abc.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
Topiari.LV Zaļās karkasu skulptūras: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Topiari.LV Zaļās karkasu skulptūras: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Topiari.LV Zaļās karkasu skulptūras: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Topiārijs (Topiary) ir viens no senākajiem daiļdārzniecības paņēmieniem – dekoratīvu formu veidošana no kokiem/krūmiem, tos audzējot noteiktā veidā un regulāri apgriežot. 

Uzņēmums piedāvā izmantot modernās tehnoloģijas, kas ļauj ieaudzēt augus jau gatavos figūru karkasos, tādējādi būtiski atvieglojot skulpturālās formas veidošanu. Topiāriju karkasi izgatavoti no vieglas, kvalitatīvas un videi draudzīgas cinkota (nerūsējošas) tērauda stieples. Oriģinālajiem veidojumiem nekaitēs ne lietus, ne sniegs!

Lai piešķirtu ietvaram "dzīvību", tajā var ieaudzēt mūžzaļos augus: tūjas, bukšus, kadiķus, īves, bet var arī novietot dārzā izvēlētā dzīvnieka formas karkasu, izdekorējot to ar populārajām lampiņu virtenēm. Romantiska noskaņa garantēta!

Karkasi izskatīsies dekoratīvi un iespaidīgi ne tikai laukā, bet arī iekštelpās – viesnīcās, restorānos, tirdzniecības centros, kur svinību gadījumiem tos iespējams dekorēt ar grieztajiem ziediem un citiem augiem. Ietvaru var piepildīt arī ar dabas materiāliem (salmiem, čiekuriem utml.), mākslīgo zāli, kas izskatās kā dabīga, vai nokrāsot košā krāsā. Šādas unikālas skulptūras piemērotas arī iekštelpām.

Banner 280x280

Zaļās skulptūras, kas veidotas ar šo unikālo karkasu palīdzību, ir ļoti populāras Eiropā un citur pasaulē un tagad tās piedāvājam arī Latvijas dārzu un jebkuras citas skaistas vides mīļotājiem. No plašā kataloga piedāvājuma atliek tikai izvēlēties zirgu, zaķi, ziloni, vāveri, suni vai jebkuru citu karkasa formu, un mēs to piegādāsim!

Savu unikālo mākslu var veidot katrs pats vai uzticēt to profesionāļiem!

Uzņēmums aicina uz sadarbību:

 • dārzu un ainavu dizainerus/arhitektus,
 • kokaudzētavas/stādu audzētavas,
 • pašvaldības,
 • pilsētu svētku organizatorus,
 • viesnīcas/viesu mājas,
 • restorānus/krogus,
 • reklāmas kompānijas,
 • pasākumu organizatorus.

Uzņēmums pieņem pasūtījumus no:

 • privātpersonām,
 • juridiskām personām,
 • pašvaldībām.

SIA "Florence"
Kr. Barona 136, Rīga, LV -1012, Latvija
Tālrunis: 29177320
Facebook: https://fb.me/Topiari.LV

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu