abc.lv skaitļos

Lietotāji online67
Aktīvie uzņēmumi28246
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Rīgas pašvaldība izglītības iestāžu siltināšanai šogad plāno izlietot gandrīz miljonu latu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rīgas pašvaldība izglītības iestāžu siltināšanai šogad plāno izlietot gandrīz miljonu latu

Rīgas pašvaldība izglītības iestāžu siltināšanai šogad plāno izlietot gandrīz miljonu latu
Rīga, 24.maijs, LETA. Rīgas pašvaldība izglītības iestāžu siltināšanai šogad plāno izlietot gandrīz miljonu latu, ierēķinot pievienotās vērtības nodokli (PVN) liecina Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājaslapā pieejamā informācija. Lai paaugstinātu energoefektivitāti, Rīgas domes Īpašuma departaments šogad pašvaldības izglītības iestādēs plāno mainīt logus un ārdurvis, kā arī siltināt ēku fasādes, aģentūrai LETA pastāstīja departamenta preses sekretāre Liene Pētersone. Šogad energoefektivitātes paaugstināšanas programmas gaitā 15 pašvaldības izglītības iestādēs, no tām 11 bērnudārzos, pēc Īpašuma departamenta pasūtījuma plānots veikt logu un ārdurvju nomaiņu. Rīgas pilsētas izglītības iestāžu lietojumā esošo ēku logu un ārdurvju nomaiņu veiks SIA "Skonto Plan Ltd" par 528 766 latiem, neierēķinot PVN. Konkursā kopā bija pieteikušies pieci pretendenti. Logu un ārdurvju nomaiņu plānots veikt izglītības iestādēs Alises ielā 19, Maskavas ielā 252, Mazā Caunes ielā 3, Motoru ielā 5, Kazarmu ielā 1a, Mores ielā 8, Grīvas ielā 11, Valdeķu ielā 58, M.Keldiša ielā 32, Brīvības gatvē 363, Vesetas ielā 13, Viļānu ielā 13, Ziemeļblāzmas ielā 59, Ikšķiles ielā 6 un Purvciema ielā 38. Kopā remontdarbu programmas gaitā logi un durvis pilnībā nomainīti jau 73% no pirmsskolas izglītības iestāžu ēkām (no 154 bērnudārzu ēkām tie ir 136, ieskaitot šogad plānotos). Izglītības iestāžu ēku fasāžu siltināšana un ēku paneļu šuvju hermetizāciju veiks SIA "Skonto Būve" par 266 279 latiem, neierēķinot PVN. Kopā konkursā bija pieteikušies deviņi pretendenti. Paredzēts siltināt arī 12 izglītības iestāžu ēku fasādes, no tām sešos bērnudārzos tiks veikta pilna fasādes siltināšana, un vēl sešām paneļtipa izglītības iestāžu ēkām - fasāžu šuvju hermatizācija. Šos darbus plānots veikt Līksnas ielā 27, Salaspils ielā 10, Salaspils ielā 18/5, Vaidavas ielā 11, Dzelzavas ielā 87, Platā ielā 20, Ogres ielā 1, Andromedas gatvē 11, Purvciema ielā 38, Dzirciema ielā 109, Kurzemes prospektā 158 un Ikšķiles ielā 6. Īstenojot departamentam deleģētās funkcijas pašvaldības nekustamā īpašuma sakārtošanā, šogad plānots realizēt arī ūdensvada un kanalizācijas sistēmu renovācijas remontdarbu programmu, kuras gaitā 11 pirmsskolas izglītības iestādēs tiks veikts ūdensvada un kanalizācijas sistēmu remonts, mainītas sarūsējošās, avārijas stāvoklī esošās santehnikas iekārtas, kā arī veikta sanitārtehnisko mezglu renovācija. Četrās izglītības iestādēs plānota arī elektroapgādes sistēmas renovācija, tostarp veikti arī apdares darbi. Minēto remontdarbu veikšanai Īpašuma departamentam šogad no pašvaldības budžeta piešķirti 2 842 000 latu.
Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Klimata un enerģētikas ministrs uzstājās kodolenerģijas samitā Parīzē

Klimata un enerģētikas ministrs uzstājās kodolenerģijas samitā Parīzē

10. martā Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis piedalījās Kodolenerģijas samitā Parīzē. Samitā valstu un valdību vadītāji, kā arī starptautisko organizāciju vadītāji un finanšu institūciju pārstāvji apsprieda civilās kodolenerģijas lomu enerģētikas un noturības izaicinājumu risināšanā.

Izstāsti Latvijai