abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats

Tīra un sakārtota vide ir jūsu labsajūtas pamats

Kāpēc izvēlēties profesionālo telpu uzkopšanu?
Neskaitāmi pētījumi pierāda, ka apkārtējā vide ne tikai atspoguļo cilvēka iekšējo stāvokli, bet arī būtiski ietekmē viņa fizisko un emocionālo veselību. Telpa, kurā valda haoss un nekārtība, var ievest savas korekcijas attiecībās starp darba kolēģiem, klientiem vai ģimenes locekļiem. Savukārt pārmaiņas ierastā dzīves ritmā bieži vien sākas tieši ar tīrīšanas darbiem, telpas izkārtojuma pārplānojumu vai pat ģenerālo remontu. 

Kaut gan tīra un sakārtota vide ir tik tuva cilvēka dabai, kārtības uzturēšana mājās vai darba vietā prasa daudz laika un spēka resursu. Ar virspusējiem ikdienas tīrīšanas darbiem nepietiek, lai telpa tiešām būtu brīva no putekļiem un visa veida mikroorganismiem, kas tajos dzīvo, noturīgiem traipiem, kas bojā mēbeļu ārējo izskatu, no rūsas vai pelējuma, kas spītīgi vairojas vannasistabā. 

Izdevumi par uzkopšanas tehnikas un sadzīves ķīmijas iegādi ir vēl viens vērā ņemams faktors. Dažādu virsmu un traipu tīrīšanai izmanto atšķirīgas ierīces. Savukārt daudziem cilvēkiem uzkopšanas līdzekļi, kas ir plaši pieejami veikalos, var izraisīt alerģiskās reakcijas, un tas nozīmē papildu tēriņus ekoloģiski tīru uzkopšanas līdzekļu iegādei. 

Izvēloties profesionālos telpu uzkopšanas pakalpojumus, jūs ieguldāt savā un tuvo cilvēku veselībā un labsajūtā. Tīrība vairo prieku, radošumu, iedvesmu un spēju koncentrēties uz ikdienā veicamiem darbiem. Savukārt, uzticot telpu uzkopšanas darbus speciāli apmācītiem profesionāļiem, jūs uzdāvināt sev laiku un enerģiju, lai baudītu skaistos dzīves mirkļus.  


Profesionālā telpu uzkopšana: ātri, ilgtspējīgi un ekonomiski 
SIA “LiiR Latvia” ir profesionāls uzkopšanas serviss, kas piedāvā pilnu uzkopšanas pakalpojumu spektru nekustamā īpašuma objektos, biroja telpās, vispārējas lietošanas telpās un āra teritorijās. Mūsu uzņēmumam ir vairāki darbības virzieni – sākot ar vienreizējo uzkopšanu līdz profesionālai lielveikalu un ražotņu telpu uzkopšanai. 

Ģenerālā uzkopšana
Visbiežāk mūsu klienti izvēlas veikt ģenerālo uzkopšanu vai ikdienas biroja uzkopšanu. Atšķirībā no ikdienas telpu uzkopšanas, ģenerālo uzkopšanu mājās vai birojā veic reti, aptuveni reizi gadā vai pēc nepieciešamības. Uzkopšanas speciālists rūpīgi tīra un apstrādā grīdas segumu, mīkstās mēbeles un paklājus, veic logu un rāmju, vitrīnu, durvju tīrīšanu, kā arī specializēto vannasistabu un virtuvju kompleksa uzkopšanu. Ģenerālā uzkopšana ir īpaši piemērota telpām pēc remonta, kad tās ir putekļu un būvdarbu pārpalikumu pilnas.


Biroja uzkopšana
Biroja uzkopšana notiek pēc individuālā grafika, atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām – katru dienu, pāris reižu nedēļā vai dažas reizes mēnesī. Profesionālai biroja uzkopšanai ir daudzas priekšrocības: 

  • visi darbi tiek veikti ar augstākās kvalitātes telpu uzkopšanas iekārtām un tīrīšanas līdzekļiem;
  • sadarbojoties ar SIA “LiiR Latvia”, jūs vienmēr varat būt droši par darba izpildi noteiktajos termiņos, jums nebūs jāsatraucas par personāla meklēšanu un darbinieku aizvietošanu slimības vai atvaļinājuma laikā;
  • profesionālā telpu uzkopšana palīdz jums ietaupīt laiku galvenā biznesa veikšanai, kā arī rēķināties ar fiksētām pakalpojuma izmaksām, plānojot budžetu. 

Mēs strādājam 24/7, un tas nozīmē, ka SIA “LiiR Latvia” speciālists veiks visus nepieciešamos uzkopšanas darbus, netraucējot uzņēmuma ikdienas darba gaitu. Piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu – darba virsmu, biroja tehnikas, durvju rokturu, gaismas slēdžu atputekļošana vai notīrīšana un dezinfekcija, jebkura veida grīdas segumu sausā un mitrā uzkopšana, virtuvju, atpūtas telpu, pieņemšanas telpu un foajē tīrīšana, atkritumu savākšana un izvešana, sanitāro mezglu uzkopšana, nodrošināšana ar nepieciešamajām higiēnas precēm un citi uzkopšanas darbi. 

Banner 280x280

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.