Remontē gudri: Ekspertu padomi drošai iekštelpu krāsošanai
Padomi dārza dušas ierīkošanā
7 svarīgi kritēriji, izvēloties tvaika nosūcēju
Tuvāk dabai: Eko stils interjera dizainā

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Onninen Santehnikas dienas Valmierā!

Onninen Santehnikas dienas Valmierā!

Onninen Express veikalā Valmierā nedēļas ietvaros, no 23. līdz 27.aprīlim, varēsit sastapt vadošo santehnikas ražotāju pārstāvjus, saņemt konsultācijas par produkciju un piedalīties loterijas izlozē! Katru dienu vērtīga balva un īpašie piedāvājumi santehnikas precēm!

Uzņēmējs runā

Restorāns tavā dārzā

grils2

Ikviens zina, ka ēdiens svaigā gaisā garšo daudz labāk. Vasaras laikā ikviens vēlas baudīt nesteidzīgas maltītes savā dārzā – visbiežāk pagatavojot tās grilējot.

Atbild eksperti

Kā pareizi sagatavot griestus, lai tos varētu apgleznot?
Labdien!

Kā pareizi sagatavot griestus, lai varētu apgleznot? Kādas krāsas vislabāk izmantot griestu apgleznošanai?
Atbild:
Igors Dacjuks
Labdien!

Var izmantot parastu gludu kaļķa apmetumu, tad uzklāj kālijstiklūdeni, kas atšķaidīts 1/2 ar ūdeni, un tādējādi dabū vienmērīgu virsmas uzsūktspēju. Tad mierīgi slapina virsmu un glezno - vai ar kaļķa krāsām vai ar silikāta krāsām, silikātu atšķaida ar to pašu kālijstiklūdeni. Un tā veidojas freskas, visi materiāli iesūcas līdz 5 mm un veido vienu neatdalamu vienību. Visi akrili, lateksi, silikoni, kas ir naftas sintēzes produkti, veido tikai filmas uz virsmas, kā arī ir indīgi, degoši un UV nenoturīgi, un bakteriāli.

Apdare

Kādu apdares materiālu var izmantot vannas istabā flīžu, tapešu un plastikāta materiālu vietā?
Sveiki!

Plānoju remontēt vannas istabu, bet nevēlos izmantot flīzes. Apdares materiāli no plastikāta vai tapetes liekas pārāk banālas.

Lūdzu, iesakiet, ar ko es varētu aizvietot šos materiālus?
Atbild:
Igors Dacjuks
Labdien!

Vannas istabā vienkāršs kaļķa apmetums un viss, kas pats arī regulē mitrumu un uztur sienas sausas. Papildus tas vēl ir antibakteriāls, sārmains - var uzkrāsot tīru kaļķa krāsu vai tīru silikāta krāsu, bet veikalos nebūs tīras silikāta vai kaļķa krāsas. Tur būs tikai nosaukumi, kur saturs neatbilst nosaukumam.

Apdare

Sadarbības partneri