abc.lv skaitļos

Lietotāji online112
Aktīvie uzņēmumi28160
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Vidi degradējošu būvju komisija lems par pašvaldības turpmāko rīcību nenojaukto graustu gadījumos : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Vidi degradējošu būvju komisija lems par pašvaldības turpmāko rīcību nenojaukto graustu gadījumos

Vidi degradējošu būvju komisija lems par pašvaldības turpmāko rīcību nenojaukto graustu gadījumos

Rīga, 5.janv., LETA. Šodien plkst.10 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisijas sēdēt tiks lemts par pašvaldības turpmāko rīcību gadījumos, kad grausti netiek nojaukti, lai gan Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi būvatļaujas demontāžas darbu veikšanai, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Īpašumu departamenta pārstāve Baiba Gailīte.

Sēdē ir aicināti piedalīties vidi degradējošo būvju Peitavas ielā 9/11, Sparģeļu ielā 10, Ērģeļu ielā 2, Kalnciema ielā 3, Daugavgrīvas ielā 4a un Dzirnavu ielā 11 īpašnieki vai to pārstāvji.

Banner 280x280

Tāpat sēdē tiks sniegta informācija arī par ēkas Rīgā, Jeruzalemes ielā 3 demontāžas darbu gaitu.

Pagājušajā gadā kopumā notika 17 Vidi degradējošu būvju komisijas sēdes, un tajās lēma par 477 nekustamo īpašumu objektiem. Pērn tika sakārtotas 205 pilsētvidi degradējošas ēkas, bet 188 nekustamo īpašumu īpašniekiem piemērota paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa likme.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai