abc.lv skaitļos

Lietotāji online51
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Vienkārši un praktiski uzlabojumi jūsu pagalmā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Vienkārši un praktiski uzlabojumi jūsu pagalmā

Vienkārši un praktiski uzlabojumi jūsu pagalmā

Sākoties gada siltajam laikam, arvien vairāk cilvēku sāk regulāri izmantot savu mājas pagalmu. Ja gada aukstajā laikā pagalmā reti ir ko darīt, tad siltajā laikā pagalmā var pavadīt teju vai katru dienu. Labs un praktisks pagalma iekārtojums, protams, ir būtisks, lai jūs varētu un gribētu savā pagalmā uzturēties pēc iespējas biežāk. Iekārtojiet to atbilstoši savai gaumei un vajadzībām.

Viss vajadzīgais vienā jeb mēbeļu komplekti

Pēdējā laikā ļoti populāra izvēle ir dārza mēbeļu komplekti. Komplektu labums ir tāds, ka nav jāizvēlas atsevišķas mēbeles un tās nav savstarpēji jāsaskaņo. Mēbeļu komplektā viss ir lieliski saskaņots un saderīgs. Ja jums nav daudz laika vai vēlmes meklēt atsevišķas dārza mēbeles, kas labi izskatīsies jūsu pagalmā un saskanēs cita ar citu, tad vislabāk ir izvēlēties dārza mēbeļu komplektu. Šāda izvēle ir laba arī gadījumā, ja jums pagalmā vispār nav nekādu mēbeļu. Komplektā būs uzreiz vairākas mēbeles, kuras jums būs nepieciešamas, lai sāktu atbilstoši iekārtot savu pagalmu. Vēlāk jūs varat piemeklēt papildu mēbeles, kas būs pieskaņotas jūsu izvēlētā komplekta stilam, lai papildinātu sava pagalma iekārtojumu.

Kā saskaņot un izvēlēties dārza mēbeles?

Dārza mēbeles patiesībā ir daudz vieglāk izvēlēties nekā mēbeles telpām. Daudzas dārza mēbeles ir visai klasiskās krāsās, kā arī tās bieži vien ir visai līdzīgos un viegli saskaņojamos toņos. Izvēlieties klasiskas brūnas, melnas, pelēkas vai bēšas mēbeles, un jums nebūs problēmu tās saskaņot ar citām dārza mēbelēm. 

Patiešām lieliski pagalmā izskatās mēbeles ar pinuma rakstu. Tās izskatīsies ļoti dabiski un harmoniski. Iekārtojot savu pagalmu, jūs varat eksperimentēt ar dažādām krāsām un mēbeļu rakstiem. Dārza mēbelēm nebūt nav jābūt vienādām – izvēlieties kādu košāku krēslu vai sauļošanās zvilni, lai paspilgtinātu sava dārza iekārtojumu. Skaisti šūpuļkrēsli ir pieejami visdažādākajās krāsās, un šīs krāsas lieliski piestāvēs jūsu dārza mēbelēm, kuras ir klasiskajos toņos. Skaists un vienkrāsains dārza mēbeļu komplekts kopā ar raibiem un košiem aksesuāriem izskatīsies lieliski.

Izvēloties mēbeles, noteikti pievērsiet uzmanību to kopšanai, jo ir ļoti būtiski, lai mēbeles vienmēr izskatītos labi. Pagalma mēbeles tiek pakļautas regulārai laikapstākļu ietekmei, tāpēc tās ir jātīra biežāk nekā mēbeles istabā. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētajām mēbelēm materiāls ir viegli tīrāms, kā arī tas ir izturīgs, tas nemaina formu un tā krāsa neizbalē dažādu laikapstākļu ietekmē.

Nojumes un arkas, lai paslēptos no tiešiem saules stariem

Ilgstoši uzturēties pagalmā, kurā nevar paslēpties no saules, ir visai grūti. Kādu laiku pasauļoties un pasēdēt saulē, protams, ir labi, un tas pat ir vēlams. Tomēr visa diena tiešos saules staros nav ieteicama ne bērniem, ne pieaugušajiem. Tāpēc padomājiet par ēnainu vietu savā pagalmā. Atpūtas mēbeles noteikti nevajag novietot tiešos saules staros, jo tad tur nevarēs ilgstoši uzturēties. Dažkārt pagalmos nav pietiekami lielu koku, kas nodrošinātu ēnainu vietu, tāpēc jūs varat paši radīt vajadzīgo ēnu. Izvēlieties piemērotu un praktisku saulessargu, nojumi vai dārza arkas. Šādi jūs varēsiet paslēpties no saules, baudīt maltīti un lielisku atpūtu savā pagalmā stundām ilgi.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu