abc.lv skaitļos

Lietotāji online71
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
VIA-S modular houses: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

VIA-S modular houses: Pielaiko telpu, māju, dārzu

VIA-S modular houses: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Iedvesmojies mājas būvniecībai pie “VIA-S modular houses”!

“VIA-S modular houses” ir moduļu māju ražotājs ar starptautisku pieredzi 18 gadu garumā.

Uzņēmums piedāvā izbūvēt moduļu mājas dažādām vajadzībām: sākot no vienkārša sarga moduļa līdz pat sarežģītiem daudzstāvu moduļu kompleksiem. “VIA-S modular houses” nodrošina pilna cikla servisu - sākot no mājas projektēšanas un būvniecības līdz pat piegādei un montāžai.

"VIA-S houses" izbūvēs Jums moduļu mājas dažādām vajadzībām: sākot no vienkārša sarga moduļa līdz pat sarežģītiem daudzstāvu moduļu kompleksiem. Liela uzmanība tiek pievērsta arī māju energoefektivitātei, kas ir būtisks nosacījums mūsdienu būvniecībā.

Banner 280x280

Uzņēmuma ražotās moduļu mājas ir piemērotas jebkuriem klimatiskajiem apstākļiem un gadalaikiem. Pārdomātie būvniecības, komplektēšanas un montāžas risinājumi ļauj moduļu māju uzstādīšanu veikt arī ziemas apstākļos.

Dzīvojamo moduļu klasē ietilpst gan vasaras un kempingu moduļu mājas, gan arī patstāvīgi dzīvojamās mājas un rindu mājas. Garantē kvalitāti un izmantoto materiālu funkcionalitāti vairāku 10 gadu garumā.

"VIA-S" mērķis ir atvieglot celtniecības procesu saviem klientiem, tāpēc saviem klientiem realizē iecerēto moduļu māju no idejas līdz pat atslēgai. Pateicoties profesionālajai komandai un kvalitatīvam produktam, VIA-S ir iemantojis stabila un uzticama partnera reputāciju Eiropas tirgū. Realizē savu sapņu mājas projektu!

www.via-s.lv www.facebook.com/VIASmh
www.instagram.com/vias_houses/
www.linkedin.com/company/viashouses
VIA-S modular houses SIA
Tālr. +371 63491350

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu