abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi22869
Nozares raksti1047
Ekspertu atbildes2583
Uponor BIM platforma: viss projektēšanai digitāli : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Uponor BIM platforma: viss projektēšanai digitāli

Uponor BIM platforma: viss projektēšanai digitāli
Uzņēmums "Uponor" visus savus BIM risinājumus ir apkopojis vienā jaudīgā platformā. Projektētājiem ir pieejama visu produktu bibliotēka, viedi rīki, aktuāli dati un Uponor speciālistu atbalsts. 
 
Jaunā BIM platforma projektētājiem
Centralizēta BIM bibliotēka, rīki un serviss
Visaptverošs atbalsts katrā projekta posmā
 
Ēkas informācijas modelēšana (BIM) nozīmē inženiertehnisko digitalizāciju un pāreju no parastajām būvniecības procesa plānošanas metodēm uz digitālo vidi. Metode – vispirms virtuāli, pēc tam reāla plānošana un būvniecība – kļūst arvien populārāka visā Eiropā. Plānošanas procesā nākas saskarties ar izaicinājumu uzglabāt datus digitālajā ēkas modelī pēc iespējas detalizētāk un vienlaikus efektīvāk. Jo vieglāk atlasīt produktu datus, rediģēt tos un kopīgot ar citām plānošanā iesaistītajām personām, jo produktīvāk un ātrāk ir iespējams strādāt. Uponor BIM platforma atbilst visiem šiem kritērijiem, un tā pieejama vietnē bim.uponor.com. 
Uponor_BIM_Pic2
Platformā atrodama atvērtā standarta produktu bibliotēka, kā arī gudri rīki efektīvākai plānošanai ar Revit. Programmas lietotājiem ir pieejamas arī konsultācijas un atbalsts ikvienā projekta posmā. Mūsu eksperti sniedz atbalstu visā projekta dzīves ciklā. Šo platformu ir izstrādājuši BIM  projektētāji no visas Eiropas un tā pieejama dažādās valodās. Platformā ir ietverti arī katrā konkrētajā valstī pieejamo produktu portfeļi. Tā nodrošina piekļuvi ne tikai ēku būvniecības, bet arī infrastruktūras projektu BIM risinājumiem.
 
Bibliotēka: BIM dati par visiem produktiem 
Jo vieglāk projektētājiem ir izvēlēties jaunākos datus par produktiem, rediģēt tos savās programmās un elastīgi dalīties ar tiem ar citiem plānošanā iesaistītajiem partneriem, jo labāk un ātrāk tie var strādāt. "Uponor" ir ņēmis vērā visus šos kritērijus. Bibliotēka satur visu "Uponor" produktu un sistēmu jaunākos BIM modeļus ūdensapgādes sistēmām, energoefektīvai zemgrīdas apkurei un dzesēšanai, kā arī siltumapgādes sistēmām. Visu produktu funkcijas, izmēri un versijas ir ievietotas vienā modelī. Tas satur ne tikai 3D ģeometriju, bet arī citu informāciju, piemēram, tehniskās īpašības, identifikācijas datus un preču skaitu iepakojumā. Produkta priekšskatījums sniedz vienkāršu pārskatu. Platforma pati atjaunina datus, tāpēc saturs vienmēr ir aktuāls.
Uponor_BIM_Pic3
Atvērtie standarti ļauj vieglāk sadarboties
"Uponor" uzskata, ka atvērtie standarti ir ļoti svarīgi, jo tas nozīmē, ka lietotāji nav piesaistīti vienai konkrētai BIM datorprogrammai. "Uponor" produkti ir pieejami dažādos CAD un BIM formātos, piemēram, Revit, IFC un DWG. Pateicoties integrētajiem un atvērtajiem BIM nozares standartiem, datus var izmantot un koplietot dažādās datorprogrammās, un tāpēc projektētāji var brīvi piedalīties jebkurā BIM projektā neatkarīgi no citu iesaistīto pušu lietotajām datorprogrammām. 
 
Rīki: efektīva plānošana programmā Revit 
"Uponor" piedāvā arī rīkus, kas automatizē un optimizē projektēšanas procesu vispopulārākajā BIM datorprogrammā Revit. Piemēram, lietotāji var izmantot programmas paplašinājumu, lai Revit integrētu visu BIM bibliotēku, kas ļauj vēl vieglāk sameklēt, izvietot un rediģēt attiecīgos objektus un pat izstrādāt veselas sistēmas. Viedās funkcijas palīdz efektīvi un atbilstoši standartiem risināt sarežģītus projektēšanas uzdevumus. 
Uponor_BIM_Pic4
Serviss: atbalsts katrā projekta posmā
"Uponor" ir daudzu gadu pieredze darbā ar BIM projektiem, un tas savas zināšanas dara pieejamas visiem saviem plānošanas partneriem. Pēc pieprasījuma "Uponor" BIM eksperti var sniegt atbalstu jebkurā projekta dzīves cikla posmā. Tas ļauj uzlabot plānošanas procesa kvalitāti, efektivitāti un drošību, kā rezultātā labumu gūst arī būvniecības projekti, klienti un lietotāji. 

 
Par Uponor
Uponor ir viens no pasaules vadošajiem ūdensapgādes un apkures cauruļvadu sistēmu izstrādātājiem un ražotājiem. Uzņēmums dibināts 1918. gadā Somijā. Uponor nodarbina aptuveni 3700 profesionāļu 26 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Uponor piedāvā visaugstākās kvalitātes sistēmas dzīvojamām ēkām, sabiedriskām un publiskām ēkām, kā arī rūpniecības un inženierbūvēm. 2021. gadā "Uponor" apgrozījums bija aptuveni 1,1 miljards eiro. Grupas galvenais birojs atrodas Somijā. "Uponor" tiek kotēts Nasdaq Helsinku sarakstā.  
 
 
 
 
 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

"Instrumentu servisa Centrs" apkopojis plusus un mīnusus rokas elektriskajiem instrumentiem, kā arī iekārtām, kuras aprīkotas ar iekšdedzes dzinējiem. Apmeklējiet interneta veikalu www.einstrumenti.lv, kur atradīsiet jaunākos un aktuālākos piedāvājumus.

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Ekonomikas ministrija aicina biedrības un nodibinājumus, kuru statūtos noteiktais darbības mērķis ir būvniecības vai ar būvniecību saistīto profesionālo pakalpojumu attīstība vai laba pārvaldība, līdz 2021. gada 1. novembrim deleģēt savu pārstāvi darbam Latvijas Būvniecības padomē.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.