abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi19848
Nozares raksti835
Ekspertu atbildes2480
Unikāla jūsu mājas fasāde ar VISAGE apmetumiem : abc.lv

Unikāla jūsu mājas fasāde ar VISAGE apmetumiem

Unikāla jūsu mājas fasāde ar VISAGE apmetumiem
Fasāde. Daba. Dizains. VISAGE apmetumi ir iedvesmoti no dabiskiem materiāliem un veidoti, lai radītu unikālu jūsu mājas fasādi.
 
Ievērojot mūsdienu tendences, arhitekti bieži izvēlas dabiskus materiālus, piemēram, akmeni un koku, lai padarītu tos par fasādes dominējošo vai papildu apdari. Ķieģelis un betons bieži tiek izmantots arī atsevišķu investoru koncepciju realizēšanai. Diemžēl īstie materiāli ir ne tikai ļoti dārgi, bet arī grūti transportējami un apstrādājami.
 
Daudzu gadu pieredze būvmateriālu jomā kopā ar mūsu zināšanām par arhitektoniskajām tendencēm lika mums uzsākt VISAGE apmetumu un krāsu līniju, ko iedvesmojusi daba. Tā ir ideāla atbilde uz mūsdienu dizaina izaicinājumiem, kas vērtē unikālas un eksperimentālas vizuālas idejas.
 
Jaunākais VISAGE izdevums ir atsvaidzināts ar jaunām krāsām un faktūru, kas atbilst dizaina tendencēm. Šī iespaidīgā izvēle ļauj atdzīvināt praktiski jebkuru fasādes projektu bez dabisko materiālu izmantošanas grūtībām.
 
VISAGE koka efekta apmetumi
Tie ir ideāla atbilde ikvienam, kurš meklē progresīvus materiālus, kas var no jauna radīt dabiskā koka skaistumu un siltumu. Kolekcijā var izvēlēties 12 dažādus efektus, no kuriem 6 ir pilnīgi jauni priekšlikumi mūsdienu gaumei. No praktiskā viedokļa un atšķirībā no īstas koksnes VISAGE koka apmetums nepiesaista koksngraužus, kas ir vissvarīgākais, izceļas ar ugunsizturību.
 
VISAGE akmens efekta apmetumi
Tie ir plašā granīta krāsu klāstā, tieši tāpat kā to dabiskais līdzinieks. Pateicoties apmetuma sastāvam, tie piešķir fasādei ļoti īpašu un atšķirīgu izskatu. Šī produktu grupa ir jūtami atsvaidzināta - 8 pilnīgi jauni efekti garantē elegantu un mūsdienīgu jebkuras fasādes izskatu. Tie ir viegli un neietekmē ēkas konstrukciju, tāpēc tos var lietot ne tikai jaunu ēku fasādēm, bet arī ēkām, kurām nepieciešama renovācija.
 
VISAGE speciālā efekta apmetumi
Tie ietver produktus, kas var radīt dažādu ķieģeļu veidu efektu, kā arī betonam līdzīgu efektu. Divi pieejamie ķieģeļu šabloni kombinācijā ar 12 dažādām krāsām dod plašas apdares iespējas. Šī mūsdienīgā ķieģeļu izskata interpretācija apvieno ērtu lietojumu un ilgmūžību.

Arhitektoniskā betona apmetums ir trīs pelēkas krāsas toņos un ar daudzējādu betonam līdzīgu faktūru. Šis ir ideāls risinājums, lai iegūtu minimālistiskas fasādes, kas pievērš uzmanību.
 
KOKA efekta dekoratīvie apmetumi
Kokam ir būtiska nozīme mūsdienu dizainā. Šis dabiskais materiāls nes sevī gan izolējošas, gan estētiskas īpašības, tajā pašā laikā ievērojot mūsdienu proekoloģiskās tendences arhitektūrā. Atkarībā no projekta koks ideāli veido lielas moderno dzīvokļu namu un komerciālo ēku fasāžu virsmas, kā arī mazākas ģimenes māju fasādes. Koku var izmantot arī, lai uzlabotu arhitektoniskās detaļas, piemēram, logus vai pīlārus, garantējot ēkas sākotnējo izskatu.
 
VISAGE koka efekta apmetumi var viegli no jauna radīt dabiskas koksnes izskatu, bez laikietilpīgiem darbiem un lieliem izdevumiem. Sešu klasisku priedes, ozola, tīkkoka, valrieksta un venge koka toņu kolekcija pēdējā laikā ir bagātināta ar 6 pilnīgi jauniem priekšlikumiem. Silver Grey, Light Beige, Steel Grey, White Birch, Dark Brown un Africa Ebony simbolizē vēsākas koksnes nokrāsas un ļauj veidot fasādes, kas atspoguļo jaunākās arhitektūras tendences.
 

Iegūstiet vēlamo koka imitācijas dekoratīvo efektu 3 vienkāršos soļos
1. Uzklājiet CT 720 koka apmetumu uz izvēlētās virsmas.
2. Lai izveidotu koksnes faktūru, piespiediet silikona šablonu (matricu).
3. Izvēlieties no 12 toņu variācijām impregnāta CT 721 "Koksne" krāsām, lai izveidotu dekoratīvu slāni, kas nodrošina dabisku koka krāsas izskatu.
 
AKMENS efekta apmetumi
Akmens ir populārs materiāls, novērtēts gadsimtiem ilgi, kas ir mīlēts tā daudzveidības un mūžīgā skaistuma dēļ. Tas fasādei piešķir cienīgu un elegantu izskatu un tiek izmantots, lai radītu klasisku, kā arī minimālistisku ēkas formu. To var izmantot interesantā kombinācijā ar citiem tradicionāliem būvmateriāliem. Šīs fasādes simbolizē kvalitatīvu, mūsdienīgu, tomēr pieticīgu dizainu, uzsverot investora izcilo gaumi.
VISAGE akmens efekta apmetumi no jauna rada granītu, patiesi ievērojamu materiālu, kas tiek mīlēts par tā eleganci un vienkāršību. Atšķirībā no dabiskā granīta VISAGE produkti nepievieno konstrukcijai lieku svaru, un tādējādi fasāde paliek stabilāka un ilgnoturīgāka. Šī produktu apakšgrupa ir stipri atsvaidzināta - 8 no 10 efektiem ir pavisam jauni, un tie attēlo daudzveidīgas nokrāsas, no siltām caur zaļganām līdz tumšiem un intensīviem toņiem. Tos var viegli izmantot uz visas fasādes sienas vai tikai, lai pasvītrotu arhitektoniskus sīkumus. Lai cik liels būtu uzklāšanas laukums, granīta efekta apmetums garantē jebkuras fasādes elegantu izskatu.


Iegūstiet vēlamo akmens efektu!
Izvēlieties kādu no CT 710 dabiskā akmens apmetuma 10 granīta efektiem.
 
SPECIĀLIE betona efekta apmetumi
Arhitektoniskā betona apmetums ir paredzēts māju, biroju un sabiedrisko ēku apdarei vismūsdienīgākajā stilā. Ēkas siltumizolācijā tas ļauj radīt neapstrādātu rūpniecisku izskatu, kas tiek plaši popularizēts mūsdienu arhitektūras tendencēs. Produktiem ir trīs pelēkās krāsas toņi (gaišs, vidējs un tumšs) un vairākas iespējas radīt apdari ar betonam līdzīgu faktūru.

Fasāžu precīzs galīgais izskats būs atkarīgs no individuālā uzklāšanas paņēmiena, apakšslāņu struktūras vai dizainera jaunrades.


Iegūstiet vēlamo, betonam līdzīgu efektu 3 vienkāršos soļos!
1. Izvēlieties vienu no 3 pieejamajām CT 760 arhitektoniskā betona apmetuma nokrāsām.
2. Uz pamatnes uzklājiet apmetuma pamatkārtu.
3. Uzklājiet teksturējamo kārtu. Galīgais efekts ir atkarīgs no uzklāšanas paņēmiena, izmantotajiem darbarīkiem un darba veicēja pieredzes.
 
SPECIĀLIE šablona efekta apmetumi
Ķieģeļu šabloni ir izstrādāti, lai no jauna radītu dažādu ķieģeļu rakstu efektu. Apmetumus ar ķieģeļiem līdzīgu izskatu var uzklāt uz ēkas fasādes vai jebkur tās apkārtnē, piemēram, uz žoga. Divi pieejamie ķieģeļu šabloni (Londonas un Bostonas ķieģeļu) apvienojumā ar 12 dažādām krāsām ļauj iegūt tradicionālai kotedžai līdzīgu fasādi vai gala izskatu ar industriālām vibrācijām. Tas viss bez darbietilpīgā procesa, kāds ir, būvējot sienas ar īstiem ķieģeļiem.


Iegūstiet vēlamo, ķieģeļiem līdzīgo efektu 5 vienkāršos soļos!
1. Nogruntējiet virsmu, izvēloties gruntskrāsu, kas kontrastē ar apmetuma krāsu.
2. Izvēlieties kādu no 2 pieejamajiem ķieģeļu šabloniem un stingri piespiediet to pie sienas.
3. Izvēlieties vienu no CT 60 apmetuma 12 krāsām.
4. Uzklājiet apmetumu uz pamatnes. Lai iegūtu dažādas faktūras, var izmantot dažādus uzklāšanas paņēmienus.
5. Noņemiet šablonu, kad apmetums vēl nav nožuvis.SIA "Profcentrs" 
Ventspils iela 63a, Rīga. Tālr. 28696567
Ganību dambis 7-k3, Rīga. Tālr. 66001066
Zemnieku 60, Liepāja. Tālr. 25628047

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Dzīvoklis vai māja

Dzīvoklis vai māja

Dzīvoklis vai māja - šis jautājums nomoka ne vienu vien nekustamā īpašuma tīkotāju. SIA REIZ piedāvā izvērtēt lēmumu, izdalot tos aspektus, kas parasti kalpo par pārdomu pamatu.

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

neuromarketing

Vai ir cerības kļūt par mājas īpašnieku ar vidējiem vai pat zemiem ienākumiem? SIA REIZ jums var piedāvāt ne tikai apbūves gabalus, bet arī palīdzēt atrast ceļu pie jūsu sapņu īpašuma.