abc.lv skaitļos

Lietotāji online181
Aktīvie uzņēmumi28155
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Tukuma dome pēc diskusijām lemj vienu no pilsētas ielām nodēvēt par Atlētu ielu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Tukuma dome pēc diskusijām lemj vienu no pilsētas ielām nodēvēt par Atlētu ielu

Tukuma dome pēc diskusijām lemj vienu no pilsētas ielām nodēvēt par Atlētu ielu

Rīga, 27.dec., LETA. Pēc diskusijām par vārda labskanīgumu Tukuma novada dome lēmusi vienu no pilsētas ielām nodēvēt par Atlētu ielu, aģentūra LETA uzzināja domē.

Deputātiem skaidrots, ka 505 metru garajai ielai, kas savieno Pauzera ielu un Revolūcijas ielu, nepieciešams apstiprināt nosaukumu, lai pašvaldība varētu sakārtot jautājumus, kas saistīti ar īpašumiem. Teritoriālās attīstības komitejas deputāti lēma, ka ielai piešķirams Atlētu ielas nosaukums.

Banner 280x280

Domes sēdē gan vairāki opozīcijas deputāti aicināja ielu nosaukt par Mazo Pauzera ielu, jo vārds "atlētu" neesot tik labskanīgs, turklāt izcēlies no krievu valodas. Citi deputāti oponēja, ka tas izcēlies no sengrieķu valodas un labskanīgums ir ļoti subjektīvs rādītājs. Nosaukumu "Mazā Pauzera" iela izvērtējusi arī Teritoriālās attīstības komiteja, un sākotnēji bijis pat 20 dažādu nosaukumu variantu, bet uz domes sēdi nolemts virzīt tieši nosaukumu "Atlētu iela".

Uzklausot priekšlikumus, balsojumam domes sēdē izvirzīti abi priekšlikumi, un deputātu vairākums lēma ielu nosaukt par Atlētu ielu.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.