abc.lv skaitļos

Lietotāji online55
Aktīvie uzņēmumi24975
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

Loģistikas nozare kļūst arvien sarežģītāka, ja agrāk tā bija kravas iekraušana sākumpunktā un izkraušana galamērķī, tad ar pasaules globalizāciju tajā parādās ar vien jauni elementi. Šobrīd kravu pārvadājumi sevī ietver dažādus transportēšanas veidus, pārkraušanas, uzglabāšanu dažādās noliktavās ar vai bez temperatūras regulēšanu, īpašus nosacījumus atsevišķām kravām un citus. 13 gadu pieredze Ursus Forwarding ir ļāvusi uzkrāt zināšanas un veiksmīgi vadīt dažādas sarežģītības projektus, sākot ar vienkāršiem palešu pārvadājumiem un beidzot ar nestandarta kravām. 

Transportēšanas veidi
Klientu ērtībai tiek piedāvāti dažādi transporta veidi, kurus nepieciešamības gadījumā ir iespējams savā starpā kombinēt.
• Auto kravu pārvadājumi – visizplatītākais no transporta veidiem. Īpaši piemērots īsiem vai vidējiem maršrutiem. Neatliekama sastāvdaļa kombinētos pārvadājumos, kad prece jānogādā no ostas uz noliktavu vai realizācijas vietu.
• Avio kravu pārvadājumi – īpaši piemēroti tālākiem maršrutiem, it sevišķi gadījumos, kad kravas vērtība ir liela un piegāde nepieciešama ātri. Viens no drošākajiem kravu pārvadājumiem. 
• Jūras kravu pārvadājumi – pārvadājuma lielākā priekšrocība ir izmaksas, jārēķinās, ka piegāde būs ilgāka nekā citiem kravu pārvadājumiem. Papildus ieguvums – iespējams transportēt smagsvara kravas. 
• Dzelzceļa kravu pārvadājumi – savlaicīgi kravu pārvadājumi, tiek uzskatīts par vienu no videi draudzīgākajiem pārvadājuma veidiem.

Loģistikas pakalpojumi
• Bīstamo kravu pārvadājumi – paaugstinātās bīstamības kravu pārvadājumi, sertificēts personāls un specializēta tehnika drošiem pārvadājumiem.
• Lielgabarīta kravu pārvadājumi – nestandarta kravas: industriālā, celtniecības un lauksaimniecības tehnika, ēkas, konstrukcijas un vides objekti, sevī iekļauj maršrutu plānošanu, konsultēšanu un saskaņošanu valsts iestādēs.

Citi pakalpojumi
Papildus loģistikas pakalpojumiem tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, kas ļauj ietaupīt laiku un resursus.
Muitas brokeri – importa, eksporta un citu muitas formalitāšu kārtošana, uzņēmuma pārstāvniecība valsts iestādē. 
Kravu apdrošināšana – dažādu līmeņu apdrošināšana lielākai drošībai par kravas pārvadājumu.
Noliktavas pakalpojumi – uzglabāšanas iespējas kā īstermiņa, tā ilgtermiņā, pieejamas noliktavas ar temperatūras kontroli, pārkraušanas un marķēšanas pakalpojumi. 

Uztici rūpes par kravu profesionāļiem. Tavs partneris loģistikā!

Uzziniet vairāk ursus.lv!

Autors: ursus_logo
Autors: ursus_logo


SIA "Ursus Forwarding"
Tālr.: +371 66100250
E-pasts: info@ursus.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.