abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23428
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
Vebinārā informēs par iespējām ar pašvaldības līdzfinansējumu atjaunot kultūrvēsturiskās ēkas Rīgā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Vebinārā informēs par iespējām ar pašvaldības līdzfinansējumu atjaunot kultūrvēsturiskās ēkas Rīgā

Vebinārā informēs par iespējām ar pašvaldības līdzfinansējumu atjaunot kultūrvēsturiskās ēkas Rīgā

Ceturtdien, 3. februārī, plkst.16.00 Rīgas domes Īpašuma departaments aicina ēku īpašniekus  piedalīties vebinārā par projektu pieteikšanu un realizēšanu pašvaldības konkursā “Rīgas pilsētas pašvaldības līdzfinansējums kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai 2022.gadā.”*

Vebināra laikā departamenta eksperti atbildēs uz jautājumiem par konkursā iesniedzamajiem dokumentiem, projektu noformēšanu un iesniegšanu. Jautājumus  līdz 2.februāra plkst.12.00 lūgums nosūtīt uz e-pasta adresi konsultacijas_atjauno@riga.lv, vēstules tematā norādot “jautājums tiešsaistei”. Reģistrācijas anketa vebināram pieejama šeit.  

Vebināra tiešraide būs skatāma Rīgas domes Īpašuma departamenta kanālā.

Pašvaldības izsludinātais konkurss vēsturisko namu īpašniekiem līdzfinansējuma saņemšanai ēku atjaunošanai norisinās jau septīto gadu.  Maksimālais līdzfinansējums vienam kultūrvēsturisko ēku atjaunošanas projektam ir ne vairāk kā 50% no attiecināmajām izmaksām, bet maksimālā līdzfinansējuma summa var sasniegt 20 000 eiro kultūras pieminekļa restaurācijai un atjaunošanai, un ne vairāk kā 5000 eiro kultūras pieminekļa elementa- būvamatniecības izstrādājuma restaurācijai un atjaunošanai. 

Šī gada konkursa pieteikumus līdz 18. februāra plkst. 09.00 iespējams iesniegt Rīgas domes Īpašuma departamenta Klientu apkalpošanas centrā Kalēju ielā 10, vai nosūtot ar kurjeru Īpašuma departamenta pārvaldei Riharda Vāgnera ielā 5.

*Rīgas domes 18.10.2016. saistošie noteikumi Nr. 225 “Par pašvaldības atbalstu kultūrvēsturiskā būvmantojuma saglabāšanai Rīgā”. Likums “Par kultūras pieminekļu aizsardzību”

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu