abc.lv skaitļos

Lietotāji online75
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
Uzsāk inženiertīklu paplašināšanas darbus Imantas līnijās : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Uzsāk inženiertīklu paplašināšanas darbus Imantas līnijās

Uzsāk inženiertīklu paplašināšanas darbus Imantas līnijās

Rīgas pašvaldības uzņēmums “Rīgas ūdens”  sācis ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu paplašināšanas darbus Imantas līnijās, kuru pirmajā posmā līdz oktobra sākumam tiks ierobežota transportlīdzekļu un gājēju kustība Jūrmalas gatvē, posmā starp Imantas 2. un 3. līnijām. Šie ierobežojumi plānoti, sākot no nākamās nedēļas. Autovadītāji un gājēji aicināti sekot satiksmi regulējošo ceļa zīmju norādēm!

Imantas līnijās kopumā plānots izbūvēt ūdensvadu 2,01 kilometra garumā un kanalizācijas tīklus - 3,55 kilometru garumā. Šie darbi ietilpst Eiropas Savienības (ES) Kohēzijas fonda atbalstītajā projektā “Ūdenssaimniecības attīstība Rīgā, 6. kārta”.

Projekta realizācija sniegs iespēju Imantas līnijās pieslēgt centralizētajiem inženiertīkliem kopumā gandrīz simts objektus, kas savukārt Imantas apkaimē nodrošinās labāku ūdens piegādes un kanalizācijas pakalpojumu kvalitāti, kā arī drošāku un tīrāku apkārtējo vidi. 

Banner 280x280

Ūdensvadu plānots būvēt Imantas 1. līnijas posmā no Jūrmalas gatves līdz Zārdu ielai, Imantas 2. līnijas posmā no Jūrmalas gatves līdz Imantas 2. līnijai 3a un Imantas 3. līnijā, savukārt kanalizācijas tīkli tiks izbūvēti visu Imantas 1., 2., 3. un 4. līniju garumā, kā arī Zārdu ielas posmā no Zārdu ielas 2b līdz Imantas 2. līnijai.

Būvdarbus veiks SIA “RERE Vide”, līguma kopējā summa – 2 470 621 eiro. Darbus plānots noslēgt 2023. gada augustā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu