abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi25219
Nozares raksti1284
Ekspertu atbildes3041
Logu plēves, SIA, Patversmes 10, Rīga, LV-1005 : uzņēmumi : abc.lv

Foto 12

Aizsargplēves stikliem
Aizsargplēves logiem
Aizsargplēves stikliem
Logu plēves
Drošības plēves stikliem
Plēves dizainam un interjeram
Plēvju līmēšana
Plēvju līmēšana
Stiklu tonēšana
starpsienas aplīmēšana
Saules staru aizturošās plēves
spoguļplēves

Atsauksmes

Pievieno savu atsauksmi

Juridiskie dati

  1. 40203340227
  2. LV40203340227
  3. 23.08.2021
  4. Sarkandaugavas iela 11 – 21, Rīga, LV-1005
  5. 2022

Apraksts

Komanda "Logu Plēves" SIA ir viena no tonēšanas biznesa līderēm Latvijā. Mēs esam Latvijas tirgū vairāk nekā 15 gadus. Strādājam tikai ar augstas kvalitātes profesionāliem materiāliem, kurus ražo ASV, Vācija un Dienvidkoreja. Uzstādām plēves uz logiem, durvīm, starpsienām un citām stikla virsmām rūpniecības, ražošanas telpās, birojos, veikalos, viesnīcās, bērnudārzos, skolās un citās sabiedriskās iestādēs, privātmājās un dzīvokļos, visur, kur vien ir stikls un stikla izstrādājumi, neatkarīgi no apjoma un termiņiem!


Vairāk

Kā mēs strādājam?

Mūsu speciālisti ir profesionāļi savā jomā, veiks darbu kvalitatīvi, akurāti un precīzi, netraucējot Jūsu darbu un neradot problēmas. Veiks mērījumus, konsultācijas un cenu piedāvājumu bez maksas. Aptuvenais plēves uzstādīšanas apjoms vienā dienā ir no 20 – 50 m2, atkarībā no plēves veida un darba apstākļiem.


Vairāk

Atslēgvārdi

Aizsargplēves, Logu pleves.

Logu plēves, stiklu tonēšana, aizsargplēves logiem, triecienizturīga plēve, logu aplīmēšana, spoguļplēves, matētās plēves, starpsienas aplīmēšana, pret saules staru plēves, plēves logiem, energoefektīvās plēves, Aizsargplēves stikliem un logiem, Stiklu tonēšana, Logu plēves, Līmplēves logiem, stikliem (Plēves stikliem un logiem) no 17,00 euro līdz 17,25 EUR. Digitālā druka, printēšanas pakalpojumi, Drošības plēves stikliem, logiem, Plēves dizainam un interjeram, Matētas plēves stikliem, Enerģijas taupīšanas plēves logiem, Saules staru aizturošās plēves, aizsargplēves pret saules stariem, Logu un stiklu tonēšana, aplīmēšana ar plēvēm, Plēvju līmēšana, uzstādīšana logiem, stiklam, Plēvju noņemšana no logiem, stikliem.


Vairāk

Mājas lapa internetā