abc.lv skaitļos

Lietotāji online48
Aktīvie uzņēmumi23197
Nozares raksti1087
Ekspertu atbildes2601
Pielaiko telpu, maju, darzu : abc.lv

SIA "Ossov": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "Ossov": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "Ossov" ir uzņēmums, kas aktīvi attīstās un specializējās matraču un virsmatraču ražošanā. Uzņēmuma mērķis – sniegt cilvēkiem veselīgu, pilnvērtīgu atpūtu, lai rīts sāktos ar smaidu un atmiņām par labu miegu. "Ossov" matrači un virsmatrači ir roku darbs. 
SIA "Kates izlietnes": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "Kates izlietnes": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

FRANKE ir pasaules mēroga korporācija, kas pārstāvēta piecos kontinentos un ar savu 110 gadu pieredzi sniedz labāko ikvienai virtuvei. Latvijā jau vairāk nekā 27 gadus FRANKE zīmolu pārstāv "Kates izlietnes". FRANKE produkcijas piedāvājumā ir nerūsējošā tērauda, akmens masas, keramikas un tektonīta izlietnes. "Kates izlietnes" piedāvā produktus arī no citiem šīs nišas vadošajiem ražotājiem.
SIA "AB virtuves": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "AB virtuves": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "AB virtuves" ir lielākā virtuvju fabrika Latvijā ar 25 gadu pieredzi virtuves mēbeļu projektēšanā, ražošanā un uzstādīšanā. Sortimentā ir virtuves iekārtas, vannas istabas mēbeles, iebūvējamie skapji, galdi un citi interjera priekšmeti. Viens no uzņēmuma darbības pamatvirzieniem ir arī mēbeļu izstrāde un ražošana.
SIA "Lattrack" Garden Outlet: Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "Lattrack" Garden Outlet: Pielaiko Telpu Māju Dārzu

"Garden Outlet" poiedāvā iegādāties zāles pļāvējus, trimmerus, aeratorus, kultivatorus, dārza traktorus, zaru smalcinātājus, malkas skaldītājus, lapu pūtējus un savācējus, motorzāģus, krūmu šķēres, akumulatorus un preces tehnikas apkopei, kā arī Jaunzēlandē ražotus gāzes grilus, kurus raksturo ne tikai augsta kvalitāte, bet arī ērta lietošana.
SIA "Reaton" vannas istabas iekārtošana: Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "Reaton" vannas istabas iekārtošana: Pielaiko Telpu Māju Dārzu

SIA "Reaton" mērķis ir palīdzēt padarīt apdares materiālu izvēli un iegādi iespējami vienkāršu, precīzu un izdevīgu. Veidojot vannasistabas interjeru, "Reaton" uzsver - ir jāpievērš uzmanība funkcionalitātei un dizainam, jo, iespējams, tiešī ši telpa kļūs par miera ostu un pozitīvās enerģijas avotu. "reaton" piedāvā plašu vannas istabas santehnikas, mēbeļu un piederumu klāstu, lai ikviens var izveidot savam dzīvesstilam piemērotāko vannas istabas interjeru.
"Thomas-Shop": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

"Thomas-Shop": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

Uzņēmums "Baltic distribution" ir vienīgais "Robert Thomas" zīmola izplatītājs Latvijā. Uzņēmums ir veicis garu attīstības ceļu un šodien ir pasaules līderis mazgājošo putekļu sūcēju un putekļu sūcēju ar ūdens filtrāciju izstrādē un ražošanā. Kopš pirmās darbības dienas uzņēmuma trīs galvenie principi ir noteicošie "Thomas" ražošanas procesā: kvalitāte, uzticamība un drošība. Tieši šo principu dēļ uzņēmums ir kļuvis par augstākās kvalitātes simbolu un ir atpazīstams visā pasaulē.
"Commodus": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

"Commodus": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

Jau vairāk nekā 10 gadus "Commodus" palīdz klientiem īstenot katra gaumei atbilstošu klimatu iekštelpās, uzstādot gan apkures sistēmas, gan kondicionierus no pasaulē labākajiem ražotājiem. "Commodus" svarīgākais ir teicami izdarīts darbs. Uzņēmuma darbinieki ir pārliecināti par sevis ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām. 
"Reaton" grīdas segumi: Pielaiko Telpu Māju Dārzu

"Reaton" grīdas segumi: Pielaiko Telpu Māju Dārzu

Jau vairāk nekā 30 gadus "Reaton" palīdz īstenot sapni par vidi ar raksturu, stilu un kvalitāti. Drošs pamats zem kājām ir iemesls, lai justos labsajūtā un harmonijā. Tāpēc "Reaton" piedāvā plašu grīdas segumu sortimentu – parketu, laminātu, vinilu, linoleju, paklājus, paklājflīzes ar pārbaudītu kvalitāti un izcilu dizainu, stilu un materiālu harmoniju un nelielu devu oriģinalitātes izcilam mājokļa interjeram.
"Cita Santehnika": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

"Cita Santehnika": Pielaiko Telpu Māju Dārzu

Jau vairāk nekā 26 gadus uzņēmums "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. Veikals-noliktava "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas un vannas istabas mēbeļu sortimentu, kā arī flīzes, darba instrumentus un visu nepieciešamo apkures sistēmas ierīkošanai. "Cita Santehnika" veikalā Rīgā un interneta veikalā www.citasantehnika.lv ir pieejams vairāk nekā 10 000 dažādu preču.
"Bioefekts": Pielaiko Telpu Māju Dārzu 

"Bioefekts": Pielaiko Telpu Māju Dārzu 

SIA "Bioefekts" ir Latvijas uzņēmums ar senu vēsturi, kas jau kopš 1993. gada izstrādā, ražo un pavairo bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus un citus mikrobioloģiskos preparātus dārzkopības un lauksaimniecības vajadzībām. Uzņēmums tiek novērtēts ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs, kur eksportē savu produkciju.