abc.lv skaitļos

Lietotāji online150
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Tuvojas būvniecības izstāde “Māja I 2022” : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Tuvojas būvniecības izstāde “Māja I 2022”

Tuvojas būvniecības izstāde “Māja I 2022”

No 24. līdz 27.martam Ķīpsalā notiks būvniecības izstāde "Māja I 2022", kur ikviens, kas būvē vai plāno būvēt, varēs iziet cauri pilnīgi visam būvniecības ciklam un atrast katram posmam nepieciešamo, informē rīkotājsabiedrība BT1.

Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" sadarbības partneri izstādē "Māja I 2022" informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, kā arī privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu un ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. Varēs uzzināt arī par plānoto un pieejamo ES fondu un valsts atbalstu ēku atjaunošanai.

Četras dienas stendā "Dzīvo siltāk" būs Ekonomikas ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti. Piedalīsies arī būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas. Būs sastopami arī SIA "Latvijas standarts" un Rīgas enerģētikas aģentūras eksperti. Savukārt Valsts ieņēmuma dienesta eksperte konsultēs izstādes otrajā dienā – piektdien, 25.martā.

Divās hallēs un āra ekspozīcijā savus aktuālos piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 280 uzņēmumu no Baltijas valstīm, Vācijas, Polijas, Čehijas, Anglijas, Rumānijas un Japānas. Izstādes dalībnieku vidū būs vadošie ražotāji – lielie zīmoli –, tiešie piegādātāji, lielākie būvmateriālu tirgotāji, kā arī valstiskās un nevalstiskās struktūras.

Banner 280x280

Virkne uzņēmumu izstādē "Māja I 2022" piedāvās visu mājokļa būvniecībai un remontam nepieciešamo: būvmateriālus un apdares materiālus, instrumentus, darba apģērbus un apavus, elektroinstalācijas un gaismas tehniku, santehniku, attīrīšanas iekārtas, vārtus, žogus, gatavās moduļu mājas un pirtis, kā arī daudz ko citu.

Plašā klāstā būs apkures sistēmas, siltumtehnika, ēku siltināšanas iespējas un saules paneļi. Būs arī vērienīgs jumta segumu piedāvājums.

"Māja I" ir vadošā būvniecības industrijas izstāde Baltijas valstīs, kuru rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT1. Vairāk informācijas mājaslapā www.izstademaja.lv. Seko līdzi arī sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Izstādes darba laiks 24.–26.martā no plkst.10 līdz 18, 27.martā no plkst.10 līdz 17.

Izstādi "Māja I 2022" var apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni un nav nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu. Sejas maska ir obligāta.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu