abc.lv skaitļos

Lietotāji online30
Aktīvie uzņēmumi22869
Nozares raksti1047
Ekspertu atbildes2583
Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats

Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats

Kāpēc izvēlēties profesionālo telpu uzkopšanu?
Neskaitāmi pētījumi pierāda, ka apkārtējā vide ne tikai atspoguļo cilvēka iekšējo stāvokli, bet arī būtiski ietekmē viņa fizisko un emocionālo veselību. Telpa, kurā valda haoss un nekārtība, var ievest savas korekcijas attiecībās starp darba kolēģiem, klientiem vai ģimenes locekļiem. Savukārt pārmaiņas ierastā dzīves ritmā bieži vien sākas tieši ar tīrīšanas darbiem, telpas izkārtojuma pārplānojumu vai pat ģenerālo remontu. 

Kaut gan tīra un sakārtota vide ir tik tuva cilvēka dabai, kārtības uzturēšana mājās vai darba vietā prasa daudz laika un spēka resursu. Ar virspusējiem ikdienas tīrīšanas darbiem nepietiek, lai telpa tiešām būtu brīva no putekļiem un visa veida mikroorganismiem, kas tajos dzīvo, noturīgiem traipiem, kas bojā mēbeļu ārējo izskatu, no rūsas vai pelējuma, kas spītīgi vairojas vannasistabā. 

Izdevumi par uzkopšanas tehnikas un sadzīves ķīmijas iegādi ir vēl viens vērā ņemams faktors. Dažādu virsmu un traipu tīrīšanai izmanto atšķirīgas ierīces. Savukārt daudziem cilvēkiem uzkopšanas līdzekļi, kas ir plaši pieejami veikalos, var izraisīt alerģiskās reakcijas, un tas nozīmē papildu tēriņus ekoloģiski tīru uzkopšanas līdzekļu iegādei. 

Izvēloties profesionālos telpu uzkopšanas pakalpojumus, jūs ieguldāt savā un tuvo cilvēku veselībā un labsajūtā. Tīrība vairo prieku, radošumu, iedvesmu un spēju koncentrēties uz ikdienā veicamiem darbiem. Savukārt, uzticot telpu uzkopšanas darbus speciāli apmācītiem profesionāļiem, jūs uzdāvināt sev laiku un enerģiju, lai baudītu skaistos dzīves mirkļus.  


Profesionālā telpu uzkopšana: ātri, ilgtspējīgi un ekonomiski 
SIA “LiiR Latvia” ir profesionāls uzkopšanas serviss, kas piedāvā pilnu uzkopšanas pakalpojumu spektru nekustamā īpašuma objektos, biroja telpās, vispārējas lietošanas telpās un āra teritorijās. Mūsu uzņēmumam ir vairāki darbības virzieni – sākot ar vienreizējo uzkopšanu līdz profesionālai lielveikalu un ražotņu telpu uzkopšanai. 

Ģenerālā uzkopšana
Visbiežāk mūsu klienti izvēlas veikt ģenerālo uzkopšanu vai ikdienas biroja uzkopšanu. Atšķirībā no ikdienas telpu uzkopšanas, ģenerālo uzkopšanu mājās vai birojā veic reti, aptuveni reizi gadā vai pēc nepieciešamības. Uzkopšanas speciālists rūpīgi tīra un apstrādā grīdas segumu, mīkstās mēbeles un paklājus, veic logu un rāmju, vitrīnu, durvju tīrīšanu, kā arī specializēto vannasistabu un virtuvju kompleksa uzkopšanu. Ģenerālā uzkopšana ir īpaši piemērota telpām pēc remonta, kad tās ir putekļu un būvdarbu pārpalikumu pilnas.


Biroja uzkopšana
Biroja uzkopšana notiek pēc individuālā grafika, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām – katru dienu, pāris reižu nedēļā vai dažas reizes mēnesī. Profesionālai biroja uzkopšanai ir daudzas priekšrocības: 

  • visi darbi tiek veikti ar augstākās kvalitātes telpu uzkopšanas iekārtām un tīrīšanas līdzekļiem;
  • sadarbojoties ar SIA “LiiR Latvia”, jūs vienmēr varat būt droši par darba izpildi noteiktajos termiņos, jums nebūs jāsatraucas par personāla meklēšanu un darbinieku aizvietošanu slimības vai atvaļinājuma laikā;
  • profesionālā telpu uzkopšana palīdz jums ietaupīt laiku galvenā biznesa veikšanai, kā arī rēķināties ar fiksētām pakalpojuma izmaksām, plānojot budžetu. 

Mēs strādājam 24/7, un tas nozīmē, ka SIA “LiiR Latvia” speciālists veiks visus nepieciešamos uzkopšanas darbus, netraucējot uzņēmuma ikdienas darba gaitu. Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu – darba virsmu, biroja tehnikas, durvju rokturu, gaismas slēdžu atputekļošana vai notīrīšana un dezinfekcija, jebkura veida grīdas segumu sausā un mitrā uzkopšana, virtuvju, atpūtas telpu, pieņemšanas telpu un foajē tīrīšana, atkritumu savākšana un izvešana, sanitāro mezglu uzkopšana, nodrošināšana ar nepieciešamajām higiēnas precēm un citi uzkopšanas darbi. 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

"Instrumentu servisa Centrs" apkopojis plusus un mīnusus rokas elektriskajiem instrumentiem, kā arī iekārtām, kuras aprīkotas ar iekšdedzes dzinējiem. Apmeklējiet interneta veikalu www.einstrumenti.lv, kur atradīsiet jaunākos un aktuālākos piedāvājumus.

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Ekonomikas ministrija aicina biedrības un nodibinājumus, kuru statūtos noteiktais darbības mērķis ir būvniecības vai ar būvniecību saistīto profesionālo pakalpojumu attīstība vai laba pārvaldība, līdz 2021. gada 1. novembrim deleģēt savu pārstāvi darbam Latvijas Būvniecības padomē.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.