abc.lv skaitļos

Lietotāji online39
Aktīvie uzņēmumi23000
Nozares raksti1051
Ekspertu atbildes2584
Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

Loģistikas nozare kļūst arvien sarežģītāka, ja agrāk tā bija kravas iekraušana sākumpunktā un izkraušana galamērķī, tad ar pasaules globalizāciju tajā parādās ar vien jauni elementi. Šobrīd kravu pārvadājumi sevī ietver dažādus transportēšanas veidus, pārkraušanas, uzglabāšanu dažādās noliktavās ar vai bez temperatūras regulēšanu, īpašus nosacījumus atsevišķām kravām un citus. 13 gadu pieredze Ursus Forwarding ir ļāvusi uzkrāt zināšanas un veiksmīgi vadīt dažādas sarežģītības projektus, sākot ar vienkāršiem palešu pārvadājumiem un beidzot ar nestandarta kravām. 

Transportēšanas veidi
Klientu ērtībai tiek piedāvāti dažādi transporta veidi, kurus nepieciešamības gadījumā ir iespējams savā starpā kombinēt.
• Auto kravu pārvadājumi – visizplatītākais no transporta veidiem. Īpaši piemērots īsiem vai vidējiem maršrutiem. Neatliekama sastāvdaļa kombinētos pārvadājumos, kad prece jānogādā no ostas uz noliktavu vai realizācijas vietu.
• Avio kravu pārvadājumi – īpaši piemēroti tālākiem maršrutiem, it sevišķi gadījumos, kad kravas vērtība ir liela un piegāde nepieciešama ātri. Viens no drošākajiem kravu pārvadājumiem. 
• Jūras kravu pārvadājumi – pārvadājuma lielākā priekšrocība ir izmaksas, jārēķinās, ka piegāde būs ilgāka nekā citiem kravu pārvadājumiem. Papildus ieguvums – iespējams transportēt smagsvara kravas. 
• Dzelzceļa kravu pārvadājumi – savlaicīgi kravu pārvadājumi, tiek uzskatīts par vienu no videi draudzīgākajiem pārvadājuma veidiem.

Loģistikas pakalpojumi
• Bīstamo kravu pārvadājumi – paaugstinātās bīstamības kravu pārvadājumi, sertificēts personāls un specializēta tehnika drošiem pārvadājumiem.
• Lielgabarīta kravu pārvadājumi – nestandarta kravas: industriālā, celtniecības un lauksaimniecības tehnika, ēkas, konstrukcijas un vides objekti, sevī iekļauj maršrutu plānošanu, konsultēšanu un saskaņošanu valsts iestādēs.

Citi pakalpojumi
Papildus loģistikas pakalpojumiem tiek piedāvāti dažādi pakalpojumi, kas ļauj ietaupīt laiku un resursus.
Muitas brokeri – importa, eksporta un citu muitas formalitāšu kārtošana, uzņēmuma pārstāvniecība valsts iestādē. 
Kravu apdrošināšana – dažādu līmeņu apdrošināšana lielākai drošībai par kravas pārvadājumu.
Noliktavas pakalpojumi – uzglabāšanas iespējas kā īstermiņa, tā ilgtermiņā, pieejamas noliktavas ar temperatūras kontroli, pārkraušanas un marķēšanas pakalpojumi. 

Uztici rūpes par kravu profesionāļiem. Tavs partneris loģistikā!

Uzziniet vairāk ursus.lv!

ursus_logo


SIA "Ursus Forwarding"
Tālr.: +371 66100250
E-pasts: info@ursus.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tostarp arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem, un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.