abc.lv skaitļos

Lietotāji online59
Aktīvie uzņēmumi28179
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Izsolīs logu un durvju ražotāja "Glaskek Latgale" prasījuma tiesības : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Izsolīs logu un durvju ražotāja "Glaskek Latgale" prasījuma tiesības

Izsolīs logu un durvju ražotāja
Foto: pixabay.com

Šodien, 19.oktobrī, izsolē piedāvās iegādāties maksātnespējīgā plastikāta, alumīnija logu un durvju ražotāja SIA "Glaskek Latgale" prasījuma tiesības pret trim kompānijām, teikts paziņojumā oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Kompānijas maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus otrajā izsolē ar lejupejošu soli piedāvās iegādāties "Glaskek Latgale" prasījuma tiesības pret SIA "AV Projekts" par kopējo summu 1786,98 eiro, pret SIA "AW Systems" par kopējo summu 866,47 eiro un pret SIA "Vaļņu Būve" (iepriekš "Ditton Būve") par kopējo summu 4579,29 eiro.

Prasījuma tiesības tiek pārdotas kā lietu kopība. Izsoles sākumcena noteikta 7232,73 eiro.

2010.gada jūnijā Daugavpils tiesa "Glaskek Latgale" pasludināja par maksātnespējīgu, vienlaikus izbeidzot tiesiskās aizsardzības procesa lietu. 2015.gada janvārī uzņēmuma kreditori nolēma sākt "Glaskek Latgale" bankrota procedūru.

Banner 280x280

"Glaskek Latgale" īpašnieki ir privātpersona Viktors Lukjančiks un uzņēmums "VI TRUST", kas savukārt uz pusēm pieder Lukjančikam un Igaunijas pilsonim Indrekam Pajuri.

LETA

2016.gada 19.oktobrī

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.