abc.lv skaitļos

Lietotāji online102
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Ūdensapgāde privātmājās : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Ūdensapgāde privātmājās

Ūdensapgāde privātmājās

Jautājums par ūdensapgādi ir svarīgs ikvienā mājsaimniecībā, jo bez ūdens nav iespējams ne pagatavot maltīti savai ģimenei, ne nomazgāt traukus vai izmazgāt drēbes, ne nomazgāties pašiem. Pilsētu teritorijās dzīvojamās mājas tiek pieslēgtas centrālajai ūdens un kanalizācijas sistēmai, bet mājsaimniecībām, kas atrodas ārpus pilsētu robežām, par savas privātmājas, vasaras mājas vai pirts ūdensapgādi ir jādomā pašiem un jāierīko sava lokālā ūdensapgādes sistēma. Vārdu salikums “lokālā ūdensapgāde” nozīme ne tikai ūdens ieguvi mājsaimniecības vajadzībām, ierīkojot artēzisko urbumu vai izmantojot grodu aku, bet arī  ūdens nogādāšanu līdz mājai un novadīšanu līdz virtuvei, vannasistabai un tualetei. Ūdens apgādes sūknis ir ierīce, kas nodrošina ūdens piegādi no akas vai dziļurbuma līdz mājai, tādēļ ir būtiski izvēlēties kvalitatīvu un konkrētās mājsaimniecības vajadzībām atbilstošu ūdens apgādes sūkni. 

Ūdens apgādes sūknis Wilo-Isar BOOST5

SIA Wilo Baltic piedāvā mūsdienīgu risinājumu, kas nodrošinās optimālu ūdens spiedienu ikvienā privātmājā – ūdens apgādes sūkni Wilo-Isar BOOST5. Wilo-Isar BOOST5 būs piemērots risinājums gan privātmājās, gan vasarnīcās un pirtīs, nodrošinot konstantu ūdens spiedienu visās ūdens ņemšanas vietās. Ūdens apgādes sūknis Wilo-Isar BOOST5 izceļas ar klusu darbību, kompaktu konstrukciju un augstu energoefektivitāti. Iekārta ir viegli uzstādāma – iegādes brīdī tā ir gatava lietošanai, un pirms pieslēgšanas nav nepieciešams veikt nekādu papildus konfigurāciju. LED displejs un spiedpogas padara to ļoti ērtu ikdienas lietošanā, bet daudzveidīgās integrētās drošības funkcijas nodrošina augstas pakāpes drošību. Apgādes sūkņa bloks ir izgatavots no augstas klases plastmasas, nodrošinot ilgu derīgas kalpošanas laiku. 

Wilo-Isar BOOST5 galvenās īpašības

Ūdens apgādes sūknis Wilo-Isar BOOST5 ir aprīkots ar vibrāciju slāpējošām korpusa kājām un troksni samazinošu korpusu, ļaujot iekārtai strādāt klusi un nemanāmi. Sūknēšanas un spiediena savienojumi ir pagriežami par 360°, nodrošinot ērtu tā lietošanu, bet spiediena sensors, pretvārsts, plūsmas sensors un integrēta elektronika ar frekvences pārveidotāju nodrošina optimālu ūdens spiedienu visā sūkņa darbības laikā. Kompaktais izmērs un vizuāli pievilcīgais korpuss ļauj novietot ūdens sūkni jebkurā, klientam izdevīgā, vietā.

SIA Wilo Baltic ir sūkņu ražotāju Wilo meitas uzņēmums, kas tirgo Wilo sūkņus un sūknēšanas iekārtas Latvijā un Igaunijā. Wilo ir dibināts Vācijā un 150 gadu darbības laikā ir kļuvis par Premium klases ūdens apsaimniekošanas iekārtu ražotāju. 

Ja vēlaties kvalitāti, kas ir apvienota ar komfortu un drošību, izvēlieties Wilo ražoto produkciju!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu