abc.lv skaitļos

Lietotāji online58
Aktīvie uzņēmumi25014
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
YANMAR tehnika Latvijā un lielākajā celtniecības, būvmateriālu un ieguves rūpniecības tehnikas izstādē Minhenē : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

YANMAR tehnika Latvijā un lielākajā celtniecības, būvmateriālu un ieguves rūpniecības tehnikas izstādē Minhenē

YANMAR tehnika Latvijā un lielākajā celtniecības, būvmateriālu un ieguves rūpniecības tehnikas izstādē Minhenē

Reizi trijos gados Messe München organizē Starptautisko celtniecības transportlīdzekļu, tehnikas, būvmateriālu ražošanas iekārtu un kalnrūpniecības mašīnu izstādi BAUMA, kas ir nozīmīgākā nozares izstāde pasaulē. Tā notiek “Neue Messe München” teritorijā un ilgst septiņas dienas. Izstāde tiek organizēta jau kopš 1954. gada un pulcē vismaz 3,5 tūkstošus ražotāju un vairāk nekā pusmiljonu apmeklētāju no visām pasaules valstīm. 

SIA “Baltic Tractor” Latvijā pārstāvētais uzņēmums YANMAR piedalīsies BAUMA 2022 ar visu celtniecības tehnikas klāstu, kā arī jaunākajām dzinēju tehnoloģijām un aktualizēto 5 gadu garantiju visiem produktiem. YANMAR iekārtas tiek augsti novērtētas visā pasaulē to kvalitātes, veiktspējas, efektivitātes un saudzīgās ietekmes uz vidi dēļ. 


SIA “Baltic Tractor” noliktavā vienmēr ir Latvijas tirgū pieprasītākie YANMAR produkti, tajā skaitā gan traktori, gan fronātālie iekrāvēji, gan arī kāpurķēžu un riteņu ekskavatori. 

YANMAR frontālie iekrāvēji

Birstošu vai monolītu kravu pārcelšanai no vienas vietas uz citu vai iekraušanai piekabēs uzņēmums piedāvā frontālos iekrāvējus, kas ir ļoti jaudīgi, ekonomiski un garantē izcilu sniegumu. Pieejami pavisam nelieli iekrāvēji ar izcilu manevrētspēju, līdz pat ļoti jaudīgiem iekrāvējiem smagām kravām, kāds ir lielākais no YANMAR iekrāvējiem V120, kura darba svars ir 7000 kg, kausa tilpums 1,2–1,8 m2 un dzinēja jauda 101 zirgspēks. Bez visām teicamajām īpašībām, kas vispār raksturīgas YANMAR tehnikai, V120 iekrāvējam piemīt daudzpusība un efektivitāte visdažādākajās operācijās. Motors atbilst ES IIIB fāzes standartiem, garantējot samazinātu degvielas patēriņu un emisijas. Šķērsām uzstādītais motors nodrošina vieglu piekļuvi apkopei un pretsvaram, savukārt, pateicoties paralēlajai kinemātiskajai sistēmai, V120 uzņem kravu ātri un precīzi, bez nepieciešamības pastāvīgi pielāgot slodzes leņķi. Kabīne ir izveidota, lai nodrošinātu maksimālu komfortu un darba ražīgumu operatoram, kā arī aprīkota ar troksņa un vibrācijas slāpēšanas sistēmu atbilstoši augstākajiem darba drošības standartiem. 

YANMAR ekskavatori maziem un lieliem darbiem

Kvalitatīvie un ekonomiskie YANMAR ekskavatori ir paredzēti rakšanas darbu veikšanai un dažādu materiālu pārvietošanai no vienas vietas uz citu celtniecības darbu teritorijā. Uņēmuma mājaslapā var iepazīties ar piedāvājumā esošo ekskavatoru parametriem un veidiem, pēc kuriem iespējams noteikt, kāda apjoma darbiem šī tehnika ir paredzēta. 

SIA “Baltic Tractor” piedāvājumā ir arī trīs galveno YANMAR sēriju ekskavatori. SV sērijas ekskavatoru mobilā daļa darbībā veido pārkari pār kāpurķēdēm un sasniedz izcilus rādītājus minimālā un maksimālajā darba svarā un rakšanas dziļumā, savukārt ViO sērijas kāpurķēžu ekskavatori ir kompaktāki un darbojoties neveido pārkari pār kāpurķēžu platumu. 

Izstrādāta tā, lai rotējošās augšējās konstrukcijas aizmugure nekad neizietu ārpus kāpurķēžu platuma, kas nodrošina augstu drošības līmeni, ViO sērijā ir lielākais YANMAR ražoto hidraulisko ekskavatoru klāsts. Šī sērija ir 6. paaudze ar standarta funkcijām jaunākajos modeļos, tostarp LCD monitoru, ECO režīmu, automātisku palēninājumu, ārēju dzinēja izslēgšanu un dzinēja pārsegu ar pieskāriena (bez instrumentiem) atvēršanas mehānismu. Piemēram, jaunais ViO20 ir daļa no šīs 6. paaudzes, un tam ir veiktas pilnīgas modeļa maiņas, kas ir pirmā kopš 3. paaudzes modeļa pirms 14 gadiem. Modeļa maiņa saglabā iepriekšējo modeļu labākās īpašības, vienlaikus iekļaujot arī 6. paaudzes modeļiem izstrādātās tehnoloģijas, kā rezultātā tiek iegūta kompakta mašīna, kas ir veidota tā, lai tā būtu ekonomiskāka un vieglāk lietojama un kopjama. Tas ir ekskavators, kas ietver augstākās klases dizainu gan formas, gan funkciju ziņā.

Riteņu ekskavatori ir īpaši izdevīgi situācijā, kad sadārdzinās transporta un degvielas izmaksas. Šie ekskavatori nav jātransportē uz darba vietu ar treileri – tie paši var mērot salīdzinoši lielus attālumus pa vispārējās satiksmes ceļiem, nebojājot to segumu.

Nelielu darbu veikšanai lieliski piemēroti ir mazākas jaudas ekskavatori – jaudas samazinājums nepaaugstinās degvielas patēriņu un nesamazinās darba efektivitāti. Tāds, piemēram, ir vismazākais YANMAR kāpurķēžu ekskavators ar atvērto kabīni SV08-1AS (dzinēja jauda 10,2 ZS), kura darba svars ir  1035 kg un rakšanas dziļums 1460 mm.

Šobrīd SIA “Baltic Tractor” noliktavā ir arī salīdzinoši mazais SV26, kura darba svars ir 2600 kg (atvērtā kabīne) vai 2740 kg (slēgtā kabīne) un rakšanas dziļums līdz pat 2735 mm, kas ir vairāk nekā pietiekami ūdensvada un citu komunikāciju kanālu rakšanai. Ekskavatora dzinēja jauda ir 23,9 ZS. 

Lielākais no SV sērijas kāpurķēžu ekskavatoriem, kas pieejams noliktavā Rīgā, ir SV120 ar darba svaru 11500 kg un rakšanas dziļumu līdz 4910 mm un dzinēja jaudu 116,0 ZS. Salīdzinājumam, ViO sērijas lielākā ekskavatora ViO80-1 darba svars ir 8065 kg, rakšanas dziļums 4500 mm un dzinēja jauda 55,3 ZS. Arī šis ekskavators šobrīd ir pieejams SIA “Baltic Tractor” noliktavā. 

Tāpat piedāvājumā ir dažādas jaudas riteņu ekskavatori, tajā skaitā B110W ar darba svaru 11300 kg un rakšanas dziļumu 4810 mm. Šī ekskavatora dzinēja jauda ir 116,0 ZS. 

Uzticama tehnika visam mūžam

YANMAR profesionālā tehnika ir augsti novērtēta gan no tirgotāju, gan no pārstāvniecību un servisa uzņēmumu, gan arī no lietotāju puses. Tā ir tehnika, kas, pareizi lietota un apkopta, uzticami kalpo visu mūžu. SIA “Baltic Tractor” katrai vajadzībai atradīs piemērotāko YANMAR tehnikas piedāvājumu – gan privātpersonām, gan arī lieliem un maziem uzņēmumiem. 

Vairāk informācijas:

SIA “Baltic Tractor”
https://www.baltictractor.lv
Adrese: SIA Krustpils iela 4, Rīga, LV-1073
Tālr: +371 26467748
E-pasts: martins@baltictractor.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu