abc.lv skaitļos

Lietotāji online49
Aktīvie uzņēmumi23000
Nozares raksti1053
Ekspertu atbildes2584
Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika

Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika
Mūsdienās kravu pārvadāšana nereti ietver vairākus nozīmīgus starpposmus. Tā nav tikai kravas iekraušana sākumpunktā un izkraušana galamērķī. Var būt iesaistīti dažādi transportēšanas veidi, pielāgots maršruts, izmantoti noliktavas pakalpojumi, veikta pārkraušana un citas papildu darbības. Pieredzējis un profesionāls uzņēmums spēs pielāgot šos pakalpojumus tieši jūsu vajadzībām un iespējām. Ursus Forwarding vairāk nekā 12 gadu pieredze un klientu atsauksmes pierāda, ka viņiem pa spēkam ir arī sarežģītu pārvadājumu organizēšana un izpilde.

Loģistikas pakalpojumi – nozīmīgs kravu pārvadājumu process
Ursus Forwarding sniedz pilnu loģistikas servisu, rūpējoties par precīzu, kvalitatīvu un efektīvu uzdevumu izpildi. Loģistikas pakalpojumu klāstā ietilpst:
• kravu apdrošināšana –nepieciešama, lai saņemtu kompensāciju gadījumā, ja kravas transportēšanas laikā tā tikusi bojāta;
• muitas brokeru pakalpojumi –Ursus Forwarding palīdzēs eksporta, importa, tranzīta procedūru noformēšanas procesā;
• noliktavu pakalpojumi – nodrošinām iespēju īsākā vai garākā termiņā uzglabāt jūsu kravu dažādu tipu noliktavās, veicam pārkraušanu, marķēšanu, apstrādājam kravas.

Kādus kravu pārvadājumu veidus piedāvā Ursus Forwarding?
Ņemot vērā kravas specifiku, klienta vajadzības un vēlmes, jums ir iespēja izvēlēties no šādām pārvadājumu kategorijām:
• avio kravu pārvadājumi – salīdzinot ar citiem kravu pārvadājumu veidiem, šis prasa lielākus ieguldījumus, taču vienlaikus nodrošina arī ļoti ātru, drošu un efektīvu kravu transportēšanu. Īpaši ērti to izmantot, ja tiek veikti pārvadājumi uz tālākām pasaules valstīm;
• jūras kravu pārvadājumi –viens no biežāk izmantotajiem transportēšanas veidiem. Ekonomiski izdevīgs un noderīgs gadījumos, kad kravas termiņš būtiski neietekmē piegādes laiku. 
• auto kravu pārvadājumi – uzticiet Ursus Forwarding savas kravas pārvadājumus, un mēs par to parūpēsimies ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti piegādes termiņos. Uzņēmums izmanto: mikroautobusus, puspiekabes, dažāda tipa piekabes ar temperatūras regulāciju, atklātās un negabarīta platformas, kā arī realizējam individuālus projektus tieši jūsu vajadzībām.
• dzelzceļa kravu pārvadājumi – tiek piedāvāti gan Latvijas teritorijā, gan citās valstīs. Ekonomisks variants, bieži izmanto koksnes un ogļu transportēšanai.
• negabarīta kravu pārvadājumi – Ursus Forwarding gadu gaitā izveidojis ciešu sadarbības tīklu ar partneriem Latvijā un citviet pasaulē, tādēļ palīdzēsim efektīvā veidā transportēt arī nestandarta kravu, piemēram, moduļu mājas, celtniecības un lauksaimniecības tehniku vai pat vēja ģeneratorus.

Uzziniet vairāk – Ursus.lv!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

Andra Šica veiksmes stāsts ar AUTODESK FUSION 360

InfoEra Latvia mācību centrs (Autodesk sertificēts mācību centrs) piedāvā plašu mācību programmu, tostarp arī Autodesk Fusion 360 kursus. Regulāri notiek arī tiešsaistes semināri par dažādām tēmām, kā arī atvērtās nodarbības. Fusion 360 ir viens no TOP produktiem, un interese par tā izmantošanas iespējām arvien pieaug. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.