abc.lv skaitļos

Lietotāji online12
Aktīvie uzņēmumi23435
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes2607
Ūdens sūkņi – no "Akvedukta" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ūdens sūkņi – no "Akvedukta"

Ūdens sūkņi – no "Akvedukta"
Autors: Foto: Facebook.com/akvedukts

Viena no galvenajām produktu grupām, ko "Akvedukts" piedāvā vairāk nekā 25 gadu garumā, ir dažāda lietojuma ūdens sūkņi. Lai arī pēc darbības principa vienkāršs, ūdens sūknis ir ierīce, kas ilgstoši un uzticami darbosies tikai tad, ja būs veidots no kvalitatīviem materiāliem, tiks pareizi izvēlēts un uzstādīts. Pēc skata līdzīgi ūdens sūkņi un ūdens apgādes automāti jeb, kā tos mēdz saukt, hidrofori atrodami katrā būvniecības preču veikalā, diemžēl ne visi no tiem nodrošinās uzticamu un ilgstošu darbību. Svarīgs nosacījums ūdens sūkņa izvēlē ir tā remonta iespējamība – ja iekārtas ekspluatācijas laikā rodas kāda ķibele, kļūst svarīgi, vai šādam sūknim pieejamas rezerves daļas un vai šāda sūkņa remontu darbnīcas vispār uzņemas veikt. 


Uzticams ūdens sūknis ar pilnu servisu
Visiem "Akvedukta" piedāvātajiem ūdens sūkņiem tiek nodrošināts serviss un rezerves daļas. Mēs neesam ieinteresēti liekā servisa noslodzē, tādēļ noliktavā pieejami tikai un vienīgi gadu gaitā pārbaudīti ūdens sūkņi no pazīstamiem un uzticamiem ražotājiem − Nocchi / Pentair, Calpeda, Pedrollo. "Akvedukta" sortimentā jau vairāk nekā septiņu gadu garumā pieejami Delfin ūdens sūkņi ar visefektīvāko cenas un kvalitātes attiecību. Uzņēmuma zināšanas un darbinieku profesionalitāti novērtējuši arī citu pazīstamu zīmolu ūdens sūkņu ražotāji, tādēļ "Akvedukts" ir ilggadējs Grundfos un Wilo ūdens sūkņu izplatītājs. Arī šo zīmolu ūdens sūkņiem "Akvedukts" nodrošina apkopes un remontu savā servisā, kas saņēmis autorizēta Grundfos servisa partnera statusu. 


Ūdens sūkņi mājsaimniecībai un dārzam
Jebkurai vienģimenes ēkai bez pieslēguma centralizētai ūdensapgādei nepieciešams savs risinājums ūdens nodrošinājumam. Atkarībā no ūdens ņemšanas avota vai paredzētā lietojuma tiks meklēts ūdens sūknis ūdens ņemšanai no akas vai spices, dziļurbuma sūknis vai ūdens sūknis dārza laistīšanai. Sūknis spicei jāizvēlas ar nelielu jaudu, jo šāds ūdens avots nenodrošina lielu ūdens apjomu. Dārza sūknis būs ērts, ja to varēs viegli pārvietot un iespējami ātri uzstādīt. Sarežģītāk būs izvēlēties ūdens sūkni akai, jo tā izvēle būs atkarīga no ūdens līmeņa, akas debita un attāluma līdz mājai. Vēl lielāka atbildība un zināšanas nepieciešamas, kad jāizvēlas dziļurbuma sūknis, jo tikai pareiza izvēle nodrošinās ilgstošu sūkņa un arī paša dziļurbuma ekspluatācijas mūžu. Šie ir tikai pamatnosacījumi, lai jūsu saimniecībā būtu uzticama ierīce, kas kalpos ilgus gadus. "Akvedukta" speciālisti jums palīdzēs izvērtēt arī citus sūkņa darbību ietekmējošus faktorus un ieteiks labāko − vai tas būtu sūknis ūdensapgādei, iegremdējamais sūknis drenāžai vai kanalizācijai vai cirkulācijas sūknis apkures sistēmai


Ūdens sūkņi industriālam un profesionālam lietojumam 
Dziļurbuma sūkņi apdzīvotu vietu ūdensapgādei, ugunsdzēsības sūkņu grupas, ūdens sūkņi rūpniecībai, spiediena paaugstināšanas sistēmas – šādu ūdens sūkņu izvēle var tikt balstīta tikai uz zināšanām un pilnīgu informāciju gan par iekārtas tehniskajām īpašībām, gan prasībām attiecībā uz to veiktspēju, gan par ūdens ņemšanas avota īpašībām. Ūdens sūkņi lauksaimniecības, lopkopības nozarēm, ugunsdzēsībai, drenāžas vai kanalizācijas ūdens pārsūknēšanai, centralizētām apkures sistēmām, vai sanitārā ūdens recirkulācijai – šī ir Akvedukts ūdens sūkņu smagsvara kategorija, ko saviem klientiem nodrošinām no uzņēmuma izveidošanas pirmsākumiem. 

Laipni aicinām uz jebkuru "Akvedukta" klientu apkalpošanas centru, kur nodrošinām apkalpošanu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā! Pateicamies par ilggadējo sadarbību esošajiem klientiem un aicinām uz sadarbību mazumtirdzniecības veikalus, montāžas uzņēmumus, komunālās saimniecības, dzīvokļu īpašnieku biedrības un citus uzņēmumus, kam ūdens sūkņu un apkures sūkņu pieejamība un garantēts serviss ir svarīga biznesa sastāvdaļa. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem. 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Zemes siltums un solārā enerģija ilgtspējīgai mājai

Zemes siltums un solārā enerģija ilgtspējīgai mājai

Saules bateriju projekti kļūst ar katru dienu populārāki. To nosaka gan elektrības cenu kāpums, gan gāzes cenas. SIA “Divine Heat Company” pārstāvji dalās ar profesionālo un personīgo pieredzi par saules paneļu priekšrocībām. 

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

VNĪ: Latviešu strēlnieku laukuma atjaunotā daļa atvērta sabiedrībai

VNĪ: Latviešu strēlnieku laukuma atjaunotā daļa atvērta sabiedrībai

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) informē, ka Latviešu strēlnieku laukuma – Rīgas valstspilsētas pašvaldības teritorijas – atjaunošanas darbu ietvaros pirmais no trīs atjaunošanas darbu posmiem tuvojas noslēgumam. Laukums ar atjaunotu segumu kopš 13. maija pieejams sabiedrībai, norāda VNĪ valdes priekšsēdētājs R. Griškevičs.

Pielaiko telpu, māju, dārzu