Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika

Ursus Forwarding – starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistika
Mūsdienās kravu pārvadāšana nereti ietver vairākus nozīmīgus starpposmus. Tā nav tikai kravas iekraušana sākumpunktā un izkraušana galamērķī. Var būt iesaistīti dažādi transportēšanas veidi, pielāgots maršruts, izmantoti noliktavas pakalpojumi, veikta pārkraušana un citas papildu darbības. Pieredzējis un profesionāls uzņēmums spēs pielāgot šos pakalpojumus tieši jūsu vajadzībām un iespējām. Ursus Forwarding vairāk nekā 12 gadu pieredze un klientu atsauksmes pierāda, ka viņiem pa spēkam ir arī sarežģītu pārvadājumu organizēšana un izpilde.

Loģistikas pakalpojumi – nozīmīgs kravu pārvadājumu process
Ursus Forwarding sniedz pilnu loģistikas servisu, rūpējoties par precīzu, kvalitatīvu un efektīvu uzdevumu izpildi. Loģistikas pakalpojumu klāstā ietilpst:
• kravu apdrošināšana –nepieciešama, lai saņemtu kompensāciju gadījumā, ja kravas transportēšanas laikā tā tikusi bojāta;
• muitas brokeru pakalpojumi –Ursus Forwarding palīdzēs eksporta, importa, tranzīta procedūru noformēšanas procesā;
• noliktavu pakalpojumi – nodrošinām iespēju īsākā vai garākā termiņā uzglabāt jūsu kravu dažādu tipu noliktavās, veicam pārkraušanu, marķēšanu, apstrādājam kravas.

Kādus kravu pārvadājumu veidus piedāvā Ursus Forwarding?
Ņemot vērā kravas specifiku, klienta vajadzības un vēlmes, jums ir iespēja izvēlēties no šādām pārvadājumu kategorijām:
• avio kravu pārvadājumi – salīdzinot ar citiem kravu pārvadājumu veidiem, šis prasa lielākus ieguldījumus, taču vienlaikus nodrošina arī ļoti ātru, drošu un efektīvu kravu transportēšanu. Īpaši ērti to izmantot, ja tiek veikti pārvadājumi uz tālākām pasaules valstīm;
• jūras kravu pārvadājumi –viens no biežāk izmantotajiem transportēšanas veidiem. Ekonomiski izdevīgs un noderīgs gadījumos, kad kravas termiņš būtiski neietekmē piegādes laiku. 
• auto kravu pārvadājumi – uzticiet Ursus Forwarding savas kravas pārvadājumus, un mēs par to parūpēsimies ar augstu atbildības sajūtu un precizitāti piegādes termiņos. Uzņēmums izmanto: mikroautobusus, puspiekabes, dažāda tipa piekabes ar temperatūras regulāciju, atklātās un negabarīta platformas, kā arī realizējam individuālus projektus tieši jūsu vajadzībām.
• dzelzceļa kravu pārvadājumi – tiek piedāvāti gan Latvijas teritorijā, gan citās valstīs. Ekonomisks variants, bieži izmanto koksnes un ogļu transportēšanai.
• negabarīta kravu pārvadājumi – Ursus Forwarding gadu gaitā izveidojis ciešu sadarbības tīklu ar partneriem Latvijā un citviet pasaulē, tādēļ palīdzēsim efektīvā veidā transportēt arī nestandarta kravu, piemēram, moduļu mājas, celtniecības un lauksaimniecības tehniku vai pat vēja ģeneratorus.

Uzziniet vairāk – Ursus.lv!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Ēku nojaukšanas kārtība

Ēku nojaukšanas kārtība

Svarīgi atrast licencētu un pieredzējušu demontāžas darbu veicēju ar labu reputāciju, lai darbi noritētu droši un pēc nojaukšanas darbiem nebūtu problēmu ar paveikto darbu nodošanu būvvaldē.

Aktualitātes

Iespēju konsultēties par dūmu detektoriem izmantoja 480 iedzīvotāji

Iespēju konsultēties par dūmu detektoriem izmantoja 480 iedzīvotāji

Pirmdien, 2.decembrī, no plkst. 14.30 līdz plkst. 18.30 ikviens iedzīvotājs, kuram bija jautājumi par ugunsdrošību un dūmu detektoriem, tika aicināts doties uz jebkuru no 92 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) daļām un posteņiem visā Latvijā, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžu un saņemt konsultāciju.

Uzņēmējs runā

Kā efektīvi strādāt ar sniega pūtēju?

1_sniega_putejs

Mūsdienās, šķiet, teju katram darbam ir izgudrota sava ierīce, kas to atvieglo, paātrina vai pat paveic mūsu vietā. Klasiskā sniega tīrīšana nav izņēmums. Nu jau krietnu laiku ir pazīstamas tādas ierīces kā sniega pūtēji. Ko ar tiem var paveikt un kā strādāt efektīvāk – par to lasiet tālāk!