Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika

Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika
Mūsdienās kravu pārvadāšana nereti ietver vairākus nozīmīgus starpposmus. Tā nav tikai kravas iekraušana sākumpunktā un izkraušana galamērķī. Var būt iesaistīti dažādi transportēšanas veidi, pielāgots maršruts, izmantoti noliktavas pakalpojumi, veikta pārkraušana un citas papildu darbības. Pieredzējis un profesionāls uzņēmums spēs pielāgot šos pakalpojumus tieši jūsu vajadzībām un iespējām. Ursus Forwarding vairāk nekā 12 gadu pieredze un klientu atsauksmes pierāda, ka viņiem pa spēkam ir arī sarežģītu pārvadājumu organizēšana un izpilde.

Loģistikas pakalpojumi – nozīmīgs kravu pārvadājumu process
Ursus Forwarding sniedz pilnu loģistikas servisu, rūpējoties par precīzu, kvalitatīvu un efektīvu uzdevumu izpildi. Loģistikas pakalpojumu klāstā ietilpst:
• kravu apdrošināšana –nepieciešama, lai saņemtu kompensāciju gadījumā, ja kravas transportēšanas laikā tā tikusi bojāta;
• muitas brokeru pakalpojumi –Ursus Forwarding palīdzēs eksporta, importa, tranzīta procedūru noformēšanas procesā;
• noliktavu pakalpojumi – nodrošinām iespēju īsākā vai garākā termiņā uzglabāt jūsu kravu dažādu tipu noliktavās, veicam pārkraušanu, marķēšanu, apstrādājam kravas.

Kādus kravu pārvadājumu veidus piedāvā Ursus Forwarding?
Ņemot vērā kravas specifiku, klienta vajadzības un vēlmes, jums ir iespēja izvēlēties no šādām pārvadājumu kategorijām:
• avio kravu pārvadājumi – salīdzinot ar citiem kravu pārvadājumu veidiem, šis prasa lielākus ieguldījumus, taču vienlaikus nodrošina arī ļoti ātru, drošu un efektīvu kravu transportēšanu. Īpaši ērti to izmantot, ja tiek veikti pārvadājumi uz tālākām pasaules valstīm;
• jūras kravu pārvadājumi –viens no biežāk izmantotajiem transportēšanas veidiem. Ekonomiski izdevīgs un noderīgs gadījumos, kad kravas termiņš būtiski neietekmē piegādes laiku. 
• auto kravu pārvadājumi – uzticiet Ursus Forwarding savas kravas pārvadājumus, un mēs par to parūpēsimies ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti piegādes termiņos. Uzņēmums izmanto: mikroautobusus, puspiekabes, dažāda tipa piekabes ar temperatūras regulāciju, atklātās un negabarīta platformas, kā arī realizējam individuālus projektus tieši jūsu vajadzībām.
• dzelzceļa kravu pārvadājumi – tiek piedāvāti gan Latvijas teritorijā, gan citās valstīs. Ekonomisks variants, bieži izmanto koksnes un ogļu transportēšanai.
• negabarīta kravu pārvadājumi – Ursus Forwarding gadu gaitā izveidojis ciešu sadarbības tīklu ar partneriem Latvijā un citviet pasaulē, tādēļ palīdzēsim efektīvā veidā transportēt arī nestandarta kravu, piemēram, moduļu mājas, celtniecības un lauksaimniecības tehniku vai pat vēja ģeneratorus.

Uzziniet vairāk – Ursus.lv!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas

apgaismojums_elektromateriali_vadibas_sistemas_EK_Sistemas_SIA

Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti. 

SIA "Baltijas Durvis" – metāla durvis, iekšdurvis, PVC logi

Metala_durvis_durvis_PVC_logi_Baltijas_Durvis_SIA

Mājokļa drošība lielā mērā atkarīga no ieejas durvju kvalitātes un izturības – jo durvju konstrukcija un furnitūra izturīgāka, jo augstāks aizsardzības un komforta līmenis mājoklī. Tieši tāpēc lielu popularitāti iemantojušas metāla durvis, jo tās sevī apvieno abus iepriekš minētos faktorus – augstu kvalitāti un ilgmūžību.