abc.lv skaitļos

Lietotāji online29
Aktīvie uzņēmumi23197
Nozares raksti1087
Ekspertu atbildes2601
Trīs kandidāti nominēti "Rail Baltica" Salaspils TEN-T intermodālā kravu termināļa būvprojekta izstrādes konkursa noslēdzošajai kārtai : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Trīs kandidāti nominēti "Rail Baltica" Salaspils TEN-T intermodālā kravu termināļa būvprojekta izstrādes konkursa noslēdzošajai kārtai

Trīs kandidāti nominēti "Rail Baltica" Salaspils TEN-T intermodālā kravu termināļa būvprojekta izstrādes konkursa noslēdzošajai kārtai

Izvērtējot Salaspils TEN-T intermodālā kravu termināļa būvprojekta izstrādei un autoruzraudzībai slēgtā konkursa pirmajā kārtā iesniegtos sešus piedāvājumus, dalībai otrajā, noslēdzošajā, kārtā nominēti trīs kandidāti. Otrās kārtas dalībniekiem jāiesniedz finanšu un darbu realizācijas piedāvājums.  Konkursa organizētājs plāno noslēgt līgumu ar konkursa uzvarētāju 2022. gada otrajā ceturksnī.

Nominētie kandidāti pārstāv septiņas valstis – Latviju, Vāciju, Franciju, Itāliju, Somiju, Poliju un Lietuvu. Dalībnieki izveidojuši uzņēmumu apvienības, lai  konkurētu kā vietējās un ārvalstu pieredzes apvienojums. Tas ļaus izvēlēties darbu kvalitātes un izmaksu attiecības labāko piedāvājumu.

Uz iepirkuma konkursa otro kārtu nominēta:

  • pilnsabiedrība "Egis Rail S.A.", kas sastāv no "DB Engineering & Consulting Gmbh" (Vācija) un "Egis Rail S.A.", (Francija);
  • personu apvienība SIA "BRD projekts", "Srl Sintagma", kas sastāv no SIA "BRD projekts" (Latvija) un "Sintagma S.r.l." (Itālija);
  • pilnsabiedrība "Sweco Infra & Rail Oy", kas sastāv no SIA "Witteveen+Bos Latvia" (Latvija), "Sweco consulting Z O.O.", (Polija), "Sweco Infra & Rail Oy"  (Somija) un "UAB Sweco Lietuva" (Lietuva).

Salaspils TEN-T intermodālā kravu termināļa teritorijā, kas sasaistīta ar 1520 mm dzelzceļu un "Rail Baltica" pamatlīniju - Eiropas standarta sliežu ceļu platumu 1435 mm, tiks nodrošināta kravu pieņemšana, nosūtīšana, kā arī to apstrāde. Galvenie pakalpojumi, ko nodrošinās šajā teritorijā - kravas operācijas ar konteineriem, autotransporta pārvadājumi pa dzelzceļu, noliktavas un atvērtā tipa glabāšanas laukumi.

"Rail Baltica" projekta finansētāji ir Eiropas Komisija un Latvijas valsts, ieviesēji Latvijā – "Eiropas Dzelzceļa līnijas" un "RB Rail" AS.

Šī projekta finansējumu 81-85% robežās nodrošina ES infrastruktūras savienošanas instruments, bet atlikušo daļu – Latvijas valsts budžeta līdzekļi. ES atbalsta saņēmējs un projekta īstenotājs ir LR Satiksmes ministrija.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Trešdien, 19. janvārī no plkst. 14.00 līdz 16.00 tiešsaistē notiks vebinārs "Ventilācija daudzdzīvokļu ēkās. Pieredzes apmaiņa: Igaunijas un Latvijas daudzdzīvokļu ēku piemēri", informē sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā Anita Āboliņa.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.