abc.lv skaitļos

Lietotāji online44
Aktīvie uzņēmumi23214
Nozares raksti1089
Ekspertu atbildes2601
Top grāmata "Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Top grāmata "Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva"

Top grāmata "Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva"

Apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" 10. jubilejā, 2022. gada septembrī, iznāks grāmata "Pamatakmens". Būvindustrijas lielā balva" par valstī augstāko nozares apbalvojumu – "Pamatakmeni" – saņēmušajiem profesionāļiem.

Pamatakmeņi ir īsti Latvijas laukakmeņi. Tikpat īsti un pamatīgi, cik īsti un patiesi ir apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" saņēmēji – gan seniori kategorijā "Mūža ieguldījums būvindustrijā", gan gada titula ieguvēji kategorijas "Gada inženieris/arhitekts" vairākās nominācijās.

Katram laureātam grāmatā atrasts īpašs notikums vai pat vairāku notikumu kopums, kur izpaužas viņa profesionālisms. Grāmata nav enciklopēdija. Tajā ir netradicionāls skatījums uz katru no šiem augsta līmeņa speciālistiem.

Augsto novērtējumu "Pamatakmeni" 50 nozares eksperti-vērtētāji šajos gados piešķīruši arhitektiem, būvinženieriem, būvmateriālu ražotājiem, projektētājiem, būvkonstruktoriem, ceļu, tiltu, hidrobūvju un elektrobūvju inženieriem, ūdens apgādes un kanalizācijas tīklu sistēmu inženieriem, ģeotehniķiem, elektrisko sistēmu inženieriem, ugunsdrošības speciālistiem, restauratoriem, būvuzraugiem, profesoriem, vieslektoriem augstskolās, pašvaldību būvspeciālistiem.

Visi šie profesionāļi ir uzņēmumu UPB, "Inženierbūve", "Merks", "RERE Būve", "Inženieru birojs Kurbada tilti", "Tilts", "Būvalts R", "LNK Industries", "Igate būve", "Arhitektoniskās izpētes grupa", "RK Metāls", "Vimbas MF", CMB, "Mailītis Arhitekti", DJA, "Norma-S", "Konvents", "Latvijas tilti", "Ceļuprojekts", "Būvuzņēmums Restaurators", "8 CBR", "Graf X", "Zenico", "Aqua-Brambis", "IG Kurbads", "Lafivents", "Energoremonts Rīga", "Jēkabpils PMK", "Velve" kā arī Rīgas Tehniskās universitātes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Celtniecības koledžas pamatakmens.

Grāmata ir ilustratīva, un tajā skatāmās būves ir "Pamatakmeņu" saņēmēju veikums Rīgā, Valmierā, Jēkabpilī, Liepājā, Jelgavā, Ventspilī, Salaspilī, Rēzeknē, Ogrē, Siguldā, Ērgļos, Rūmenē, Dobelē, Piņķos, Bērzē, Bārtā, Amatciemā, Ķekavā, Jūrmalā, Pāvilostā, Cēsīs, Bauskā un citviet Latvijā, kā arī ārpus valsts robežām – Zviedrijā, Norvēģijā, Lielbritānijā, Igaunijā un Lietuvā.

Grāmata ir apliecinājums tam, cik svarīgi ir novērtēt darbiniekus, kolēģiem pateikt uzmundrinošus vārdus un izrādīt prieku – “Cik labi, ka esi mūsu komandā! Paldies, ka palīdzi būt stipram mūsu uzņēmumam. Lepojamies, ka esi būvindustrijas pamatakmens Latvijā!”

Grāmata nebūs pārdošanā, bet to ir iespējams pasūtīt jau tagad.

Personālijas var atrast http://lielabalva.lv/laureati/

Par līdz šim augsto apbalvojumu saņēmušajiem nozares profesionāļiem teksti un maketi grāmatai jau sagatavoti, atliek vien pievienot 2022. gada laureātus – "Pamatakmeņu" saņēmējus – un grāmatu nodot drukai.

Grāmatas māksliniece ir Katrīna Vasiļevska, autore Mārīte Šperberga.

Vairāk info: e-pasts lielabalva@gmail.com vai tālrunis 29468382.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.