Pļaviņām

Rīga, 5.apr., LETA. Saistībā ar remontdarbiem uz tilta pār Aivieksti veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Daugavpils šosejas (A6) pie Pļaviņām, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Daugavpils virzienā satiksme tiek organizēta pa tilta kreiso joslu, Rīgas virzienā - pa apvedceļu, izmantojot vietējos autoceļus Pļaviņas - Uģēres (V798) un Apšusala - Vilkukrogs (V772). Sabiedriskā transporta satiksme tiek organizēta pa tiltu ar luksoforu palīdzību. Pirms tilta ir arī noteikts ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 kilometri stundā.

Banner 280x280

Remontdarbu rezultātā tiltam tiks izbūvētas jaunas pārejas plātnes, tiks veikts krasta un upes balstu remonts, atjaunota hidroizolācija, pārbūvēta brauktuve un gājēju ietves, uzstādītas jaunas barjeras un drošības margas.

Būvdarbus veic SIA "Viadukts", tos paredzēts pabeigt šogad. Būvdarbus finansē valsts un to līgumcena ir 720 000 eiro ar pievienotās vērtības nodokli.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai